سفارش بافت تابلو فرش چهره

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سفارش بافت تابلو فرش چهره سفارش بافت تابلو فرش چهره

نحوه سفارش بافت تابلو فرش چهره چگونه می باشد ؟
برای سفارش تابلو فرش و خرید تابلو فرش چهره باید چه اقداماتی را انجام دهیم ؟
تابلو فرش چهره یکی از بهترین هدایا و کادوها برای عزیزان و دلبندانتان می باشد.
شما می توانید در مناسبت های مختلف مانند روز پدر و مادر، سالروز تولد ، روز ولنتاین ، برای تقدیر و تشکر از مدیر و همکاران خود و ... این تابلو فرش ها را هدیه بدهید.
امروزه اکثرا برای هدیه دادن از این تابلو فرش های چهره استفاده می کنند لازم است بدانید که تابلو فرش چهره هم مانند دیگر تابلو فرش های ماشینی است و به صورت بافت وچاپ تولید می شود.
به این تابلو فرش های ماشینی تابلو فرش سفارشی هم می گویند در این نوشته برای سفارش این تابلو فرش های ماشینی و اطلاعات بیشتر شما عزیزان در مورد این تابلو فرش ها توضیح می دهیم .

 

 

آشنایی با تابلو فرش چهره ماشینی :

 

 

تابلو فرش چهره همانطور که از عنوانش پیداست چهره ای از یک شخص و یا چند شخص است که به صورت فرش ماشینی درآمده است . با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه ی تولید انواع تابلو فرش های ماشینی ؛ تابلو فرش چهره نیز با بهترین کیفیت در شرکت های مختلف ایجاد شد .
لازم است بدانید که تابلو فرش های چهره ماشینی به دو صورت بافته و تولید می شوند :
۱) تابلو فرش سفارشی بافتی
۲) تابلو فرش سفارشی چاپی
بافت هرکدام از این تابلو فرش های سفارشی ماشینی با یکدیگر متفاوت می باشد و زمان بافت و آماده سازی این تابلو فرش های ماشینی با دیگری فرق می کند .
گروه تحلیلی فروشگاه اینترنتی فرش برای شما در این نوشته در مورد سفارش بافت تابلو فرش چهره و مشخصات این تابلو فرش های ماشینی اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه می دهد .

 

 

anvae tablo farsh chehreh

 

 

 

 

تابلو فرش چهره بافتی :

 

تابلو فرش های چهره بافتی توسط بهترین ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته تولید می شوند و امروزه جایگزین تابلو فرش های دستبافت می باشند.
برای سفارش بافت تابلو فرش چهره ابتدا لازم است شما عکس مد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا طرح شما توسط طراحان فرش ماشینی به نقشه تبدیل شود و بعد از ان نقشه توسط دستگاه های مدرن فرش ماشینی بافته شود و پس از فرایند آهار و تکمیل تابلو فرش های چهره بافتی اماده می شود.
لازم است بدانید که تابلو فرش های بافتی مانند فرش های ماشینی تولید می شوند از این رو به صورت خاب رو و خاب زیر تولید می شوند در اصل دو تخته فرش بافته می شود به همین دلیل در زمان تحویل تابلو فرش شما دو تخته فرش دریافت خواهید کرد و به همین دلیل شما عزیزان باید مبلغ دو تخته فرش را به فروشنده پرداخت کنید.

 

 

برای مشاهده انواع تابلو فرش های سفارشی بافتی اینجا کلیک کنید: انواع تابلو فرش چهره بافتی

 

 

سفارش بافت تابلو فرش چهره بافتی :

 

برای سفارش تابلو فرش چهره بافتی ابتدا بایدعکس مد نظر خود را انتخاب کنید ، سعی کنید عکسی را که می خواهید به تابلو فرش ماشینی تبدیل کنید کاملا واضح و با کیفیت باشد.
زیرا هر چه کیفیت عکس تابلو فرش ها بهتر باشد تابلو فرش ما هم زیباتر و خاص تر خواهد شد؛ بعد از آن برای سفارش تابلو فرش چهره بافتی عکس را به شرکت تولیدی تابلو فرش ارسال کنید.
لازم است بگوییم که بافت تابلو فرش های چهره به مهارت های خاصی نیاز دارد و به همین دلیل هر تولید کننده ای نمی تواند تابلو فرش چهره تولید کند.
به همین دلیل بهتر است که سفارش های تابلو فرش خود را به تولید کننده های مجرب تابلو فرش چهره عرضه کنید تا فرشی با کیفیت تهیه کنید بعد از آن که با پرداخت بیعانه سفارش خود را ثبت کردید عکس شما برای طراحی ارسال می شود .

