لیست قیمت فرش ماشینی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
لیست قیمت فرش ماشینی لیست قیمت فرش ماشینی

امروزه برای خرید فرش های ماشینی باید به لیست قیمت فرش ماشینی شرکت تولید کننده مراجعه کنیم، زیرا هریک از شرکت های تولید کننده فرش یک فروشگاه اینترنتی مخصوص خود دارند که انواع محصولات همراره قیمت در آن وجود دارند.
شرکت های تولیدی فرش ماشینی با در نظر گرفتن عوامل متعددی قیمت نهایی فرش ماشینی را مشخص می کنند و نوساناتی که در قیمت فرش ماشینی بوجود می آید بر مبنای همین عوامل است.
این امر موجب می شود که یک اصولی برای تعیین قیمت فرش ماشینی کاشان وجود داشته باشد.
در حال حاضر به دلایل متعدد که مهم ترین آن ها نوسانات در بازار ارز می باشد و از طرفی تولید کنندگان مواد اولیه خود را از کشورهای دیگر وارد می کنند، قیمت فرش ماشینی هم تحت تاثیر نوسانات بازار ارز و ناپایداری اقتصاد کشور قرار گرفته است بنابراین بر مبنای شانه،تراکم و جنس فرش ماشینی، قیمت آن نیز تغییر می کند.

 


عوامل موثر در تعیین لیست قیمت فرش ماشینی:

 

 

برای تعیین قیمت محصولات ماشینی فرشی برای شما عوامل مختلفی موثر می باشند که از آنها می توان به عواملی مانند میزان شانه و تراکم در فرش ماشینی ، جنس نخ مورد استفاده شده در بافت فرش و نوع دستگاه بافنده و...اشاره کرد .
قیمت فرش ماشینی کاشان با عواملی که گفته شد تعیین می شود ؛ هرچه میزان شانه و تراکم فرش فرش های ماشینی بیشتر باشد و جنس نخ فرش مرغوب تر باشد و با بهترین دستگاه بافنده فرش تولید شود ، فرش ماشینی قیمت بالاتری خواهد داشت .
زیرا قیمت فرش های ماشینی به کیفیت فرش ماشینی بستگی دارد هرچه کیفیت فرش تفزایش یابد قیمت فرش و دیگر محصولات ماشینی نیز افزایش می یابد .
برای خرید انواع محصولات ماشینی باید از قیمت آنها اطلاع کافی داشته باشید.
در ادامه برای آگاهی بیشتر شما عزیزان هریک از این عوامل را برای شما توضیح می دهیم .

 

avamel moaser dar list gheymat farsh mashini

 

 

جنس نخ در فرش ماشینی کاشان :

 

یکی از عوامل مهم در لیست قیمت فرش ماشینی کاشان مشخص کردن جنس نخ می باشد .همانطور که در مقالات قبلی بیان کردیم در حال حاضر از الیاف مختلف اکرولیک ، پلی استر، پشم، اکرولیک هیت ست شده و BCF برای تولید فرش ماشینی استفاده می شود که هرکدام مزایا و معایب خاص خودشان را دارند .
کارخانجات تولید کننده فرش ماشینی بر مبنای جنسی که برای تولید فرش ماشینی استفاده می کنند قیمت نهایی برای فروش فرش ماشینی را معین می کنند.به همین دلیل هر کارخانه لیست قیمت مختص خود را دارد .
اما بهترین جنس نخ برای تولید فرش های ماشینی کاشان جنس نخ اکرولیک هیت ست می باشد زیرا به لحاظ مشخصات تا حدود زیادی شبیه پشم است اما از نوع الیاف مصنوعی و خصوصیات پشم طبیعی را ندارد. فرش ماشینی از جنس اکرولیک ظاهر زیباتر و مقاومت بیشتر و رنگ پذیری بهتری نسبت به فرش پشمی دارد.

 

در مورد الیاف های مصرفی در بافت محصولات ماشینی بیشتر بدانید : انواع الیاف در فرش ماشینی

 

نخ فرش هیت ست شده چیست ؟

 

شاید تابه حال بارها برایتان پیش آمده باشد که اصطلاح نخ هیت ست شده را از اطرافیان ،فروشندگان فرش یا کارشناسان شنیده باشید و به احتمال قوی اطلاعات آنچنانی راجع به آن نداشته باشید اما لازم است برای اینکه بتوانید فرش ها را با یکدیگر مقایسه کنید و فرش هیت ست شده را بشناسید با این اصطلاح نیز آشنا شوید البته در پشت فرش های ماشینی برچسب هایی وجود دارد که مشخصات فرش و بکار رفتن یا عدم بکار رفتن نخ هیت ست شده را ثبت کرده اند .
اصطلاح هیت ست شده به فرایندی اطلاق می شود که نخ بوسیله بخار و دما پس از ریسیده شدن تثبیت می شود که این عمل کیفیت فرش را دچار تغییر و تحول کرده وبه بهبود آن و کاهش پرز فرش ماشینی می شود و همچنین نخ را به بهترین الیاف تولید فرش هیت ست شده کاشان تبدیل می کند .

