قیمت تابلو فرش چهره سفارشی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
قیمت تابلو فرش چهره سفارشی قیمت تابلو فرش چهره سفارشی

قبل از سفارش تابلو فرش چهره ، قیمت تابلو فرش سفارشی چهره برای خریداران و سفارش دهندگان بسیار اهمیت دارد.
به گونه ای که اولین سوالی که بسیاری از خریداران و سفارش دهندگان تابلو فرش های شخصی از ما دارند این است که قیمت تابلو فرش های چهره چقدر است .
همانطور که می دانید قیمت تابلو فرش چهره تا حد زیادی به میزان کیفیت این تابلو فرش های ماشینی بستگی دارد .
قیمت تابلو فرش های سفارشی کاشان به میزان شانه و تراکم تابلو فرش و همچنین نوع الیاف مصرف شده در بافت تابلو فرش ، پالت رنگ بندی تابلو فرش و نوع بافت تابلو فرش و... بستگی دارد و خریداران تابلو فرش سفارشی همواره به دنبال تابلو فرش هایی با کیفیت بالا اما قیمت مناسب می باشند .
فروشگاه اینترنتی فرش برای تو یکی از پرفروش ترین فروشگاه های آنلاین تابلو فرش چهره در کاشان می باشد .

 

 

انواع تابلو فرش چهره در کاشان :

 

تابلو فرش چهره همان گونه که از عنوانش پیداست ؛ چهره افراد می باشد که به تابلو فرش تبدیل شده است همانطور که می دانید از این تابلو فرش های سفارشی برای هدیه دادن استفاده می کنند .
تابلو فرش چهره را ممکن است با اسامی دیگری تابلو فرش سفارشی ، تابلو فرش چهره دختر ، تبدیل عکس به تابلو فرش و... شنیده باشید .
تابلو فرش های سفارشی و یا تابلو فرش های چهره به شیوه های مختلفی تهیه و تولید می شوند ؛ انواع تابلو فرش های چهره در شهرستان کاشان را در قسمت زیر برای شما ذکر می کنیم همچنین برای اطلاعات بیشتر شما خریداران عزیز در مورد آنها هر یک را توضیح می دهیم .
1)تابلو فرش چهره دستباف
2)تابلو فرش چهره سفارشی ماشینی
3)تابلو فرش سفارشی چاپی

 

 

anvae tablo farsh chehreh

 

 

 

تابلو فرش چهره دستباف :

 

یکی از مهم ترین انواع تابلو فرش های چهره , تابلو فرش سفارشی چهره دستبافت می باشد برای تهیه این گونه تابلو فرش ها ابتدا عکسی که برای فرد سفارش گیرنده ارسال می شود به نقشه قالی تبدیل شده و سپس توسط قالی باف های ماهر فعالیت بافت تابلو فرش های چهره دستبافت شروع می شود .
در مورد این گونه تابلو فرش های سفارشی باید گفت که مدت زمان بافت و طراحی و تکمیل تابلو فرش های چهره دستبافت بسیار طولانی می باشد به گونه ای که ممکن است بافت یک تابلو فرش چهره کوچک حدود یک ماه زمان نیاز داشته باشد .
قیمت تابلو فرش چهره سفارشی دستباف تابلو از آنجایی که هنر دست بوده نسبت به دیگر تابلو فرش های سفارشی کاشان بسیار بالا می باشند و به همین دلیل شاید فقط افراد متمول جامعه به دنبال خرید این گونه تابلو فرش های سفارشی بروند .

 

 

برای مشاهده انواع تابلو فرش های چهره سفارشی اینجا کلیک کنید : تابلو فرش چهره سفارشی

 

 

تابلو فرش چهره سفارشی بافتی :

 

تابلو فرش های سفارشی چهره بافتی دقیقا مانند فرش های ماشینی کاشان توسط دستگاه های ماشینی پشرفته و مدرن تولید و بافته می شوند .
برای تهیه تابلو فرش های چهره سفارشی بافتی ابتدا عکسی ارسالی از مشتری گرفته شده و سپس به طراحان فرش ماشینی داده می شود آن ها عکس را برای بافت روی فرش به صورت طراحی پیکسلی با رنگبندی دستگاه فرش ماشینی در می آورند .
در این زمان فایل عکس توسط کامپیوتر های دستگاه فرش ماشینی روی فضای رول های فرش ماشینی درون برنامه چیده می شود و دستگاه فرش ماشینی طبق دستوری که گرفته باشد ؛ تابلو فرش چهره ماشینی را بافت می زند .
نکته ای که لازم است بدانید این است که تابلو فرش های چهره بافتی به صورت جفت تولید می شوند و قیمت تابلو فرش سفارشی چهره بافتی نسبت به تابلو فرش چهره چاپی بیشتر می شود .

