خرید فرش ماشینی ارزان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
فرش ماشینی ارزان فرش ماشینی ارزان

فرش ماشینی ارزان ؛ از فرش های ماشینی است که در کارخانه های تولیدی فرش ماشینی بافته و عرضه می شوند .
امروزه استفاده از فرش ماشینی در هر خانه ای لازم می باشد و همه قشری برای خرید فرش های ماشینی اقدام می کنند .
قیمت فرش های ماشینی کاشان به میزان کیفیت آنها بستگی دارد، و هرچه فرش ما دارای کیفیت بالاتری باشد ، قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.
لازم است بدانید که فرش ماشینی فقط یک گروه از مردم جامعه را هدف قرار نداده است بلکه ترجیح می دهد به احاد مردم یک جامعه خدمت نماید ؛ از این رو دست به تولید فرش های ارزان قیمت نیز زده است .
زیرا در کل دنیا انواع قشر ها وجود دارند از آنجایی که قشر های کم درآمد هم بتوانند از این فرش های ماشینی در منازل خود استفاده کنند فرش های ارزان قیمت نیز تولید شدند .

 


فرش ماشینی ارزان قیمت :

 

شرکت های تولیدی فرش ماشینی بنابر کیفیت فرش های ماشینی آنها را قیمت گذاری می کنند.
همانطور که می دانید قیمت فرش ماشینی به دلایل متنوعی بستگی دارد از جمله این عوامل می توان به جنس نخ مصرف شده در فرش , میزان شانه و تراکم فرش و نوع دستگاه بافنده فرش ,میزان وزن فرش,ابعاد و سایز فرش و... اشاره کرد.
نکته ای که لازم است بگوییم این است که گران بودن همواره دلیلی به کیفیت نیست و ارزان بودن هم دلیل به بی کیفیتی نیست اما در اکثر مواقع درست است،زیرا فرش ماشینی ارزان قیمت از موادی تشکیل شده است که مواد اولیه ی ارزان تری بوده است به همین دلیل دارای قیمت کمتری نیز می باشد.
برای خرید هر نوع محصولی خریداران به قیمت آن محصول و همچنین بودجه خود توجه می کنند در این نوشته عوامل موثر در قیمت فرش ماشینی را برای شما توضیح می دهیم.

 


برای مشاهده انواع فرش های ماشینی کاشان اینجا کلیک کنید: فرش ماشینی کاشان

 

دلایل موثر در قیمت فرش ماشینی ارزان :

 

همانطور که در قسمت قبلی گفتیم ؛ قیمت فرش های ماشینی به عوامل مختلفی بستگی دارد به گونه ای که با کم و زیاد شدن این عوامل قیمت فرش های ماشینی نیز کاهش و یا افزایش می یابد.
از جمله مهم ترین این عوامل می توان به میزان شانه و تراکم و نخ خاب فرش ماشینی اشاره کرد .
در ادامه در مورد عوامل موثر در قیمت فرش های ماشینی و انواع فرش های ماشینی ارزان قیمت اطلاعاتی را به شما عزیزان می دهیم.

 

gheymat farsh mashini

 

 

میزان شانه و تراکم فرش ماشینی :

 

شانه به تعداد ریشه و گره های موجود در عرض فرش ماشینی گفته می شود و در ظرافت و زیبایی فرش های ماشینی کاشان تاثیر می گذارد .
تراکم به تعداد گره های موجود در طول فرش ماشینی می گویند و در استحکام و همچنین مقاومت فرش های ماشینی کاشان موثر می باشد .
یکی از عوامل موثر در قیمت فرش های ماشینی میزان شانه و تراکم فرش می باشد برای مثال فرش ماشینی 500شانه نسبت به فرش ماشینی 700 شانه گران تر می باشد .
همچنین فرش ماشینی با تراکم 700 شانه با تراکم 2000 نسبت به فرش ماشینی با تراکم 700 شانه تراکم 1500 ارزانتر است زیرا مقدار نخ خاب بکار رفته در این فرش بیشتر است و کیفیت بهتری نیز دارد .
پس هرچه کیفیت فرش ماشینی یا همان میزان شانه و تراکم فرش بالاتر باشد قیمت فرش های ماشینی نیز افزیش می یابد .

 

نوع نخ خاب در فرش ماشینی :

 

برای بافت فرش های ماشینی و انواع محصولات ماشینی از الیاف های مصنوعی استفاده می کنند.
فرش های ماشینی از الیاف های مختلفی تهیه می شوند؛ الیاف اکرولیک هیت ست شده در بازار کنونی فرش ماشینی بهترین الیاف برای بافت فرش محسوب می شود.
گرانترین نوع فرش ها از این نوع نخ بافته می شوند زیرا بسیار نرم و لطیف و درخشان می باشند اما فرش های دیگری هم با الیافی مانند پلی پروپلین،پلی استر و نخ بی سی اف بافته می شود که نسبت به نخ اکرولیک ارزانترند و موجب کاهش قیمت تمام شده فرش ماشینی می شوند.
به همین دلیل ممکن است در بافت فرش ماشینی ارزان از نخ هایی با قیمت پایین تر استفاده شده باشد و به همین صورت قیمت نهایی فرش ماشینی پایین تر از بقیه فرش ها باشد.
همانطور که گفتیم فرش های بافته شده از الیاف اکرولیک نسبت به دیگر فرش های ماشینی گرانتر می باشند.

