قیمت تابلو فرش ماشینی کاشان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
قیمت تابلو فرش ماشینی قیمت تابلو فرش ماشینی

قیمت تابلو فرش ماشینی به چه عواملی بستگی دارد ؟
چه عواملی در قیمت تابلو فرش های ماشینی تولید شده در کارخانجات تولیدی تابلو فرش ماشینی موثر می باشند ؟
همانگونه که می دانید برای خرید هر نوع محصولی نیاز است که قیمت آن را بپرسیم زیرا تابلو فرش های ماشینی دارای کیفیت های مختلفی می باشند و به همین دلیل دارای قیمت های متفاوتی می باشند .
خریداران تابلو فرش های ماشینی همیشه می خواهند تابلو فرش هایی با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کنند ، برای خرید سجاده فرش ها ماشینی باید ابتدا کیفیت تابلو فرش را مشاهده کنید .
زیرا قیمت تابلو فرش های ماشینی به کیفیت تابلو فرش ماشینی بستگی دارد به گونه ای که هر چه میزان کیفیت تابلو فرش ماشینی بیشتر باشد قیمت تابلو فرش نیز بیشتر می شود و بلعکس هر چه کیفیت تابلو فرش پایین باشد قیمت تابلو فرش نیز پایین می باشد.

 

تابلو فرش ماشینی :

 

همان گونه که می دانید تابلو فرش ماشینی یکی از کالاهایی است که برای دکوراسیون فضا از آن استفاده می شود.
از ابتدا تابلو فرش های دستبافت روانه بازار فرش شدند اما با توجه به قیمت بالایی که داشتند فقط افراد غنی جامعه قادر به خرید آن بودند. اما با گذشت زمان و پیشرفت دستگاه های تولید کننده فرش ماشینی؛ تابلو فرش های ماشینی جای خود را در بازار باز کردند.
لازم که بدانید تابلو فرش های دستبافت دارای زیبایی های خاصی می باشند و هیچگاه تابلو فرش های ماشینی جای تابلو فرش های دستبافت را نمی گیرند.
تابلو فرش های ماشینی نیز کیفیت و زیبایی خاص خود را دارند و به دلیل قیمت مناسبی که نسبت به تابلو فرش های دستبافت دارند بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته اند.
تابلو فرش های ماشینی خود به دو دسته کلی،تابلو فرش ماشینی بافتی و تابلو فرش ماشینی چاپی تقسیم بندی می شوند.

 

tablo farsh mashini

 

 

 

تاثیر کیفیت در قیمت تابلو فرش ماشینی :

 

 

هر چه کیفیت تابلو فرش های ماشینی بهتر شود در واقع شانه و تراکم تابلو فرش های ماشینی افزایش پیدا کند، قیمت تابلو ماشینی نیز افزایش پیدا می کند.
یکی دیگر از عوامل مهم در بافت تابلو فرش های ماشینی که در قیمت تابلو فرش های ماشینی تاثیر گذار است جنس نخ مصرف شده در تابلو فرش می باشد که هرچه دارای کیفیت بیشتری باشد تابلو فرش دارای قیمت بیشتری خواهد بود؛ بنابر پیشنهاد ما برای بافت تابلو فرش در هر حالت بهترین نوع الیاف یعنی الیاف صد در صد اکرولیک می باشد.
همچنین کیفیت تابلو فرش های ماشینی وابسته به نوع دستگاهی است که این نوع تابلو فرش ها با ان بافته می شوند ، معمولا تابلو فرش های آیه بیشتر با دستگاه های ۷۰۰ شانه بافته می شوند و تابلو فرش های منظره و دیگر تابلو فرش ها با دستگاه های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه بافت می گردند.

 

برای مشاهده انواع تابلو فرش های ماشینی اینجا کلیک کنید : انواع تابلو فرش های ماشینی

 

 

 

طرح های تابلو فرش ماشینی :

 

تابلو فرش های ماشینی با تنوع طرح های بسیار زیادی بافته می شوند و هر روزه به طرح های این گونه از تابلو فرش ها افزوده می شود.
علاوه بر این هر طرح از فرش ماشینی می تواند در چندین پالت رنگی از دستگاه فرش ماشینی بافته شود و به همین دلیل ممکن است یک تابلو فرش ماشینی در چندین کیفیت نیز بافته شود. به همین دلیل تنوع طرح, خاص بودن و زیبایی تابلو فرش های ماشینی همواره در حال افزایش است.
تابلو فرش های ماشینی در طرح های مختلفی بافته می شوند و این تابلو فرش های ماشینی بنابر طرحی که دارند دسته بندی می شوند.
تابلو فرش های ماشینی طرح منظره و طبیعت،تابلو فرش طرح گل و گلدان،تابلو فرش طرح حیوانات مختلف ،تابلو فرش های فرانسوی ،تابلو فرش آیات و روایات قرآنی و... انواع و اقسام طرح در تابلو فرش های ماشینی می باشد.

