خرید فرش کلاریس مدرن

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید فرش کلاریس مدرن خرید فرش کلاریس مدرن

فرش کلاریس مدرن یکی از جدید ترین محصولات ماشینی در بازار فرش کاشان می باشد که با طرح های خاص مورد پسند و توجه خریداران قرار گرفته است .
فرش های کلاریس از تولیدات شرکت های فرش ماشینی می باشند که در کیفیت های مختلفی تولید شده و دارای قیمت های مطلوبی می باشند .
این محصولات ماشینی در طرح های کلاسیک و فانتزی تولید می شوند و دارای پالت رنگبندی بیشماری می باشند .
فرش های ماشینی کلاریس توسط دستگاه های مخصوص بافته و تولید و برای بافت ان ها از الیاف های مصنوعی پلی استر استفاده می شود .
مفروشه های کلاریس انواع مختلفی دارند و مناسب برای هر دکوراسیونی می باشند ؛ از آن ها برای مفروش نمودن مکان های مختلفی استفاده می شود .
گروه تحلیلی فروشگاه فرش برای تو در این نوشته در مورد فرش کلاریس مدرن اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان می گذارد .

 

 

فرش کلاریس ماشینی :

 

فرش های ماشینی کلاریس از دسته فرش های فانتزی است که دارای طرح و نقشه های بسیار زیبایی می باشد , این محصولات ماشینی چند سالی است که روانه بازار فرش شده است.
از آنجایی که این محصولات ماشینی دارای رنگ و طرح هایی متنوع می باشند امروزه اکثر خریداران برای مفروش کردن منزل خود از این محصولات ماشینی استفاده می کنند .
برای بافت فرش های ماشینی کلاریس از نخ پلی استر استفاده می شود الیاف هایی که در بافت فرش کلاریس استفاده می شوند بی رنگ (سفید) می باشند , این الیاف ها فرش های ماشینی را در ابعاد مشخص می بافند و سپس طرح و نقشه مورد نظر روی این فرش های چاپ می شود.
همانطور که گفتیم فرش های کلاریس مناسب برای دکوراسیون های مختلفی می باشند و به همین دلیل به چند گروه تقسیم می شوند.
انواع محصولات ماشینی کلاریس در کاشان شامل :
• فرش کلاریس مدرن
• فرش کلاریس کلاسیک
• فرش کلاریس اتاق کودک
• فرش کلاریس چهل تکه
• فرش کلاریس کهنه نما
• فرش کلاریس گرد

 

برای مشاهده انواع فرش های ماشینی فانتزی و مدرن به این قسمت مراجعه کنید : فرش فانتزی و مدرن

 

 

فرش کلاریس مدرن :

 

یکی از انواع فرش های ماشینی کلاریس ؛ فرش های کلاریس مدرن می باشند همانطور که از نام این محصولات ماشینی پیداست دارای طرح هایی مدرن می باشند .
فرش هایی که دارای طرح و نقشه های فانتزی و مدرن هستند مناسب برای دکوراسیون های مدرن و خانه های آپارتمانی می باشند .
این محصولات ماشینی در رنگ های مختلفی تولید می شوند و دارای طرح و نقشه هایی بسیار زیبا و دلنشین می باشند .
وجود طرح های زیبا به همراه رنگ بندی متنوع سبب شده است از این محصولات ماشینی در هر خانه ای استفاده شود .
فرش های ماشینی مدرن کلاریس دارای کیفیت های بالایی می باشند و این محصولات ماشینی در فضا های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند .
از فرش های کلاریس برای مفروش نمودن اتاق خواب , اتاق نشیمن , اتاق کودک, آشپزخانه , پاگرد و راهرو و... استفاده می شود .

 

 

farsh colaris chist

 

 

شانه و تراکم در فرش کلاریس :

 

در شرکت های تولیدی فرش ماشینی ؛ فرش های کلاریس در کیفیت های مختلفی تولید می شوند به گونه ای که این مفروشه های ماشینی دارای میزان شانه و تراکم های مختلفی می باشند گ.
لازم اسنت بدانید که هرچه میزان شانه و تراکم در فرش های ماشینی افزایش یابد در نتیجه کیفیت ظاهری و کیفیت باطنی محصولات ماشینی نیز افزایش می یابد .
شانه در اصل میزان گره هایی است که در عرض فرش های ماشینی زده می شود و در کیفیت ظاهری محصولات ماشینی نقش دارد به گونه ای که با افزایش شانه طرح در فرش های ماشینی واضح تر شده و در اصل فرش زیباتر می شود .
به میزان گره هایی که در طول فرش های ماشینی زده می شود تراکم می گویند ؛ تراکم در کیفیت باطنی محصولات ماشینی نقش دارد با افزایش تراکم مقاومت و در نتیجه استحکام فرش های ماشینی بیشتر می شود .

