انواع تابلو فرش سفارشی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تابلو فرش سفارشی تابلو فرش سفارشی

از تابلو فرش سفارشی امروزه به عنوان هدیه ای خاص و ارزشمند یاد می شود به گونه ای که در مناسبت های مختلف افرادی که به دنبال هدیه ای خاص و گرانبها برای عزیزان خود هستند؛ به سراغ تابلو فرش های چهره می روند.
لازم است بگوییم که بافت تابلو فرش های چهره در گذشته به صورت دستبافت و با دست بافته می شود و با گذشت زمان و پیشرفت دستگاه های ماشینی بافت تابلو فرش چهره به صورت ماشینی نیز شکل گرفت.
تابلو فرش های ماشینی نیز به دو دسته تقسیم می شوند و به صورت ، تابلو فرش های ماشینی بافتی و تابلو فرش های ماشینی چاپی می باشند.
تابلو فرش های چهره در کیفیت های متفاوتی تولید می شوند به همین دلیل تابلو فرش های سفارشی قیمت متفاوتی نیز دارند ؛ زیرا تابلو فرش های سفارشی در شهرستان کاشان توسط چندین شرکت تولیدی بافته می شوند .

 

تابلو فرش سفارشی چیست ؟

 

همانطور که گفتیم برای هدیه دادن به عزیزانتان در مناسبت های مختلف می توانید از تابلو فرش های سفارشی استفاده کنید.
برای مثال : اگر می خواهید روز مادر هدیه ای خاص به مادر خود بدهید و یا اگر می خواهید روز پدر هدیه ای ارزشمند به پدر خود بدهید
همچنین اگر می خواهید به بهترین شکل ممکن از استاد خود تشکر کنید و یا اگر می خواهید برای مدیران و همکاران شرکت خود هدیه ای ماندگار در نظر بگیرید
و همچنین اگر می خواهید آرم و لوگوی شرکت و یا موسسه خود را به صورت قاب کرده داشته باشید و یا اگر به دنبال هدیه ای شیک و دلبر برای بازیگران و هنرمندان و فوتبالیست ها و خواننده های معروف هستید؛ پیشنهاد ما به شما این است که از تابلو فرش های چهره سفارشی استفاده کنید زیرا این تابلو فرش های چهره هدیه ای ارزشمند و ماندگار می باشد.

 

برای مشاهده انواع تابلو فرش های سفارشی اینجا کلیک کنید: تابلو فرش های سفارشی

 

 

انواع تابلو فرش چهره ماشینی :

 

همانگونه که گفتیم تابلو فرش های چهره ماشینی به صورت کلی به دو دسته تقسیم می شوند :
۱) تابلو فرش چهره بافتی
۲) تابلو فرش چهره چاپی
تابلو فرش های ماشینی توسط ماشین الات پیشرفته در کارخانه های تولیدی تابلو فرش ماشینی و فرش های ماشینی تهیه می شوند.
در ادامه برای آگاهی بیشتر شما عزیزان در مورد انواع تابلو فرش های چهره ماشینی توضیحاتی می دهیم.

 

anvae tablo farsh chehreh

 

 

1)تابلو فرش چهره ماشینی بافتی :

 

تابلو فرش های ماشینی توسط دستگاه های ماشینی و مانند فرش های ماشینی به صورت رج به رج بافته می شوند ، در این تابلو فرش ها نخ های تابلو فرش همان رنگ های تشکیل دهنده تابلو فرش ماشینی می باشند.
برای این که تابلو فرش چهره ماشینی بافته شود ابتدا باید عکس هایی که توسط مشتری سفارش داده شده اند، به صورت پیکسل به پیکسل طوری که متناسب با نقشه های فرش ماشینی باشند طراحی گردند.
طراحی این تابلو فرش های ماشینی توسط طراحان مجرب صورت می گیرد بعد از آن که طراحی عکس ها به اتمام رسید عکس ها برای تایید مشتری به مشتری ارسال می گردد.
و سپس مشتری بنابر سلیقه خود اگر نظراتی در مورد عکس داشته باشد انجام می شود و پس از تایید صد در صدی مشتری عکس های سفارشی برای بافته شدن به دستگاه های بافت فرش و تابلو فرش ماشینی ارسال می شوند.

 

 

مشخصات تابلو فرش سفارشی بافتی :

 

تابلو فرش های ماشینی بافتی به صورت دوبل بافته می شوند یعنی به صورت خاب رو و خاب زیر بافته می شوند.
یک نکته بسیار مهم در بافت تابلو فرش های سفارشی این است که عکس و یا تصویر ما دارای کیفیت بالایی باشد زیرا هرچه کیفیت عکس ما بیشتر باشد در اصل تابلو فرش ما دارای کیفیت بیشتری خواهد بود.
خوش بختانه امروزه با ادیت کاری هایی که صورت می گیرد می توان عکس های قدیمی را به کیفیت بالا رساند و به تابلو فرش های چهره تبدیل کرد.
در این تابلو فرش های ماشینی رنگبندی فرش های ماشینی در بافت تابلو فرش چهره بسیار مهم می باشد به گونه ای که هر چه رنگبندی رنگ بادامی روشن تری داشته باشد چهره ها زیباتر می شوند.
این که هر عکس در سایز مناسب خود بافته شود نیز می تواند عاملی درتعیین کیفیت تابلو فرش های چهره بافتی می باشد .

