بهترین فرش ماشینی برای منزل

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بهترین فرش ماشینی بهترین فرش ماشینی

بهترین فرش ماشینی چه ویژگی هایی دارد ؟
فرش های ماشینی چه کاربردی دارند ؟
چرا از فرش ماشینی برای منازل خود استفاده می کنیم ؟
وقتی منزلی خریده می‌ شود همیشه صاحب آن منزل دنبال آن است که از بهترین وسایل و اثاثیه در آن استفاده کندزیرا مبل ها و اثاثیه نو در حد خودشان به زیبایی منزل کمک زیادی می ‌کنند همچنین نحوه چینش وسایل در تزئین منزل کمک زیادی به زیبایی و مرتب بودن منزل می کند.
یک نکته دیگر که همواره صاحبان خانه به آن توجه زیادی دارند فرش های ماشینی یا کف پوش های منزل می باشند.
زیرا فرش های ماشینی نیز یکی از مهم ترین عوامل در دکوراسیون منزل می باشند که باعث زیبایی و جلوه خاص از منزل می شوند.
فروشگاه اینترنتی فرش برای شما در این مقاله راجع به فرش ماشینی و نقش آن در دکوراسیون منزل برای شما توضیح می دهد.

 


فرش ماشینی در دکوراسیون منزل :

 

امروزه فرش های ماشینی در طرح و نقشه و اندازه های مختلف در بازار فرش کاشان موجود می باشند.
فرش های ماشینی در کارخانه های تولید کننده فرش ماشینی بافته می شوند به همین دلیل دارای کیفیت های مختلفی می باشند.
بهترین فرش ماشینی در شهر فرش کاشان و توسط بهترین دستگاه های ماشینی تولید می شود همانطور که می دانید برای دکوراسیون منزل و زیبایی بیشتر از فرش های ماشینی استفاده می کنند.
هنگام خرید فرش ماشینی خریداران همواره به دنبال فرش های ماشینی با کیفیت و قیمت مناسب می باشند البته لازم است بگوییم که فرش های ماشینی بنابر کیفیت خود قیمت گذاری می شوند.
فرش های ماشینی به صورت 700شانه و1000شانه و1200شانه و1500شانه تهیه می شوند.
هر کدارم از این کیفیت های فرش ماشینی قیمت مختلفی دارند؛ خریداران فرش ماشینی باید قبل از خرید فرش ماشینی به نکات زیر توجه کنند تا فرشی مناسب با دکوراسیون منزل خریداری کنند.

 

برای مشاهده انواع فرش های ماشینی کاشان اینجا کلیک کنید : انواع فرش ماشینی

 فرش باید با سایر وسایل هماهنگ باشد :

 

هماهنگی فرش و اثاثیه منزل به دو صورت می باشد زیرا ممکن است رنگ فرش را با مبل های خانه ست کنید تا همرنگی باعث بزرگتر دیده شدن خانه یا پذیرایی شما گردد.
برخی از خریداران معتقدند همرنگی همه وسایل منزل باعث دلزدگی می‌ شود و بهتر است از نوعی تضاد استفاده نمود تا فرش یا وسیله مورد نظر به گونه ای برجسته شده و بدرخشد .
به طور مثال هنگامی که همه وسایل منزل رنگ شاد دارند، ناگهان کف زمین با فرشی تیره فرش می‌شود تا فرش خودش را در این بین نشان بدهد .
یا بطور مثال در حالی که پذیرایی با فرش ماشینی سنتی پوشیده شده است ، اتاق خواب با فرشی مدرن و امروزی کف پوش می‌شود تا حس زندگی بهتری در آن جریان داشته باشد.
امروزه به دلیل تنوع در انتخاب فرش ماشینی با انواع رنگ و طرح برای خریداران کمی دشوار می باشد.

 

zibaei manzel

 

 


بهترین فرش ماشینی در دکوراسیون منزل :

 

همانطور که در قسمت های قبلی ذکر کردیم فرش های ماشینی در کیفیت های مختلفی بافته می شوند و لازم است بدانید که ای فرش های ماشینی هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند .
برای مثال شما نباید فرش 1500شانه ماشینی را در جایی پهن کنید که پایه های مبل یا وسایل سنگین دیگر روی ان قرار بگیرد ؛ زیرا در این فرش های ماشینی ارتفاع نخ خاب بسیار کم است و این فرش های ماشینی دارای ظرافت و لطافت خاصی می باشند و ممکن است در دراز مدت دچار آسیب دیدگی شود .
اما در عوض فرش های درشت بافت راحت فشار را تحمل می کنند و همچنین لازم است بگوییم که الیاف مصرف شده در فرش های ماشینی نیز دارای انعطاف و برگشت پذیری متفاوتی می باشند برای مثال : الیاف اکرولیک نسبت به الیاف پلی استر در مقابل فشار زیاد مقاومت کمتری دارد .

