قیمت سفارش تابلو فرش چهره

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
قیمت سفارش تابلو فرش چهره قیمت سفارش تابلو فرش چهره

قیمت سفارش تابلو فرش چهره چقدر می باشد ؟
برای سفارش تابلو فرش چهره چه اقداماتی انجام می شود ؟
تبدیل عکس به تابلو فرش به چه روش هایی صورت می گیرد ؟
تابلو فرش چهره به عنوان یک محصول تزئینی و لوکس جهت هدیه می باشد ؛ این تابلو فرش های ماشینی هدیه ای ارزشمند و خاص می باشند که در مراسمات تولد، روز پدر و مادر، تکریم از مدیر آموزشگا و تشکر از همکارارن ، هدیه تبلیغاتی به مشتریان وفادار مورد استفاده قرار می گیرند.
شرکت های تولید کننده فرش ماشینی در کنار بافت فرش های ماشینی ؛ بافت عکس شخصی را نیز انجام می دهند و تابلو فرش های چهره بافتی را در کیفیت های مختلف تولید می کنند.
بافت تابلو فرش های چهره از گذشته تا به حال به سه روش صورت می گیرد :
1. تابلو فرش چهره دستباف
2. تابلو فرش چهره بافتی
3. تابلو فرش چهره چاپی

 

 anvae tablo farsh chehre1

 

 

بافت تابلو فرش چهره دستباف :

 

تابلو فرش چهره دستباف یکی از انواع تابلو فرش های چهره می باشد که مانند قالی های دستباف بافته می شود .
بافت تابلو فرش چهره دستباف توسط قالی باف های ماهر انجام می شود آن ها توسط الیاف های طبیعی (پشم) در ابعاد های متفاوت بافته می شوند .
از آنجایی که قیمت سفارش تابلو فرش سفارشی دستباف نسبت به تابلو فرش های ماشینی بیشتر می باشد و همچنین مدت زمان بافت این فرش های دستباف نسبت به فرش های ماشینی بیشتر می باشد .
به همین دلیل سفارش تابلو فرش های دستباف کمتر از تابلو فرش های ماشینی می باشد و سفارش تابلو فرش های چهره سفارشی ماشینی امروزه بیشتر صورت می گیرد زیرا خریداران توان پرداخت هزینه های گزاف تابلو فرش چهره دستباف را نداشته و به دنبال تابلو فرش هایی با کیفیت و قیمت مناسب می باشند .

 

برای مشاهده ی انواع تابلو فرش های سفارشی به این قسمت مراجعه کنید : انواع تابلو فرش سفارشی

 

 

بافت تابلو فرش چهره ماشینی :

 

تبدیل عکس به تابلو فرش چهره ماشینی به دو صورت انجام می شود و به آنها تابلو فرش چهره بافتی و تابلو فرش چهره چاپی گفته می شود .
تابلو فرش های ماشینی توسط دستگاه های ماشینی بافته می شوند و هنر دست نمی باشند به همین دلیل قیمت سفارش تابلو فرش چهره ماشینی مناسب تر بوده و سفارش این تابلو فرش های ماشینی بیشتر می باشد .
تابلو فرش های سفارشی نیز به دو صورت بافتی و چاپی تولید و عرضه می شوند و لازم است بدانید که دستگاه های بافت تابلو فرش چهره چاپی و بافتی با یکدیگر فرق می کند .
و همچنین نحوه بافت این محصولات ماشینی با یکدیگر فرق می کند و دارای کیفیت های مختلفی می باشند.
دستگاه بافت تابلو فرش های ماشینی بافتی همان دستگاه بافنده فرش های ماشینی می باشد ولی برای بافت تابلو فرش های چاپی دستگاه های مخصوص وجود دارد .

 

تبدیل عکس به تابلو فرش چهره بافتی :

 

برای سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش چهره به صورت بافتی میبایست عکس مورد نظر را برای شرکت ارسال کنید ، طرح مورد نظر شما با رنگ آمیزی که دستگاه بافندگی دارد طراحی شده و سپس در سایز های استاندارد توسط دستگاه های ماشینی بافته می شوند .
نکته ای که قابل ذکر است این است که از آنجایی که ماشین آلات پیشرفته فرش بافی محصولات ماشینی را به صورت جفت بافت می زند تابلو فرش های سفارشی را نیز به صورت جفت تولید می کنند .
به همین دلیل قیمت سفارش تابلو فرش چهره بافتی بیشتراز تابلو فرش های چاپی می باشد و خریدار ناچار است که برای خرید یک تابلو فرش هزینه دو تابلو فرش عکس چهره را پرداخت نماید .
تابلو فرش های سفارشی بافتی معمولا در کیفیت های 1000 شانه و تراکم 3000 تولید و بافته می شوند .

