Super User

Super User

%ب ظ، %26 %739 %779 ساعت %20:%آذر

خرید مستقیم فرش از کارخانه

خرید مستقیم فرش از کارخانه کاشان به چه صورت انجام می شود ؟
برای خرید فرش ماشینی باید چه مراحلی را انجام داد ؟
بافت مفروشه های ماشینی در چه کارخانه هایی انجام می شود ؟
همانطور که می دانید امروزه کارخانه های تولیدی بسیاری در زمینه فرش ماشینی در کاشان وجود دارند که هر یک از آن ها محصولاتی با کیفیت و قیمت های متنوع تولید می کنند.
کارخانه های فرش بافی به تولید انواع فرش های ماشینی 500 و 700 و 1000 و 1200 و 1500 شانه می پردازند اما نکته ای که در مورد فرش های ماشینی لازم است بدانید این است که هرچه کیفیت بافت فرش های ماشینی بیشتر شود قیمت آن ها نیز بیشتر می شود.
امروزه فرش های ماشینی 700 شانه بسیار پر فروش اند لذا این محصولات ماشینی هم کیفیت و ماندگاری مطلوبی دارند و هم قیمت مناسب تری دارند و تقریبا اقشار مختلف مردم نیز می توانند آن ها را خریداری کنند.

 


خرید مستقیم فرش از کارخانه کاشان :قبل از آن که خرید فرش های ماشینی از شرکت های تولیدی فرش ماشینی صورت گیرد افراد دنبال پاسخ به این سوال هستند که فرش های ماشینی را از چه شهری خریداری کنند ؟
همانطور که می دانید فرش های ماشینی در شهر های مختلفی از ایران بافته و تولید می شوند اما عمده بافت فرش های ماشینی امروزه در شهر فرش کاشان صورت می گیرد.
جالب است بدانید که محصولات ماشینی کاشان کیفیت و ماندگاری بالاتری نسبت به سایر فرش های مشهد و تبریز و اصفهان دارند زیرا که رقابت در کاشان برای تولید فرش های ماشینی بیشتر است و شرکت های زیادی برای تولید فرش ماشینی در این شهر وجود دارد.
همچنین تنوع تولید نیز در میان فرش های کاشان بیشتر است به همین دلیل می توان گفت که بهتر است برای خرید فرش ماشینی به شهر فرش کاشان مراجعه کنید.
مفروشه های ماشینی را می توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی از تولیدی های فرش کاشان تهیه و خریداری نمائید.

 

در مورد خرید فرش دستباف گونه کاشان بیشتر بدانید : خرید فرش دستباف گونه

 


فرش ماشینی چه مارکی خوبه ؟

 

قبل از خرید فرش های ماشینی سوالی که ذهن بیشتر خریداران فرش ماشینی را به خود در گیر می کند این است که فرش ماشینی چه مارکی خوبه ؟
لازم است بدانید که فرش های ماشینی کاشان در کیفیت های متنوع با مارک ها و برندهای مختلفی تولید می شود که مهم ترین برند های آن فرش قیطران و فرش بزرگمهر و فرش اعیان می باشد.
آنچه در کیفیت و ماندگاری فرش های ماشینی موثر است جنس مواد اولیه مصرفی در فرش و دستگاه بافنده مفروشه های ماشینی می باشد.
جالب است بدانید که فرش های ماشینی مارک معتبرترند زیرا کیفیت آن ها صد در صد و عالی می باشد این در حالی است که ممکن است در فرش های ماشینی متفرقه تخلف هایی نیز در تولید وجود داشته باشد.
نا گفته نماند که قیمت فرش های ماشینی مارک به خاطر اعتباری که دارند کمی بالاتر از سایر محصولات ماشینی در بازار فرش کاشان می باشد به همین دلیل بهتر است قبل از خرید فرش ماشینی قیمت آن را از فروشنده سوال کنید.