 

 

2)تابلو فرش چهره چاپی :

 

تابلو فرش های چاپی هم توسط بهترین دستگاه های ماشینی تهیه می شوند و بسیار زیبا و خاص می باشند.تابلو فرش های چهره چاپی به این صورت هستند که ابتدا فرش های ماشینی به صورت رولی و سفید بافته شده و
سپس عکس و یا تصویرها روی برگه های سابلیمیشن پرینت می شوند؛پرینت ها توسط چاپگر ها روی فرش ها زده می شوند.
لازم است بگوییم که در تابلو فرش سفارشی چاپی هر چه کیفیت عکس ها بهتر باشد تابلو فرش ها نیز دارای کیفیت بیشتری می شوند.
تابلو فرش های چاپی به صورت تکی بافت می شوند ، این تابلو فرش های چاپی نیز خود به دو صورت تابلو فرش چاپی سابلیمیشن و تابلو فرش چاپی کلاریس تولید می شوند.
مدت زمان آماده سازی این تابلو فرش های سفارشی کمتر از 24 ساعت می باشد در صورتی که تابلو فرش های بافتی به مدت 10 روز زمان نیاز دارند.

 

 

برای مشاهده تابلو فرش های ماشینی چاپی اینجا کلیک کنید: انواع تابلو فرش چهره چاپی

 

 

انواع سایز در تابلو فرش سفارشی :

 

تابلو فرش های چهره در هر سایز سفارشی تولید و بافته می شوند یکی از عوامل مهم در کیفیت تابلو فرش های سفارشی سایز عکس های سفارشی می باشد به عنوان مثال اگر در عکس تصویر دو شخص یا سه شخص باشد نمی توانیم آن را در سایز های کوچک بافت کنیم زیرا کیفیت عکس واضح نمی باشد به همین دلیل بهتر است عکس ها در سایز های مختص خود بافته و تولید شوند.
اما مهم ترین سایز ها و متداول ترین سایز ها که در بافت تابلو فرش های ماشینی کاشان استفاده می شود به شرح زیر اند :

۵۰*۳۵
۵۰*۷۰
۵۰*۱۰۰
۷۰*۱۰۰
۱۰۰*۱۵۰
۸۰*۱۲۰

 

تابلو فرش بافت بهتر است یا تابلو فرش چاپ ؟

 

به نظر شما تابلو فرش های بافتی بهتر است یا تابلو فرش های چاپی؟
تابلو فرش سفارشی به صورت بافت و یا چاپ هرکدام دارای ویژگی هایی می باشند و هر دو از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.
نکته ای که لازم است درمورد این تابلو فرش های چهره بدانید این است که تابلو فرش های چاپی نسبت به تابلو فرش های بافتی دارای قیمت پایین تری می باشند زیرا؛ تابلو فرش های بافتی به صورت دوتایی بافته می شوند و در اصل دو تخته فرش و مشتری ارائه می شود از این رو مشتریان باید هزینه دو تخته فرش را پرداخت کنند.
اگر می خواهید بهترین کادو برای دوست و یا همکار خود انتخاب کنید بهتر است از تابلو فرش های چهره چاپی استفاده کنید.
اما اگر می خواهید در مناسب های مختلف به پدر و یا مادر خود هدیه ای بدهید بهتر است از تابلو فرش های بافتی استفاده کنید.

 

gheymat tablo farsh mashini

 

 

نحوه سفارش تابلو فرش چهره :

 

جهت سفارش تابلو فرش چهره ابتدا باید عکسی با کیفیت اماده کنید و فایل عکس را از طریق برنامه های مجازی مانند تلگرام و یا واتساپ برای مدیران فروش ما ارسال کنید.
سپس سایز و ابعاد تابلو فرش و همچنین کیفیت تابلو فرش مورد نظر را برای ما مشخص کنید، تابلو فرش های سفارشی در فروشگاه اینترنتی فرشی برای شما به صورت 1000شانه و 1200شانه بافته می شوند.
نکته ای که لازم است بگوییم این است که قیمت چاپ تابلو فرش ها به صورت سابلیمیشن و یا کلاریس یکسان می باشد و تفاوتی ندارد.
همچنین مشخص کنید که تابلو فرش ارسالی را به صورت بافت یا چاپ می خواهید سپس مشخصات خو مانند آدرس , شماره تلفن , نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل بنویسید تا در صورت تکمیل تابلو فرش با شما تماس بگیریم.

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

 

کانال تلگرام

 

خواندن 71 دفعه