 

تبدیل عکس به تابلو فرش چهره چاپی :


یکی از انواع تابلو فرش های سفارشی ماشینی تابلو فرش های چاپی می باشند که از رایج ترین و محبوب ترین و سریع ترین روش های بافت عکس شخصی و تبدیل عکس به تابلو فرش چهره می باشد.
لازم است بدانید که تابلو فرش سفارشی چاپی خود نیز به دو دسته چاپ سابلیمیشن و چاپ کلاریس تقسیم می شوند .
تابلو فرش های ماشینی چاپی توسط دستگاه های مخصوص در شرکت های تولیدی فرش ماشینی بافته می شوند.
تابلو فرش های ماشینی چاپی کلاریس به چاپ در عمق معروف می باشند و در آن ها سطح و ریشه الیاف تابلو فرش رنگ می شود اما در تابلو فرش های ماشینی سابلیمیشن فقط سطح تابلو فرش های چهره رنگ می شود و این تابلو فرش های ماشینی به چاپ در سطح معروف می باشند.
تابلو فرش های سفارشی چاپی به صورت تک تولید شده و قیمت سفارش تابلو فرش چهره چاپی نسبت به تابلو فرش های سفارشی بافتی کمتر می باشد.

 

قیمت سفارش تابلو فرش چهره ماشینی :

 

قیمت سفارش تابلو فرش چهره در کاشان با توجه به روش تولید تابلو فرش چهره و سایر مشخصات فنی این محصولات ماشینی تعیین می شود.
در فروشگاه اینترنتی فرش برای تو که بزرگترین سایت سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی در شهرستان کاشان می باشد تابلو فرش های سفارشی در بهترین کیفیت و قیمت تولید و عرضه می شوند.
در این فروشگاه تابلو فرش های سفارشی به صورت بافتی و به صورت چاپی در کیفیت های مختلف تولید می شوند.
شما می توانید برای سفارش تابلو فرش چهره شخصی از هریک از روش های بافت تابلو فرش چهره استفاده کنید و لازم است بگوییم که هر دو کیفیت بافت تابلو فرش های ماشینی چاپی و بافتی ویژگی های خاص خود را داشته و مرغوب می باشند.
اما از آنجایی که قیمت تابلو فرش های سفارشی چاپی نسبت به تابلو فرش های سفارشی بافتی کمتر می باشد امروزه بیشتر خریداران از این روش بافت برای تبدیل عکس به تابلو فرش عزیزانشان استفاده می کنند.

 

gheymat tablo farsh chehre

 

 

تولید تابلو فرش چهره با دستگاه های ماشینی :

 

همانطور که در قسمت های قبلی برای شما ذکر کردیم تابلو فرش های ماشینی به صورت بافتی و چاپی توسط دستگاه های ماشینی مدرن و پیشرفته صورت می گیرد .
برای بافت تابلو فرش چهره ی سفارشی بافتی از دستگاه های ماشینی واندویل و شونهر استفاده می شود این دستگاه های ماشینی برای بافت سایر محصولات ماشینی استفاده می شوند و جزء بهترین ماشین الات بافنده می باشند .
برای بافت تابلو فرش چهره ی چاپی از دستگاه های چاپ اتویی مخصوص و پیشرفته استفاده می شود هرچه کیفیت عکس ارسالی از مشتری بهتر باشد در نتیجه تابلو فرش چاپی تولید شده از ان بهتر و با کیفیت تر می باشد .

 

 

در مورد دستگاه های مدرن و پیشرفته تولید کننده محصولات ماشینی بیشتر بدانید : دستگاه های ماشینی تابلو فرش

 

 

سفارش اینترنتی تابلو فرش چهره :


در فروشگاه اینترنتی فرش برای تو هر دو روش بافت و چاپ تابلو فرش های سفارشی صورت می گیرد ؛ شما برای سفارش اینترنتی تابلو فرش عکس شخصی باید عکس مورد نظرتان را از طریق شماره های ارائه شده در سایت برای کارشناسان ما ارسال نمایید و نوع بافت تابلو فرش و ابعاد مورد نظرتان را اعلام نموده تا قیمت دقیق تابلو فرش چهره شما اعلام شود.
عکس شما توسط طراحان مجرب طراحی شده و سپس برای شما مشتریان عزیز ارسال می شود تا شما آن را تایید کنید و سپس مراحل بعدی ثبت سفارش و واریز پیش پرداخت (بیعانه )انجام شده و خرید تابلو فرش چهره سفارشی شما کامل می شود و سفارشات شما پس از بافت برای شما ارسال می شود.
بنابر نحوه تولید تابلو فرش های سفارشی اگر تابلو فرش چهره شما بافتی باشد مدت زمان بافت آن ها 10 روز و اگر آن ها چاپی باشند مدت زمان آماده سازی آن ها 5 روز می باشد.

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 

کانال تلگرام

خواندن 145 دفعه