تابلو فرش ماشینی چاپی چیست؟

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تابلو فرش چاپی تابلو فرش چاپی

مرکز فروش عمده تابلو فرش چاپی و تابلو فرش بافتی بیشتر در شهر کاشان یافت می شود. چرا که کاشان مهد فرش و تابلو فرش ماشینی است به همین علت خریداران بیشتر خریدشان را از این شهر انجام می دهند.
کاشان یکی از شهرهای تولید کننده فرش های ماشینی در هر ابعادی می باشد. شهرستان کاشان سهم بسزایی در تولید و پخش محصولاتی ماننده: فرش ,سجاده فرش,تابلو فرش های ماشینی چاپی و بافتی دارد.
همانطور که می دانید برای تابلو فرش های ماشینی تولید شده توسط بهترین دستگاههای ماشینی روز دنیا را به دو دسته تقسیم می کنند. تابلو فرش های ماشینی چاپی و تابلو فرش های ماشینی بافتی تولید شده توسط ماشین آلات پیشرفته می باشند.
در این نوشته در مورد تولید تابلو فرش های چاپی اطلاعاتی را به شما عزیزان می دهیم.

 

فروش عمده تابلو فرش های ماشینی:

 

این امر حاکی از آن است که تولیدکنندگان و طراحان تابلو فرش های ماشینی برای جذب انواع سلایق مشتریان همیشه می کوشند تا بتوانند محصولات تولید شده خود را بروز کرده و همیشه بهترین کیفیت ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.
البته همانطور که اطلاع دارید امروزه تابلو فرش های ماشینی نیز دارای کیفیت های بسیار گوناگون با پالت رنگی های مختلف و قیمت های متفاوت می باشند .که همین امر در زیبایی و جلوه تابلو فرش های موجود و قیمت آن ها در بازار تاثیر به سزایی گذاشته است.
شما خریداران عزیز و گرامی برای خرید تابلو فرش چه بافتی و په چاپی باید به شرکت های تولید کننده تابلو فرش ماشینی بروید و از کارخانه ای که محصولات بهتر و با کیفیت دارند خرید کنید.

 

 

tablo farsh mashini

 

 

مرکز فروش عمده تابلو فرش ماشینی کجاست؟

 

امروزه برای خرید محصولات به دلیل مشکل بودن و وقت گیر بودن بسیاری از مشتریان نمی توانند به شرکت های مختلف سر زده و کالای خود را خریداری کنند. بودن یکی از مشکلاتی که بیشتر فروشندگان فرش و تابلو فرش ماشینی درگیر آن هستند این است که واسطه های بازارشان بسیار زیاد هستند که یا در قیمت و یا کیفیت با آن ها مشکل دارند یا در تامین خرید در دفعات بعدی مشکل دارند.
این مجموعه سعی نموده تا بتواند بهترین تولید کنندگان را که با انواع کیفیت ها و پالت های رنگی تولید کند , جمع آوری نماید تا خرید تابلو فرش را برای فروشندگان از یک سورس اصلی و یک فروشگاه مادر امکان پذیر سازد.
از این پس دیگر لازم نیست برای خرید قاب یا هر نوع تابلو فرش که مد نظرتان است به عمده فروشان و یا کارخانه های مختلف سر بزنید شما می توانید با همان قیمت کارخانه؛تمامی خرید خود را بدون دغدغه از قیمت ها و کرایه بار اضافی از یکجا انجام دهید.

 

در مورد تابلو فرش های ماشینی بیشتر بدانید: انواع تابلو فرش ماشینی

 

تابلو فرش چاپی:

 

همانطور که می دانید علم و تکنولوژی به صورت پیوسته در حال پیشرفت و به روز شدن است.و این امر موجب شده است تا شاهد کیفیت بهتر تمامی محصولات چه فرش و چه سایر تولیدات داخلی و خارجی شاهد باشیم. در واقع در هر حوزه متخصصان تلاش می کنند نواقص موجود درمحصولات کنونی را برطرف ساخته و تولیداتی جدید و بی نقص را روانه بازار کنند .
تولید تابلو فرش های چاپی ماشینی هم در جهت رفع نواقص موجود در تابلو فرش های ماشینی بافتی می باشد. زیرا تابلو فرش های بافتی توسط دستگاه های بافندگی فرش به صورت جفت بافته می شود, و خریدار باید هزینه بافت هر دو تابلو فرش را پرداخت کند. علاوه براین تولید تابلو فرش بافتی نیازمند طراحی می باشد یعنی یک عکس ابتدا باید توسط طراح حرفه ای طراحی شده و پس از آن در نوبت بافت قرار گیرد که این امربسیار زمان بر می باشد.

