گلیم فرش ارزان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
گلیم فرش ارزان گلیم فرش ارزان

امروزه خانم های ایرانی برای مفروش کردن منزل از انواع فرش های مدرن به خصوص گلیم فرش ارزان استفاده می کنند .
گلیم فرش ها در ابتدا به صورت دستباف بافته می شدند و قالیبافان آن ها را در طرح های سنتی می بافتند ، اما با گذشت زمان و پیشرفت دستگاه های فرش بافی گلیم فرش های ماشینی در طرح های متنوعی تولید می شوند.
شرکت های تولیدی گلیم فرش این محصولات ماشینی را هم در طرح های سنتی ، قدیمی و هم در طرح های مدرن و فانتزی تولید می کنند .
و به همین دلیل این محصولات ماشینی مورد توجه خریداران بسیاری قرار گرفته است و طی چند سال اخیر فروش بسیار زیادی داشته اند .
گلیم فرش های ماشینی کاشان در طرح های مختلفی تولید و عرضه می شوند و همچنین مانند فرش های ماشینی در ابعاد های متفاوتی تولید و عرضه می شوند .

 

گلیم فرش ماشینی :

 

گلیم فرش های ماشینی ، فرش هایی بسیار سبک و بدون پرز می باشند و در طرح های مختلفی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی کاشان بافته می شوند.
لازم است بدانید که اسم دیگر گلیم فرش ؛ جاجیم می باشد به گونه ای که بعضی از افراد به جای عبارت گلیم فرش از جاجیم استفاده می کنند.
گلیم فرش های ماشینی کاشان در کیفیت های مختلفی در بازار فرش کاشان تولید و عرضه می شوند و به همین دلیل دارای قیمت های مختلفی می باشند و همانطور که می دانید هرچه میزان کیفیت فرش محصولات ماشینی کاشان بیشتر باشد قیمت آن محصول نیز افزایش می یابد.
گلیم فرش های ماشینی دارای طرح های سنتی و طرح های فانتزی می باشند و خریداران بنابر سلیقه خود می توانند از انواع این مفروشه های ماشینی استفاده کنند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات ماشینی و گلیم فرش ارزان به قست زیر مراجعه کنید.

 

در مورد گلیم فرش های ماشینی و یا جاجیم بیشتر بدانید : گلیم فرش ماشینی

 

انواع گلیم فرش ماشینی :

 

گلیم فرش های ماشینی در کیفیت های مختلفی و توسط بهترین ماشین آلات بافته و تولید می شوند و به چند دسته تقسیم بندی می شوند.
گلیم فرش ساده بافت یکی از انواع گلیم فرش های ماشینی هستند که به صورت یکدست و یکنواخت بافته می شوند و این نوع از گلیم‌ فرش های ماشینی از هر دو سمت قابل استفاده می باشند.
گلیم جاجیم بافت از گلیم فرش های ماشینی می باشد که دارای پشت و روی یکسان بوده و دستگاه بافنده‌ ی آن دارای چهار کجو وتعدادی کمان می باشد.
گلیم فرش چرخی بافت گونه ی از گلیم فرش های ماشینی در کاشان می باشد و دستگاه بافنده آن داراری چهار کجو بوده وهنگام بافت در پشت این گلیم فرش های ماشینی پود های اضافی روی هم قرار می گیرند و به همین دلیل این گلیم ها مستحکم می باشند.
گلیم سوزنی نیزمانند گلیم فرش های ساده بافته می شوند و دستگاه آن دارای یک کجو است و از نظر ظاهر شبیه دستگاه گلیم ساده است .

 

 

anve gelim farsh mashini

 

 

ویژگی های گلیم فرش ارزان :

 

گلیم فرش ها بدون پرز می باشد .
این محصولات ماشینی بسیار سبک می باشند .
گلیم فرش های ماشینی بدون پرزو ضد حساسیت می باشند .
گلیم فرش بسیار براق و در خشان می باشد .
این محصولات ماشینی قبال شست و شوی می باشند .
به دلیل استفاده از الیاف مرغوب این محصولات مقاومت بالایی دارند .
گلیم فرش های ماشینی دوام و مانگاری بالایی دارند .
گلیم فرش های ماشینی هم در طرح های سنتی و قدیمی و هم طرح های مدرن و فانتزی تولید می شوند .
از آنجایی که این محصولات ماشینی در ابعاد های کوچک بافته می شوند بسیار مقرون به صرفه می باشند .
گلیم فرش های ماشینی دارای طرح و رنگ های متنوعی می باشند و زیبایی بیشتری به فضا می بخشند .