 

 

الیاف مصرفی در بافت فرش کلاریس :

 

برای بافت محصولات ماشینی کاشان از الیاف های مصنوعی با درجه کیفی مختلفی استفاده می شود ؛ برای بافت فرش کلاریس مدرن از الیاف مصنوعی پلی استر استفاده می شود .
الیاف پلی استر مخصوص فرش های ماشینی است که به روش کلاریس تولید می شوند زیرا این الیاف مقاومت بالایی داشته و بسیار براق و در خشان می باشد و همچنین رنگ پذیری بالایی دارد .
پلی استر الیافی است که پرزدهی نداشته و ضد حساسیت می باشد به همین دلیل از این الیاف برای بافت این محصولات ماشینی استفاده می شود .
لازم است بدانید که جنس و نوع الیاف یک عامل بسیار مهم در کیفیت و قیمت فرش های ماشینی می باشد ؛ به گونه ای که هرچه جنس الیاف مصرفی در بافت فرش های ماشینی بهتر باشد در نتیجه کیفیت محصولات بهتر شده و قیمت فرش های ماشینی بیشتر می شود.

 

 

 

alyaf sajade farsh mashini

 

 

انواع رنگ در فرش کلاریس مدرن :

 

ابتدا لازم است بدانید که فرش های کلاریس به صورت ساده و بدون رنگ بافته می شوند و سپس رنگ ها طی فرایندی خاص به ریشه فرش ماشینی تزریق می شوند .
شرکت های تولیدی فرش ماشینی کلاریس باید از رنگ هایی مرغوب و با کیفیت برای تولید این محصولات ماشینی استفاده کنند .
زیرا رنگ به کار رفته در فرش کلاریس کاشان باید به گونه ای باشد که موجب بروز آلرژی و بیماری در افراد نشده و سلامت آن ها را به خطر نیندازد .
و همچنین فرش های ماشینی دارای ثبات رنگی باشند تا در اثر شست و شوی فرش ، رنگ فرش هیچ تغییری نکند .
در بافت فرش های ماشینی کاشان از حدود 14 رنگ استفاده می شود اما در بافت فرش های ماشینی کلاریس از طیف رنگی متنوعی استفاده می شود و از این رو این محصولات ماشینی دارای طرح های بسیاز زیبا و جذاب می باشند .

 

 

برای مشاهده انواع فرش های ماشینی در فروشگاه آنلاین فرش برای تو به این قسمت مراجعه کنید : فرش ماشینی

 

 

قیمت در فرش کلاریس :

 

یکی از مواردی که در جلب مشتری نقش موثری دارد قیمت محصولات ماشینی می باشد به گونه ای که هرچه محصولات ماشینی قیمت مناسب تری داشته باشند فروش بیشتری نیز دارند.
همواره خریداران برای خرید هر نوع محصولات ماشینی به میزان قیمت آن ها توجه می کنند ؛ لازم است بدانید که قیمت فرش های ماشینی کلاریس نیز با توجه به میزان کیفیت آن ها مشخص می شود.
قیمت محصولات ماشینی کاشان به عوامل متعددی نظیر میزان شانه فرش ، میزان تراکم فرش ، نوع الیاف به کار رفته در فرش ، نوع دستگاه فرش ، وزن فرش ، تعداد رنگ مصرف شده در فرش و... بستگی دارد.
لازم است بدانید هر قیمت بالایی نشانه با کیفیت بودن فرش نیست و هر قیمت پایین نشانه بی کیفیت بودن فرش و محصولات ماشینی نیست.
برای خرید انواع محصولات ماشینی بهتر است از شرکت و یا فروشگاه های اینترنتی خرید کنید تا محصولاتی با کیفیت واقعی و قیمت مناسب خریداری کنید.

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

کانال تلگرام

خواندن 70 دفعه