 

 

تایید سفارش بافت تابلو فرش چهره :

 

یکی از مراحل مهم در بافت تابلو فرش های سفارشی این است که بعد از مراحل طراحی این تابلو فرش ها برای خود مشتری ارسال می شود تا مشتریان طرح را بنابر سلیقه خود انتخاب کنند و بعد از تایید تابلو فرش چهره توسط مشتری , سفارش برای بافت ارسال می گردد .
به همین دلیل مسئولان فروش بعد از مرحله طراحی تابلو فرش , طرح را برای سفارش دهنده ارسال می کنند این موضوع به این دلیل است که تعداد رنگ های تابلو فرش سفارشی بافتی تنها ۸ یا ۱۰ رنگ است در حالی که تعداد رنگ هایی که در عکس ها دیده می شود بالغ بر ۲۵۰ طیف رنگی است.
همچنین مشتری می تواند از بک گراند های مختلف در بافت تابلو فرش خود استفاده کند در مرحله سفارش تمامی این سوالات از شما پرسیده می شود تا محصولی با کیفیت و مطابق سلیقه خود خریداری کنید.

 

 

سایز تابلو فرش سفارشی به صورت بافت:

 

یکی از نکات مهم قبل از سفارش بافت تابلو فرش چهره انتخاب سایز تابلو فرش ماشینی می باشد.
بهترین ابعاد برای بافت تابلو فرش چهره به صورت بافتی سایز هایی مانند 50*70 و 100*70 می باشد.
اگر شما عکسی که می خواهید به تابلو فرش تبدیل کنید تصویر یک شخص بود بهترین سایز برای بافت سایز ۵۰*۷۰ می باشد، اما اگر عکس شما دارای دو یا چند شخص است بهترین سایز برای بافت تابلو فرش سایز70*100 می باشد برای تابلو فرش چهره شخصی از سایز ۵۰*۱۰۰ استفاده نکنید زیرا زیبایی خاصی ندارند .

 

 

کیفیت تابلو فرش سفارشی بافتی:

 

تابلو فرش های سفارشی بافتی در کیفیت های مختلفی توسط دستگاه های ماشینی تولید می شوند.
از کیفیت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه می توان در بافت تابلو فرش چهره استفاده کرد. هر چه فرش های ماشینی ریز بافت تر باشند تابلو فرش نیز زیباتر خواهد بود البته تفاوت چندانی بین تابلو فرش 1000شانه و 1200 در بافت تابلو فرش چهره نمی باشد.
در رنگبندی تابلو فرش های ماشینی دقت داشته باشید که به چه شکلی باشد زیرا هر چه رنگ های بادامی روشن تر سبز چمنی تر و آبی آسمانی تر بهتری در رنگبندی فرش وجود داشته باشد تابلو فرش چهره زیباتر و خاص تر خواهد شد.

 

 

برای مشاهده انواع تابلو فرش های سفارشی چاپی اینجا کلیک کنید: تابلو فرش سفارشی چاپی

 

 

سفارش تابلو فرش چهره چاپی و ویژگی آن :

 

یکی دیگر از انواع تابلو فرش های سفارشی تابلو فرش چهره چاپی می باشد که برای آماده سازی این تابلو فرش های ماشینی ابتدا یک تخته فرش سفید بافته می شود بعد از آن عکسی را که سفارش داده اید ، روی برگه های سابلیمیشن زده شده روی فرش توسط دستگاه های چاپ برگردان می شود.
امروزه تابلو فرش های چهره چاپی به دو صورت چاپ سابلیمیشن و چاپ کلاریس تولید می شوند و از آنجایی که زمان آماده سازی تابلو فرش های چهره سفارشی چاپی سابلیمیشن سریع از چاپی کلاریس و در عمق می باشد خریداران بیشتر تابلو فرش های سابلیمیشن را سفارش می دهند.
یکی از ویژگی های مهم در بافت تابلو فرش های چهره چاپی این است که این تابلو فرش ها می توانند در هر سایز دلخواهی سفارش داده شوند.
شما می توانید این تابلو فرش ها را در سایز های کوچک مانند 35*۵۰ و یا در سایز 50*50سفارش دهید.

 

tablo farsh chehre chapi

 

 

 

کیفیت تابلو فرش چهره چاپی :

 

برای سفارش تابلو فرش چهره به صورت چاپی کیفیت تابلو فرش بسیار اهمیت دارد لازم است بدانید که همواره خریداران تابلو فرش های ماشینی به دنبال بهترین کیفیت در تابلو فرش می باشند.
کیفیت تابلو فرش های چاپی به 3عامل بستگی دارد.
1-جنس الیاف در بافت آن که تمامی فرش های چاپی از الیاف پلی استر تهیه می شوند.
2-میزان شانه و تراکم در تابلو فرش های سفارشی چاپی است که لازم است بگوییم تابلو فرش های ماشینی چاپی در فروشگاه اینترنتی فرشی برای شما به صورت 1000شانه و 1200شانه و همچنین دارای تراکم بین ۳۳۰۰ تا ۳۷۰۰ می باشد.
3-کیفیت عکس برای چاپ تابلو فرش بسیار مهم می باشد هر چه کیفیت عکس ارسالی توسط مشتری نیز برای سفارش تابلو فرش چهره بهتر باشد کار خاص تر و شیک تر خواهد شد.

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

 

کانال تلگرام

خواندن 90 دفعه