قیمت تابلو فرش سفارشی چهره

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
قیمت تابلو فرش سفارشی چهره قیمت تابلو فرش سفارشی چهره

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره معمولا عامل مهمی برای سفارش دهندگان تابلو فرش چهره محسوب می شود.
همانطور که می دانید شرکت های تولیدی تابلو فرش چهره از مواد اولیه با کیفیت های مختلفی استفاده می کنند.
باید بگوییم که قیمت تابلو فرش های سفارشی تا حد زیادی به کیفیت تابلو فرش بستگی دارد در شرکت های بافنده تابلو فرش چهره این محصولات ماشینی دارای کیفیت های مختلفی می باشند.
خریداران هنگام سفارش تابلو فرش چهره اولین سوالی که از مسئول فروش شرکت بافنده می پرسند میزان قیمت این تابلو فرش های سفارشی می باشد.
قیمت تابلو فرش های چهره مانند دیگر محصولات ماشینی به میزان کیفیت بافت آن ها بستگی دارد هرچه میزان کیفیت تابلو فرش های چهره ماشینی بهتر باشد در نتیجه قیمت آن ها بیشتر می باشد.
در این مقاله گروه تحلیلی فروشگاه اینترنتی فرش برای تو در مورد انواع تابلو فرش چهره و قیمت آن ها توضیحاتی ارائه میدهد.

 

 

انواع تابلو فرش سفارشی ماشینی :

 

با پیشرفته شدن صنعت فرش بافی و با روی کار آمدن دستگاه های مدرن تابلو فرش های چهره به صورت ماشینی تولید و بافته شدند.
زیرا در گذشته تابلو فرش چهره هم مانند فرش های دستباف توسط قالیبافان معروف بافته می شد اما با گذشت زمان تابلو فرش های سفارشی مانند محصولات ماشینی توسط دستگاه های فوق پیشرفته تولید و عرضه شدند.
تابلو فرش های چهره ماشینی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی و در کنار فرش های ماشینی 9 متری بافت زده می شوند زیرا دستگاه های ماشینی 12 متری می باشند و هنگام بافت فرش 9 متری 3 متر از دستگاه باقی می ماند و از آن برای بافت تابلو فرش چهره استفاده می کنند.
تابلو فرش های ماشینی به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند و به تابلو فرش چهره بافتی و تابلو فرش چهره چاپی معروف می باشند.
تابلو فرش های سفارشی چاپی توسط دستگاه های مخصوص بافته می شود.

 

 

anvae tablo farsh chehre1

 

 

 

تابلو فرش چهره سفارشی بافتی :

 

تابلو فرش چهره بافتی مانند فرش های ماشینی توسط دستگاه های مدرن و پیشرفته تولید می شوند ؛ تابلو فرش های چهره ماشینی بافتی به صورت 1000 شانه بیشتر بافت زده می شوند.
برای سفارش تابلو فرش های چهره سفارشی باید کسی که می خواهید به فرش تبدیل کنید را برای شرکت مدنظ ارسال کنید.
شرکت عکس ارسال شده از مشتری را به طراحان فرش ماشینی داده ، طراحان تابلو فرش چهره عکس را برای بافت روی فرش به صورت طراحی پیکسلی با رنگبندی دستگاه فرش ماشینی تبدیل می کنند.
در مرحله بعد فایل عکس توسط کامپیوتر های دستگاه فرش ماشینی روی فضای رول های فرش ماشینی درون برنامه چیده می شود و دستگاه های ماشینی طبق دستوری که گرفته باشند تابلو فرش ماشینی را بافت می زنند.
تابلو فرش های ماشینی به صورت جفت بافت شده و دارای خاب رو و خاب زیر می باشند ؛ پس از بافت به اهار فرستاده شده و بعد ازتکمیل تابلو فرش کاملا اماده می شود .

 

 

در مورد تابلو فرش چهره و تابلو فرش سفارشی ماشینی بافتی کاشان بیشتر بدانید : تابلو فرش چهره بافتی

 

 

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره بافتی :

 