 


رنگ فرش متناسب با منزل :

 

فرش های ماشینی در رنگبندی های مختلفی طراحی و تولید می شوند اما رنگ فرش های ماشینی را باید با توجه به منزل خود انتخاب کنید .
اگر منزل شما دارای فضایی کوچک است بهتر است از فرش های ماشینی با رنگ های روشن استفاده کنید تا حاشیه را پررنگ تر نماید .
اما اگر دارای منزلی بسیار بزرگ می باشید بهتر است از رنگ های تیره استفاده کنید ؛ رنگ های قرمز و زرشکی و این طیف یا رنگ های خیلی سیر خانه شما را از انچه هست کوچکتر نشان می‌دهند .

 

 

تراکم و شانه در فرش ماشینی کاشان :

 

در خرید هر نوع فرشی باید به میزان تراکم و شانه فرش توجه داشته باشید. زیرا شانه و تراکم از مشخصات اصلی در فرش های ماشینی می باشند و فرش با این دو تکمیل می شود.
تراکم در فرش های ماشینی به میزان گره های موجود در طول فرش ماشینی می گویند و شانه به تعداد گره‌ های موجود درعرض فرش ماشینی می گویند.
هرچه میزان شانه و تراکم فرشی بالاتر باشد ارزش کیفی آن فرش بالاتر می ‌رود و فرش مرغوب تراست.
در پشت فرش های ماشینی برچسب مشخصات فرش ماشینی وجود دارد و در آن مشخصات فرش مانند میزان شانه و تراکم و جنس نخ مصرف شده در فرش و رنگ و متراژ آن ذکر شده است.
شما عزیزان هنگام خرید بهترین فرش ماشینی کیفیت فرش را بررسی کنید تا محصولی واقعی خریداری کنید.

 


نوع نخ در فرش های ماشینی :

 

در بافت فرش های ماشینی کاشان از الیاف مختلفی استفاده می کنند لازم است بدانید که در فرش های ماشینی از الیاف مصنوعی استفاده می شود .
نخ مصرف شده در بافت فرش ؛ در کیفیت فرش بسیار موثر می باشد، در حال حاضر بهترین نوع نخ فرش ماشینی اکرولیک هیت ست شده می باشد.
الیاف های اکریلیک بسیار با کیفیت و نرم می باشند اما چون پرز می‌دهد آن را هیت ست می‌کنند یعنی الیاف درونی آن را با فشار و بخار تثبیت می‌کنند تا علاوه بر لطافت و نرمی پرز ندهد.
همچنین از الیاف های پلی استر و پلی پروپیلن هم در بافت فرش های ماشینی و انواع محصولات ماشینی استفاده می کنند اما بهترین الیاف در فرش های ماشینی الیاف اکرولیک می باشد.

 

 

behtarin alyaf dar farsh

 

 

 

چه نوع فرشی انتخاب کنیم؟

 

کیفیت فرش ماشینی بسته به محلی که می‌خواهید ان را پهن کنید موثر است .
به عنوان مثال در محل‌ های پررفت و آمد باید از فرش ‌هایی که مقاومت بالایی در مقابل پاخور شدن دارند استفاده کنید اما در اتاق‌های کم رفت و امد می‌توان از انواع دیگر فرش‌های ماشینی استفاده کنید.
همچنین در مکان‌ هایی که رطوبت زیاد است باید از فرشی استفاده کرد که در برابر سرما و رطوبت مقاومت بالایی دارد .
در اتاق سالمندان و کودکان باید از فرش‌های بدون پرز و فرش هایی که سر نخورد استفاده کنیم .
پس هنگام خرید فرش ماشینی باید به تمام این نکات توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین فرش ماشینی را برای منزل خود خریداری کنید .برای مشاهده فرش های ماشینی 700شانه اینجا کلیک کنید : فرش ماشینی 700شانه

 

 

بهترین فرش ماشینی :

 

فرش‌ های ماشینی در کیفیت های 700 شانه و1000 شانه و 1200 شانه تولید می شوند.
تمام این فرش های ماشینی دارای ویژگی های منحصر به خود می باشند اما امروزه بهترین فرشی که در بازار خریداری می شود، فرش های 700 شانه می باشند.
فرش های ماشینی 700شانه همانطور که از نامشان پیداست دارای 700گره می باشند و دارای تراکم مختلفی هستند فرش های ماشینی 700شانه به همین دلیل میزان شانه و تراکم پایین دارای ارتفاع نخ خاب بلند تری می باشند و این فرش های ماشینی مقاومت بسیاری در برابر پاخور شدن و رطوبت دارند.
فرش های ماشینی 700شانه کیفیت بسیار بالایی داشته و بسیار مناسب برای منازل شما عزیزان می باشند.
این فرش های ماشینی در طرح و رنگ های مختلفی در فروشگاه اینترنتی فرشی برای شما وجود دارند.

 

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 

 

کانال تلگرام

خواندن 399 دفعه