فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی

فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی به چه صورت انجام می شود ؟
بافت عکس روی فرش های ماشینی به چند طریق انجام می شود ؟
همانطور که اطلاع دارید شرکت های تولید کننده تابلو فرش ، برای تولید و بافت عکس روی فرش های ماشینی از دستگاه های ماشینی و مخصوص استفاده می کنند .
لازم است بدانید که برای تولید تابلو فرش چهره هم می توان عکس مورد نظر را روی فرش بافت زد و هم می توان آن عکس را روی فرش چاپ زد ؛ پس برای بافت تابلو فرش های سفارشی از دو روش استفاده می کنند .
امروزه یکی از ماندگارترین هدیه و کادویی که خریداران عزیز از آن استفاده می کنند تابلو فرش های چهره می باشند .
در این نوشته گروه تحلیلی فروشگاه اینترنیتی فرش برای تو قصد بررسی فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی را دارد .

 

تابلو فرش چهره ماشینی :

 

کیفیت بافت های تابلو فرش های چهره با پیشرفت دستگاه های بافت فرش ماشینی پیشرفت پیدا کرد به گونه ای که امروزه خاص ترین و زیباترین تابلو فرش های شخصی با بهترین کیفیت ها روی فرش ماشینی بافت می گردد .
با گذشت زمان و پیشرفت علم و صنعت شرکت های تولید کننده تابلو فرش های ماشینی به تولید تابلو فرش چهره چاپی پرداختند ؛ تابلو فرش های ماشینی چاپی نیز توسط دستگاه های مخصوص تولید می شوند .
خود تابلو فرش های چهره چاپی نیز به دو صورت چاپ کلاریس که به آن چاپ در عمق گفته می شود به گونه ای که رنگ به عمق ریشه فرش منتقل می شود و چاپ سابلیمیشن که رنگ فقط روی سطح فرش تزریق می شود صورت می گیرد .
تابلو فرش های چهره به صورت بافتی و چاپی دارای کیفیت های مختلفی بوده و همچنین دارای قیمت متفاوتی می باشند .

 

 

anvae tablo farsh chehreh

 

 

فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی :

 

برای بافت عکس شخصی روی فرش های ماشینی ابتدا باید عکسی خاص و زیبا را انتخاب کنید و دارای کیفیت بالایی باشد؛زیرا عکس هایی که برای تابلو فرش چهره انتخاب می کنید باید دارای چهره هایی کاملا واضح باشند.
لازم به ذکر است که بگوییم شما عزیزان می توانید عکس هایی را که با دوربین گوشی در ضمن با کیفیت بالا گرفته شده است را به تابلو فرش تبدیل کنید و حتما نباید به دنبال عکس های آتلیه ای برای تبدیل عکس به تابلو فرش باشید.
عکس های مد نظر خود را از طریق گزینه فایل نرم افزارهای مختلف برای ما ارسال کنید یا آن ها را ایمیل کنید.
آیا می توان عکس های بی کیفیت را به تابلو فرش تبدیل کرد؟این سوالی است که ذهن خریداران را به خود جلب کرده است.
پاسخ به این سوال این است که،بله شما مشتریان عزیز می توانید هر عکسی را به تابلو فرش تبدیل کنید.

 

 

برای مشاهده انواع تابلو فرش های سفارشی فروشگاه اینترنتی فرشی برای تو اینجا کلیک کنید : تابلو فرش سفارشی

 

 

فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی شامل چند مرحله می باشد ؟


• انتخاب سایز تابلو فرش شخصی
• طراحی عکس شخصی
• بازبینی عکس توسط مشتری
• بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی
تمامی مراحل گفته شده در بافت تابلو فرش چهره و تابلو فرش های سفارشی موثر می باشد و در ادامه برای آگاهی بیشتر شما عزیزان هر یک را به صورت جداگانه توضیح می دهیم .

 

 

• انتخاب سایز تابلو فرش شخصی:

 

یکی از نکات بسیار مهم که در کیفیت تابلو فرش های سفارشی کاشان تاثیر می گذارد سایز تابلو فرش چهره می باشد .
تابلو فرش های ماشینی کاشان در سایز های مختلفی تولید و بافته می شوند از سایز های رایج در تابلو فرش های ماشینی به سایز 50*35 ،50*70 ،50*100 ،70*100 ،120*80 و ... اشاره کرد.
معمولا عکس های تکی و سه در چهار با سایز های کوچک بافته می شوند اما عکس های خانوادگی و منظره و … به صورت سایز های بزرگ بافته می شوند.
برای انتخاب سایز تابلو فرش های خود حتما از مسئولان فروش شرکت مشاوره بگیرید زیرا سایز عکس در کیفیت تابلو فرش های ماشینی بسیار اهمیت دارد .