عامل اصلی و تعیین کننده قیمت تابلو فرش سفارشی چهره بافتی میزان کیفیت این محصولات ماشینی می باشد.
هرچه کیفیت بافت تابلو فرش های چهره ماشینی بهتر باشد آن ها دارای قیمت بالاتری می باشند ؛ معمولا تابلو فرش های سفارشی امروزه توسط دستگاه های بافتی 1000 شانه بافته می شوند.
قیمت تابلو فرش چهره بافتی نسبت به دیگر انواع تابلو فرش های سفارشی ماشینی بیشتر است ، زیرا در این محصولات ماشینی هزینه طراحی تابلو فرش هم حساب می شود و همچنین تابلو فرش های بافتی به صورت دوبل بافته می شوند و شما دو تخته فرش را دریافت می کنید.
در شرکت های بافنده تابلو فرش چهره از مواد اولیه با کیفیت های مختلفی استفاده می کنند به همین دلیل قیمت تابلو فرش های سفارشی شرکت های تابلو فرش بایکدیگر فرق می کند.
برای اطلاع از قیمت بروز تابلو فرش های سفارشی بافتی باید با شرکت بافنده تماس بگیرید.

 

 

تابلو فرش چهره ماشینی چاپی :

 

تابلو فرش چهره چاپی یکی از انواع محصولات ماشینی است که چیزی حدود ۵ سال است که روانه بازار فرش شده است.
تابلو فرش های چهره چاپی توسط دستگاه های های مخصوص بافته می شوند و ماشین آلات بافت آن ها دستگاه های فرش ماشینی نیستند.
لازم به ذکر است تابلو فرش های چهره چاپی نیز خود به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند ، برخی از آن ها به تابلو فرش سفارشی چاپی در عمق معروف اند که به آن ها چاپ کلاریس گفته می شود و برخی از آن ها به تابلو فرش چهر چاپی در سطح یا سابلیمیشن معروف می باشند.
این محصولات ماشینی دارای کیفیت های مختلفی می باشند و دارای مقاومت های بالایی می باشند.
خیلی از خریداران برای سفارش این محصولات ماشینی نگران ثبات رنگ این تابلو فرش ها می باشند لازم است بدانید که تابلو فرش های چهره چای فروشگاه اینترنتی فرش برای تو از ثبات رنگی بالایی برخوردار می باشند.

 در مورد عوامل موثر در قیمت تابلو فرش سفارشی چهره ماشینی کاشان بیشتر بدانید : قیمت تابلو فرش چهره

 

نحوه بافت تابلو فرش چهره چاپی :

 

برای سفارش تابلو فرش های سفارشی چاپی لازم است عکس مد نظر خود را برای شرکت ارسال کنید لازم است بگوییم که تابلو فرش های چای طراحی نمی شوند پس بهتر است برای سفارش از عکس هایی که دارای کیفیت های بسیار بالا می باشند استفاده کنیم.
برای بافت تابلو فرش های چهره چاپی ابتدا تابلو فرش های ماشینی به صورت سفید یا ساده بافت می شوند .
تابلو فرش های چاپی در اندازه های مشخص تولید می شوند و معمولا به صورت 1000 شانه می باشند .
در مرحله بعد عکس مورد نظر توسط دستگاه های چاپ اتویی و یا ج.هر سابلیمیشن به روی فرش چاپ می شود.
همانطور که در قسمت قبل هم گفتیم اگر چاپ عکس در عمق فرش زده شود به ان تابلو فرش چهره سفارشی کلاریس گفته می شود و همچنین اگر چاپ عکس روی سطح تابلو فرش زده شود به آن تابلو فرش چهره سابلیمیشن گفته می شود.

 

 

 

tablo farsh chehreh chapi

 

 

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره چاپی :

 

نکته ای که لازم است بدانید این است که قیمت تابلو فرش سفارشی چهره چاپی در هر دو صورت چاپ کلاریس و چاپ سابلیمیشن با یکدیگر هیچ تفاوتی ندارد.
قیمت تابلو فرش های سفارشی چاپی مانند سایر محصولات ماشینی به میزان کیفیت چاپ آن ها بستگی دارد ؛ تابلو فرش های ماشینی در کیفیت های مختلفی در بازار فرش کاشان تولید می شوند.
تابلو فرش های چاپی کاشان معمولا روی فرش های ۱۰۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه چاپ زده می شوند تابلو فرش های چاپی توسط دستگاه های مخصوص تولید و بافته می شوند.
هرچه میزان کیفیت تابلو فرش های چاپی بیشتر و بهتر شود در نتیجه قیمت آن ها افزایش پیدا می کنند و شما یک محصول واقعی با بهترین کیفت خریداری می کنید.
لازم است بدانید که تابلو فرش های چاپی سفارشی به صورت تکی تولید می شوند و از آنجایی که به صورت جفت بافته نمی شوند قیمت مناسب تری دارند.

 

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 

کانال تلگرام

خواندن 162 دفعه