 

 

tarh dar gheymat tablofarsh

 

 

 

انواع سایز در تابلو فرش های ماشینی :

 

یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت تابلو فرش ماشینی کاشان سایز و ابعاد تابلو فرش های ماشینی می باشد .
تابلو فرش های ماشینی در هر طرح و رنگی می توانند در سایز های مختلفی بافته و تولید شوند .
تابلو فرش های ماشینی می تواند در سایز های کوچک مانند ابعاد ۵۰*۷۰ و ۵۰*۱۰۰ بافته شوند و همچنین می توانند با سایز های بزرگتری مانند ۱۰۰*۷۰ و ۱۰۰*۱۵۰ تولید و بافته شوند .
همچنین امروزه می توان تابلو فرش هایی با سایز ۸۰*۱۲۰ نیز در میان انواع تابلو فرش های ماشینی مشاهده کرد .
تابلو فرش های ماشینی طبق ابعاد و سایزی که دارند دارای قیمت های مختلفی می باشند و طبیعتا هرچه میزان سایز تابلو فرش های ماشینی بیشتر شود قیمت آن نیز بیشتر می شود .
پس برای خرید سجاده فرش های ماشینی حتما از سایز و ابعاد واقعی تابلو فرش های ماشینی مطمئن شوید .

 

 

تفاوت قیمت تابلو فرش ماشینی چاپی و تابلو فرش بافتی :

 

آیا تابلو فرش ماشینی بافتی و تابلو فرش ماشینی چاپی دارای قیمت های متفاوتی می باشند ؟
بله درست است تابلو فرش های ماشینی چاپی و تابلو فرش های ماشینی بافتی دارای قیمت های مختلفی می باشند .
همانگونه که می دانید تابلو فرش های ماشینی بافتی به صورت دوبل بافته و تولید می شوند از این رو دارای قیمت بالاتری می باشند اما تابلو فرش های چاپی به صورت تکی بافته و تهیه می شوند .
در تابلو فرش های بافتی دو تخته فرش با عنوان خاب رو و خاب پشت به خریداران تابلو فرش ماشینی ارائه می شود و خریداران باید هزینه دو تخته فرش را پرداخت کنند .
ولی در تابلو فرش های چاپی یک تخته فرش به خریداران ارائه می شود و خریداران هزینه یک فرش را پرداخت می کنند .
نکته ای که لازم است بدانید این است که تابلو فرش های بافتی در مقایسه با تابلو فرش های چاپی ماندگاری و دوام بیشتری دارند و مانند فرش های ماشینی تولید می شوند.

 

در مورد تابلو فرش های ماشینی بافتی بیشتر بدانید: تابلو فرش ماشینی بافتی

 

 

قیمت تابلو فرش ماشینی در فروشگاه های اینترنتی:

 

معمولا فروشگاه های اینترنتی تابلو فرش ماشینی , از خود تولید کننده های فرش ماشینی هستند به همین دلیل قیمتی که توسط فروشگاههای اینترنتی همواره عرضه می گردد نسبت به قیمتی که در مغازه های شهر خود می بینیم کمی کمتر است.
به همین دلیل به شما پیشنهاد می شود که تابلو فرش های ماشینی خود را از فروشگاه های اینترنتی فرش و تابلو فرش خریداری کنید .
در فروشگاه های اینترنتی انواع و اقسام تابلو فرش های ماشینی با بهترین کیفیت و رنگ بندی و در طرح های مختلف و جود دارد شما می توانید تابلو فرش مد نظر خود را انتخاب کنید.
لازم است بدانید که هر فروشگاه اینترنتی برای انواع محصولات خود همچنین تابلو فرش های ماشینی لیست قیمت دارد و شما می توانید با مراجعه به این قسمت از قیمت تابلو فرش ها مطلع شوید.
و تابلو فرشی بنابر سلیقه خود و قیمت مناسب خریداری کنید.

 

 

فروش عمده تابلو فرش ماشینی کاشان :

 

در شهرستان کاشان بیش از 800 کارخانه تولیدی فرش و تابلو فرش ماشینی وجود دارد به همین دلیل فروش عمده تابلو فرش ماشینی نیز در کاشان انجام می شود.
مغازه داران و بنک داران خرید عمده تابلو فرش ماشینی خود را از کاشان انجام می دهند زیرا قیمت تابلو فرش ماشینی کاشان به صورت عمده می باشد.
در شرکت های تولیدی انواع تابلو فرش با کیفیت های مختلف ۷۰۰ , ۱۰۰۰ , ۱۲۰۰ شانه تولید می گردد از این رو دارای قیمت های مختلفی می باشند.
فروش عمده تابلو فرش ماشینی کاشان توسط بسیاری از فروشگاه های اینترنتی فرش و تابلو فرش ماشینی صورت می گیرد؛ به همین دلیل به منظور خرید تابلو فرش ماشینی لازم نیست که تا کاشان سفر کرده و به خرید تابلو فرش بپردازید و فقط با سرچ کوچکی در دنیای اینترنت می توانید تابلو فرش مورد نظر خود را انتخاب کرده وبه صورت اینترنتی خریداری کنید.

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

کانال تلگرام

 

 

 

خواندن 109 دفعه