 

قیمت گلیم فرش ماشینی کاشان :

 

قیمت گلیم فرش های ماشینی کاشان برحسب متر مربع حساب می شود و همانطور که می دانید در قیمت گلیم فرش های کاشان عوامل متعددی دخالت دارند.
گلیم فرش های ماشینی بنابر میزان کیفیتی که داشته باشند قیمت گذاری می شوند در شرکت های تولیدی گلیم فرش ماشینی , این محصولات ماشینی دارای قیمت های مختلفی می باشند.
در قیمت گلیم فرش های ماشینی عواملی مانند میزان شانه گلیم و میزان تراکم گلیم فرش و جنس الیاف مصرفی در فرش و همچنین پالت رنگبندی گلیم فرش ماشینی و همچنین وزن گلیم فرش موثر می باشند.
در ادامه سه عوامل بسیار مهم که در تعیین قیمت گیم فرش های ماشینی موثر می باشند را ذکر می کنیم.

 

 

avamel moaser dae gheymat gelim farsh

 

 

میزان شانه گلیم ماشینی :

 

شانه به میزان گره هایی که در یک متر از عرض گلیم فرش های ماشینی زده می شود می گویند .
گلیم فرش هایی که برای مصارف صادراتی استفاده می شوند بیشتر شانه ۳۲۰ می باشند به گونه ای که در عرض این گلیم فرش ها 320 گره واقع می باشد .
البته لازم است بگوییم که گلیم فرش های ماشینی دارای میزان شانه های مختلفی می باشند و به صورت 700 شانه و 500 شانه هم تولید می شوند .
شانه در کیفیت ظاهری فرش و گلیم فرش های ماشینی نقش دارد به گونه ای که هرچه میزان شانه این محصولات بیشتر شود کیفیت آن ها نیز بیشتر می شود و در نتیجه گلیم فرش قیمت بالاتری خواهد داشت .
و همچنین هرچه میزان شانه گلیم فرش های ماشینی بیشتر شود آن ها حالتی دستبافگونه پیدا می کنند.

 

تراکم گلیم فرش ماشینی :

 

تراکم به تعداد گره های طولی گلیم فرش های ماشینی گفته می شود و معمولا برای گلیم فرش های 320شانه تراکم های مختلفی از ۶۰۰ تا ۷۵۰ در نظر گرفته می شود .
لازم است بدانید که تراکم های بالاتر همچون ۹۰۰ نیز برای گلیم های ۵۰۰ شانه کاربرد دارند هر چه تراکم گلیم فرش ها نیز بیشتر باشد قیمت گلیم فرش های آشپزخانه بیشتر می شود .
تراکم گلیم فرش های ماشینی در کیفیت و مقاومت این محصولات ماشینی نقش دارد به گونه ای که هرچه میزان تراکم محصولات ماشینی کمتر باشد مقاومت گلیم فرش های ماشینی نیز پایین تر بوده و گلیم فرش ارزان تر می باشد .

 

برای مشاهده انواع و اقسام گلیم فرش ارزان در کاشان اینجا کلیک کنید : گلیم فرش ماشینی کاشان

 

وزن گلیم فرش ماشینی کاشان :

 

یکی دیگر از عوامل بسیار مهم که در تعیین قیمتو همچنین کیفیت گلیم فرش های ماشینی نقش دارد میزان وزن محصولات ماشینی کاشان می باشد .
وزن گلیم فرش های ماشینی برای گلیم های ۳۲۰ شانه تراکم ۶۲۰ چیزی در حدود ۱۲۰۰ گرم در هر متر می باشد .
هر چه وزن گلیم فرش ها افزوده شود قیمت گلیم فرش ها نیز بیشتر می شود و در نتیجه گلیم فرش های ماشینی دارای قیمت بالاتری خواهند بود .
گلیم فرش های ماشینی کاشان هرچه دارای وزن پایین تری باشند در نتیجه دارای قیمت پایین تری نیز می باشند.

 

استفاده از گلیم فرش ارزان :

 

گلیم فرش های ماشینی کاشان از آنجایی که بدون پرز بوده و بسیار سبک می باشند کاربر بسیاری دارند از این مفروشه های ماشینی برای مفروش کردن مکان های مختلفی استفاده می شود.
همانطور که در قسمت قبلی گفته شد گلیم فرش های ماشینی در طرح های سنتی و فانتزی تولید و عرضه می شوند .
افرادی که علاقه زیادی به مفروشه هایی باطرح قدیمی دارند می توانند از این گلیم فرش های ماشینی با طرح سنتی استفاده کنند و همچنین آن هایی که به گلیم فرش های ماشینی با طرح مدرن علاقه دارند می توانند از گلیم فرش های فانتزی استفاده کنند .
گلیم فرش های ماشینی کاشان برای مفروش کردن فضاهای مختلفی استفاده می شوند به عنوان مثال از این مفروشه ها برای پوشش دهی آشپزخانه و راهپله ها و اتاق خواب و... استفاده می شود همچنین از این محصولات ماشینی به عنوان کناره هم استفاده می کنند .

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

کانال تلگرام

 

 

 

 

 

 

خواندن 203 دفعه