 

 

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره بافتی :

 

قیمت تابلو فرش سفارشی بافتی تا حد زیادی به کیفیت بافت تابلو فرش و سایز تابلو فرش ها بستگی دارد.
معمولا تابلو فرش های چهره امروزه توسط دستگاه های بافتی هزار شانه تولید و بافته می شوند .
سایز متداولی که بیشتر تابلو فرش های سفارشی در این سایز تولید می شوند سایز 50*70 می باشند البته لازم است بدانید که تابلو فرش های ماشینی بافتی در سایز های مختلفی مانند سایز 50*35 ، 50*70 ، 50*100 ، 70*100 و 80*120 و.... بافته می شوند .
هرچه میزان ابعاد تابلو فرش های ماشینی بافتی کاشان بیشتر شود قیمت آن ها نیز افزایش می یابد .
قیمت تابلو فرش های سفارشی بافتی نیز نسبت به تابلو فرش های چهره چاپی بالاترمی باشد ؛ زیرا در تابلو فرش های سفارشی بافتی هزینه طراحی عکس و همچنین جفت بافت بودن تابلو فرش ها قیمت این محصولات ماشینی را افزایش می دهد .

 

 

در مورد قیمت تابلو فرش چهره تصویری کاشان بیشتر بدانید : قیمت تابلو فرش تصویری

 

 

تابلو فرش سفارشی چهره چاپی :

 

امروزه تابلو فرش های سفارشی به صورت چاپی هم تولید و عرضه می شوند تابلو فرش های چاپی چند سالی است که روانه بازار شده و مورد توجه خریداران و سفارش دهندگان تابلو فرش چهره قرار گرفته است.
تابلو فرش های ماشینی چاپی به دو روش و توسط دستگاه های ماشینی مخصوص تولید می شوند و به آن ها تابلو فرش چهره کلاریس و تابلو فرش چهره سابلیمیشن گفته می شود.

اصول اصلی تابلو فرش های چاپی به این صورت است که ابتدا فرش های رولی به صورت سفید یا ساده بافت بافته می شوند بعد از آن تصویر از دستگاه فرش ماشینی خوانده شده و روی آن ها چاپ می گردد که به آن کلاریس گفته می شود
یا اینکه ابتدا عکس روی برگه های سابلیمیشن چاپ شده و پس از ان با برگرداندن عکس روی فرش فرایند چاپ انجام می شود , که به آن چاپ سابلیمیشن گفته می شود.

 

 

tablo farsh chehre chapi

 

 

 

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره چاپی :

 

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره چاپی به روش کلاریس و سابلیمیشن با یکدیگر هیچ تفاوتی ندارند و قیمت تابلو فرش چهره سفارشی چاپی بیشتر به کیفیت تابلو فرش از نظر شانه و تراکم وابسته است.
تابلو فرش های سفارشی چاپی معمولا به صورت 1000 شانه و تراکم 3000 می باشند و همچنین در کیفیت های مختلفی بافته می شوند.
تابلو فرش های چاپی در سایز های مختلفی تولید و عرضه می شوند این محصولات ماشینی هم مانند تابلو فرش های بافتی هرچه دارای ابعاد بزرگتری باشند دارای قیمت بالاتری نیز می باشند.
تابلو فرش های چهره سفارشی در ابعاد 25*35 ،50*35 ، 60*35 ، 50*70 ، 50*100 ، 100*70 و... تولید می شوند .
یک نکته اصلی در مورد تابلو فرش های چهره چاپی این است که تابلو فرش های چاپی به صورت تکی تولید و عرضه می شوند و به همین دلیل دارای قیمت مناسب تری می باشند .

 

 

سفارش دادن تابلو فرش چهره به چه صورت است؟

 

شما می توانید تابلو فرش خودتان را از طریق مراجعه حضوری ، و یا از طیق اینترنت و ارسال از طریق تلگرام یا ایمیل و... ، عکس مورد نظر خود را به دست ما برسانید .
فقط توجه داشته باشید که عکس ارسالی شما حتما دارای کیفیت بالایی باشد تا تابلو فرش چهره شما زیباتر شود.
در مرحله بعد مقداری وجه به عنوان بیعانه به حساب شرکت واریز کرده یا در مراجعه حضوری تحویل دفاتر فروشگاه اینترنتی فرش برای شما می دهید و شماره سفارش یا کد رهگیری دریافت می نمایید.
سپس پیش طرح توسط مسئول فروش شرکت برای اطمینان از عدم تفاوت فرش با عکس و همچنین اصلاح مجدد طبق سلیقه مشتری به شماره شما ارسال می شود.
پس از تایید طرح ، سفارش شما جهت انجام مراحل تولید به واحد بافت ارجاع شده و پس از آماده شدن از طریق مراجعه حضوری و یا ارسال پیک یا از طریق پست به دست شما عزیزان خواهد رسید.

 

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

کانال تلگرام

خواندن 209 دفعه