 

 

فرش های ماشینی درجه بالا :

 

فرش های ماشینی در کاشان درجه بندی می شوند و بهترین فرش در بازار اکنون فرش درجه یک و پس از ان فرش درجه یک و نیم می باشد .
ویژگی این فرش های ماشینی این است که در بافت آنها از بهترین نوع نخ و بالاترین تراکم و شانه استفاده کرده اند.
همچنین اگر هنگام تولید ؛ فرش دچار نقصی بشود فرش ها از حالت استاندارد خارج شده و به آنها درجه های بالا تر مانند درجه دو،سه،چهار،پنج می دهند.
درجه شماره پنج ارزانترین فرش ماشینی می باشد که با ضایعات و بازیافت فرش های دیگر تولید و بافته شده است .
در هنگام خرید فرش های ماشینی حتما به کیفیت آن توجه کنید و سعی کنید فرش هایی با کیفیت درخشان و نرم را خریداری کنید و فرش هایی که بسیار سنگین و زبر هستند نخرید زیرا این فرش ها دارای درجه های 3 و 4 می باشند.

 

 

فرش های ماشینی 700 شانه نما :

 

در شرکت های تولیدی فرش ماشینی گاهی اتفاق می افتد که طول و عرض فرش برای بافت عوض می شود به این فرش ها فرش 700 شانه نما می گویند.
برای بافت این فرش های ماشینی از مواد بسیار با کیفیت تا مواد معمولی استفاده می شوند و قیمت این فرش های ماشینی متفاوت می باشد.
اما نکته ای که لازم است بدانید این است که کلاه برداران و سیاه فروشان ممکن است این فرش را بجای فرش های 700 شانه واقعی به دست خریدار برسانند.
در این صورت خریداران قیمت بسیار بالاتری از قیمت واقعی فرش باید پرداخت کنند؛ به همین دلیل
هنگام خرید فرش های ماشینی حتما کیفیت فرش ها را مورد بررسی قرار بدهید.
فرش های ماشینی در کاشان به صورت 500 شانه ، 700شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه و 1500 شانه تولید می شوند قیمت هر یک از این فرش های ماشینی متفاوت می باشد.

 

farsh 700 shaneh nama

 

 

فرش ارزان قیمت حراجی ها و فروش فصل:

 

در باره این نوع فرش ماشینی ارزان قیمت باید گفت که؛تفاوت قیمت فرش های فروش فصل با قیمت واقعی فرش خیلی زیاد نیست.
و لازم است بدانید که مواد اولیه این فرش ها هم بسیار عالی و با کیفیت می باشد منتها چنانچه معمول همه حراجی ها هست کارخانه ها برای مشتریان خود برخی از تخفیفات را قائل می شوند.
همچنین خرید اینترنتی هم باعث کاهش قیمت فرش ماشینی می شود زیرا در این نوع خرید از انجا که دست واسطه ها کوتاه می شود و سود خرید مشتری مستقیم به جیب تولید کننده فرش می رود، این کاهش هزینه دست واسطه گری بین مشتری و تولید کننده تقسیم می شود و فرش با قیمت پایین تر به دست خریدار می رسد.
فرش ماشینی تخفیفی میتواند کیفیت بالایی داشته باشد اما دلیل تخفیف داشتن آن شرایط بازار یا شرایط تولید باشد که باعث ارزان قیمت بودن این فرش ها می شود.

 

برای مشاهده انواع فرش های ماشینی 700شانه اینجا کلیک کنید: فرش ماشینی 700شانه

 

 

مزایای خرید اینترنتی فرش کاشان :

 

کاهش ترافیک وآلودگی های های هوایی و صوتی
دسترسی به بانک اطلاعاتی انواع فرش های ماشینی
انجام سفارش در زمان بسیارمحدود
عدم حمل کالا توسط خریدار وصرف هزینه های بالاتر
تحویل درب منزل
قیمت های پائین تر از فروشگاه های فروش فرش و حتی قیمت های درب کارخانه
استفاده و خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه را تجربه کنید و از شرایط تخفیف ویژه و....
با توجه به ویژگی های گفته شده شما مشتریان عزیز بهترین انتخاب خود را انجام داده و از خرید مستقیم و بدون واسطه فرش ماشینی خود لذت ببرید.

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

 

 

کانال تلگرام

خواندن 78 دفعه