 

 

برای مشاهده انواع تابلو فرش های ماشینی کاشان اینجا کلیک کنید : تابلو فرش ماشینی

 

 

• فرآیند طراحی عکس شخصی :

 

بعد از سفارش مشتری و ارسال عکس به مسئول شرکت برای فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی لازم است که عکس ها به مرحله ی طراحی بروند.
طراحی در واقع ادیت عکس به صورت پیکسل به پیکسل است به طوری که توسط دستگاه فرش ماشینی قابل خوانایی باشد این عکس ها معمولا با نرم افزار فوتوشاپ طراحی می شوند .
از آنجایی که فرش های ماشینی در پالت رنگ بندی خود هشت تا ده رنگ دارند اما عکس هایی که توسط مشتری فرستاده می شوند حدود ۲۵۰ رنگ در طیف دارند طراحان این رنگ ها را شبیه سازی می کنند و به همین خاطر عکس های طراحی شده با عکس های اصلی یک رنگ نیستند و تابلو فرش های ماشینی طبق پالت رنگبندی شرکت تولید وب افته می شوند .

 

 

• بازبینی عکس توسط مشتری :

 

بعد از این که طراحان عکس ارسالی را طراحی کردند و طراحی عکس به پایان رسید عکس ها را برای مشتری ارسال می کنند تا کار خود را تایید کرده و بعد از آن فرایند بافت تابلو فرش سفارشی شروع شود .
در این مرحله دقت داشته باشید زیرا عکس ارسال شده به عنوان پیش طرح دقیقا همان عکسی است که در فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی به شما ارائه می شود .
که اگر عکس طراحی شما مشکلی دارد یا رنگ قسمتی از آن را می خواهید تغییر دهید و نیاز به اصلاح دارد حتما از مسئولان فروش بخواهید که آن را تغییر دهند زیرا شما باید عکس را به سلیقه خود تهیه کنید .
تابلو فرش های سفارشی به عنوان ماندگارترین و بهترین هدیه برای عزیزان و دلبندانتان می باشند و شما می توانید در مناسبت های مختلف آن ها را سفارش دهید .

 

 

• بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی :

 

بعد از آن که طراحی عکس توسط مشتری تایید شد عکس برای بافت به دستگاه های فرش ماشینی توسط کامپیوتر ها داده می شود .
این عکس ها با توجه به سایز تابلو فرش ها می توانند در کنارفرش های ۹ متری بافته می شوند که معمولا باید یکی از طول و یا عرض تابلو فرش از ۵۰ سانتی متر کمتر باشد ؛ اما تابلو فرش هایی که طول و عرض ان ها از ۵۰ سانتی متر بیشتر باشد به جای فرش ماشینی بافته می شوند .
برای بافت عکس روی فرش های ماشینی معمولا 10 روز زمان لازم است اما چاپ عکس روی فرش های ماشینی به مدت 3 روز طول می کشد .
بعد از بافت فرایند آهار و تکمیل و زیگزاگ و ریشه زنی روی تابلو فرش ها انجام می شود و در این صورت تابلو فرش عکس شخصی آماده می گردد .

 

 

baft tablo farsh

 

 

 

کیفیت در تابلو فرش های سفارشی کاشان :

 

برای بافته تابلو فرش های ماشینی از کیفیت های 700شانه و 1000شانه و 1200شانه استفاده می شود .
عکس هایی که به عنوان تابلو فرش چهره استفاده می شوند باید ریزبافت و دستبافت گونه باشند به همین دلیل برای بافت تابلو فرش های سفارشی از کیفیت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه استفاده می کنند.
اما معمولا رنگبندی تابلو فرش های ۱۰۰۰ شانه برای بافت عکس های چهره مناسب ترند .
هر چه پالت و رنگبندی یک دستگاه بافتی بهتر و مناسب تر برای تابلو فرش های چهره باشد
کیفیت تابلو فرش های چهره ماشینی نیز افزایش می یابد .
رنگ بادامی روش یکی از مهم ترین رنگ ها در پالت رنگ بندی تابلو فرش های ماشینی کاشان می باشد زیرا هرچه رنگ بادامی تابلو فرش چهره زیبا تر باشد در اصل تابلو فرش شما زیباتر و شکیل تر خواهد بود .

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 

کانال تلگرام

 

خواندن 262 دفعه