 

معرفی تابلو فرش های چاپی:

 

در تبدیل عکس به تابلو فرش به روش چاپی ابتدا شرکت های تولید کننده تابلو فرش سفید را که به صورت رولی که توسط دستگاه های بافندگی آماده شده و شانه و تراکم آن بالا و الیاف آن مناسب برای چاپ است را تهیه می کند و در ابعاد مشخص برش زده و ریشه می کند.
پس از آن سفارشات مشتریان اعم از طرح منظره و چهره و آیه را در ابعادی که سفارش داده شده بر روی کاغذ مخصوص؛چاپ نموده و سپس توسط دستگاه چاپ سابلیمیشن حرارتی و یا دستگاه یو وی طرح چاپ شده روی کاغذ بر روی فرش برگردانده می شود و تابلو فرش چاپی در کمتر از دو دقیقه تولید می شود. همانطور که مشخص است دیگر از هر طرح دو تابلو فرش تولید نمی شود و مشتری نیاز به پرداخت هزینه و زمان بیشتر برای خرید محصول مورد نظرش ندارد.

 

تولید تابلو فرش های ماشینی چاپی:

 

امروزه تولید این گونه تابلو فرش های ماشینی به دو صورت شکل می گیرد.
برخی از تابلو فرش های چاپی به تابلو فرش سفارشی چاپی در عمق معروف اند که به آن ها چاپ کلاریس گفته می شود.
برخی دیگر از تابلو فرش های چاپی در سطح یا سابلیمیشن تولید می شوند. که تولید آن ها طی فرآیند هایی وبا دستگاه های چاپ اتویی و حتی با جوهر سابلیمیشن فعالیت آن ها انجام می شود.
شما خریداران عزیز برای سفارش تابلو فرش مد نظر خود باید اطلاعات کافی در زمینه تولید و بافت تابلو فرش ها را داشته باشید.

 

 

tablo farsh clarice Sublimation

 

 

تثبیت رنگ در تابلو فرش های چاپی ؟

 

ثبات رنگ تابلو فرش های ماشینی چاپی ذهن بسیاری از خریداران تابو فرش را درگیر کرده است. زیرا بسیاری از مشتریان تابلو فرش چاپی که میخواهند طرح مورد نظرشان روی تابلو فرش چاپ کنند, گمان می کنند که امکان تغییر رنگ به مرور زمان یا بر اثر شستشو در تابلو فرش ها وجود دارد. و به همین دلیل در خرید این محصول دچار مشکل می شوند. اما لازم است بدانید که چاپ عکس روی تابلو فرش در دمای بیش از 150 درجه سانتی گراد انجام می شود و بنابراین تنها زمانی امکان تغییر رنگ در فرش وجود دارد که دما به این میزان برسد و دمای آبی که برای شستشو هم استفاده می شود هیچوقت به این دما نمی رسد چرا که آب در دمای 100 درجه سانتی گراد بخار شده و در نتیجه شستشو محصول هم بلامانع بوده و نگرانی هم در این مورد وجود ندارد.

 

استفاده از تابلو فرش چاپی :

 

تابلو فرش های چاپی بیشتر برای تابلو بافت چهره به کار می رود و از لحاظی علاوه بر رقابت با تابلوفرش های بافتی در رقابت با عکس ها و تابلو های نقاشی نیز می باشد . به نظر ما , هم عکس و هم تابلو فرش های چاپی زیبا هستند و عمر هردو بستگی به نحوه ی نگهداری شما دارد.
تابلوفرش چاپی در دیزاین منزل شما می تواند جانشین عکس ها شود و همانند آن ها تا سال ها روی دیوار شما باقی بماند. بافته شده این تابلو فرش ها بسیار شبیه عکس واقعی می باشد.

 

در مورد تابلو فرش چهره بیشتر بدانید: سفارش تابلو فرش چهره

 

صادارت تابلو فرش کاشان :

 

امروزه علاوه بر صادارت تابلو فرش و فرش های دستبافت, تابلو فرش ها ی ماشینی نیز صادر می شوند . استفاده از ماشین آلات پیشرفته در بافت قالی ها ؛ استفاده از بهترین الیاف و همین طور توجه به فرهنگ و سلایق دیگر کشورها , محصولات ماشینی ایرانی را جز محصولات صادراتی قرار داده است .
برای مثال ، تابلو فرش آیات برای کشورهای عربی ، بسیار صادر می شود . شرکت فرش برای شما, یکی از صادرکننده های بزرگ فرش ماشینی کاشان و تابلو فرش های تزیینی می باشد .

 

خرید از شرکت فرشی برای شما:

 

همانطور که در قسمت های بالا ذکر شد تابلو فرش های چاپی به صورت چاچپ کلاریس و چاپ سابلیمیشن تولید می شوند.
قیمت هریک از این تابلو فرش ها بایکدیگر متفاوت می باشد شما برای آشنایی بیشتر با اینگونه تابلو فرش ها و خرید تابلو ها یا به صورت حضوری به شرکت فرشی برای شما آماده و حصول خود را خریداری کنید و یه به صوت اینترنتی و از طریق سایت مربوط به شرکت خرید خود را انجام دهید.

 

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 

کانال تلگرام

خواندن 9782 دفعه