 

 

تولید فرش ماشینی با الیاف های مختلف :

 

همانطور که می دانید از الیاف های مختلفی برای تولید فرش های ماشینی استفاده می شود .
فرش های ماشینی که با پشم طبیعی بافته می شوند جزء بهترین محصولات بازار فرش ماشینی هستند زیرا بسیار نرم و لطیف بوده و عمر طولانی دارند و همچنین قیمت بسیار بالایی دارند .
بعد از فرش ماشینی از جنس پشم، فرش ماشینی از جنس اکرولیک قرار می گیرد که از الیاف مصنوعی تولید می شود و بسیار با کیفیت می باشد و دارای قیمت بیشتری نسبت به دیگر الیاف های مصنوعی می باشند.
و بعد از آن فرش های ماشینی از جنس پلی استر، پلی پروپلین و BCF قرار می گیرند که جنس آنها پلاستیک است که این نوع فرش ها بسیار درخشان هستند و بعلت رنگ پذیری عالی تنوع رنگی زیادی دارند اما بدلیل اینکه دوام و استحکام کمی نسبت به فرش های ماشینی پشم و اکرولیک دارند قیمت آنها پایین است .

 

میزان شانه در فرش ماشینی :

 

فرش های ماشینی کاشان در شانه های مختلف و به صورت 350 شانه و 500شانه و 700 شانه و 1000شانه و 1200شانه و 1500شانه تولید می شوند.
شانه فرش به میزان گره هایی که در عرض یک واحد از فرش ماشینی وجود دارد می گویند؛ شانه فرش در زیبایی و ریز بافت بودن فرش ماشینی و در مجموع زیبایی فرش نقش دارد .
به گونه ای که هرچه میزان شانه فرش ماشینی افزایش یابد فرش ماشینی شبیه فرش های دستبافت می شود .
لازم به ذکر است که بدانید شانه فرش ماشینی رابطه مستقیم با قیمت فرش ماشینی دارد به این صورت که با افزایش میزان شانه در فرش های ماشینی قیمت فرش های ماشینی نیز افزایش می یابد.
در سایت فرشی برای شما انواع فرش های ماشینی با لیست قیمت فرش ماشینی وجود دارد و شما می توانید تمام اطلاعات خود را از این طریق دریافت کنید .

 

shane farsh mashini1

 

 

 

میزان تراکم در فرش ماشینی کاشان :

 

عامل دیگری که در لیست قیمت فرش ماشینی نقش مهمی دارد تراکم فرش ماشینی است. همانطور که می دانید به تعداد گره هایی که در یک وحد از طول فرش ماشینی زده شده است تراکم فرش ماشینی می گویند.
به هراندازه که تعداد این گره ها افزایش پیدا کند الیاف بیشتری برای بافت فرش استفاده می شود و همین امر باعث افزایش قیمت فرش ماشینی می شود.
تراکم فرش در استحکام و مقاومت فرش ماشینی تاثیر دارد به گونه ای که هرچه میزان تراکم فرش های ماشینی افزایش یابد فرش ماشینی نیز محکم تر و مقاوم تر می شود .
فرش های ماشینی کاشان در شانه مشخص دارای تراکم های متفاوت می باشند مسلما هرچه تراکم فرش ماشینی بالاتر می رود قیمت فرش ماشینی هم بیشتر می شود .
شما خریداران عزیز همیشه فرش های ماشینی با میزان شانه و تراکم بیشتری خریداری کنید تا هم زیبا و مقاوم باشند.

 


در مورد تراکم های فرش ماشینی کاشان بیشتر بدانید : تراکم در فرش ماشینی

 


نوع دستگاه بافنده فرش ماشینی :

 

کارخانه های تولیدی فرش ماشینی برای بافت فرش های ماشینی از دستگاه های مختلفی استفاده می کنند .
بهترین دستگاه ها برای بافت و تولید فرش های ماشینی دستگاه های بافندگی واندویل و شونهر می باشد ، کیفیت دستگاه بافنده فرش ماشینی یکی دیگر از عواملی است که در لیست قیمت فرش ماشینی کاشان تاثیر می گذارد .
همانطور که در قسمت قبلی گفتیم قیمت فرش ماشینی کاشان به کیفیت فرش ماشینی بستگی دارد و هرچه کیفیت دستگاه تولید کننده فرش ماشینی بیشر شود کیفیت فرش ماشینی بیشتر شده و درنتیجه قیمت فرش نیز افزایش می یابد .
دستگاه های تولید کننده فرش ماشینی فرش های ماشینی کاشان را در میزان شانه و تراکم های مختلف و ابعاد متفاوت تولید می کند .
نکته دیگر که در قیمت فرش ماشینی کاشان اثر دارد ابعاد فرش می باشد زیرا هرچه ابعاد بیشتر شود فرش ماشینی نیز قیمت بالاتری دارد .

 

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 

کانال تلگرام

 

 

خواندن 7588 دفعه