 

revesh baft farshفرش چه رنگی بخریم ؟

 

یکی دیگر از سوالاتی که در زمان خرید فرش های ماشینی با آن روبرو می شویم این است که فرش چه رنگی بخریم ؟
همانطور که می دانید هر ساله رنگ های متنوع و جدیدی در بازار فرش مد می شود به طوری که سال 1400 بیشتر فرش های نقره ای و دودی و بژ به عنوان رنگ مد سال 1400 معرفی شده اند.
اینرنگ های خاص و جدید تمام خانم های خوش سلیقه را به خود جلب کرده و همین عامل موجب شده است که بسیاری به دنبال خرید این فرش ها کشیده شوند.
در کارخانه های فرش بافی از پالت رنگ بندی مختلفی برای بافت فرش های ماشینی کاشان استفاده می شود؛جالب است بدانید که رنگ بندی فرش های ماشینی تاحدی به دستگاه فرش بافی بستگی دارند.
به گونه ای که برخی از دستگاه های فرش بافی محصولاتی 10 رنگ بافت میزنند و برخی از آن ها محصولاتی 8 رنگ و یا 6 رنگ تولیو عرضه می کنند.

 

 anvae keyfiyat farsh mashini


طرح و نقش در مفروشه های ماشینی :

 

هر ساله طرح های مختلفی نیز از فرش ماشینی مد می شود طوری که امسال نیز در سال 1400 طرح های مختلفی به طرح ترند سال مشهور شده اند.
در سال 1400 بیشتر فرش های طلاکوب و در واقع زرد طلایی در بافت های 700 و 1200 شانه مد شده اند و بسیار پرفروش می باشند.
نا گفته نماند که همچنان طرح های قدیمی تر مانند فرش های افشان نیز هنوز در بازار خریداران بسیاری را به خود جلب می کنند به گونه ای که هر ساله طرح های مختلفی از خوشه افشان وارد بازار فرش کاشان می شود.
کارخانه های فرش بافی امروزه طرح افشان را به صورت طلاکوب و گل درشت بافت میزنند این طرح های جدید بازار خوبی را به خود جلب کرده اند.
انتخاب طرح فرش های ماشینی به سبک زندگی شما و دکوراسیون منزل شما نیز بسته می باشد از این رو به سلیقه خود می توانید از هر طرحی در منزل خود استفاده کنید.

 

عوامل موثر در قیمت فرش ماشینی :

 

در امر خرید فرش ماشینی قیمت مفروشه های ماشینی و شناخت عوامل موثر در آن بسیار برای خریداران موثر می باشد.
همانطور که می دانید قیمت مفروشه های ماشینی به عوامل مختلفی بستگی دارد که شناخت هر یک از آن ها قبل از خرید فرش ماشینی بسیار ضروری می باشد.
از جمله مهمترین عواملی که قیمت فرش های ماشینی کاشان را تحت تاثیر قرار می دهد می توان به جنس نخ نخاب , جنس نخ تار و پود , میزان شانه فرش , میزان تراکم فرش ماشینی , پالت رنگ بندی فرش و دستگاه بافنده فرش ماشینی اشاره کرد.
جالب است بدانید که مفروشه های ماشینی هرچه دارای جنس و کیفیت بهتری باشند قیمت بالاتری دارند، همچنین هرچه در بافت آن از شانه و تراکم بیشتری استفاده شود و پالت رنگ بندی آن بالا باشد و دستگاه بافنده آن مرغوب تر باشد قیمت فرش ماشینی افزایش می یابد .

 

برای شناخت انواع فرش ماشینی فانتزی به این لینک مراجعه کنید : شناخت انواع فرش ماشینی فانتزیخرید مستقیم فرش از کارخانه کاشان :

 

برای خرید فرش ماشینی و انواع محصولات ماشینی باید به کارخانه های تولیدی فرش کاشان مراجعه کنید و محصولات مورد نیاز را به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری کنید.
پیشنهاد ما به شما این است که اگر فرش ماشینی با قیمت مناسب نیاز دارید بهتر است که فرش های ماشینی 700 شانه را خریداری کنید اما اگر به دنبال فرش های مدرن و ریز بافت و بسیار زیبا هستید فرش هایی بخرید که دارای 1200 و 1500 شانه هستند.
برای خرید مستقیم فرش از کارخانه کاشان می توانید به صورت اینترنتی و هم به صورت خرید حضوری اقدام کنید زیرا که بسیاری از شرکت های تولیدی فرش ماشینی خود نمایشگاه نیز در محل شرکت دارند و بازدید از ان کاملا رایگان می باشد.
فروشگاه اینترنتی فرش برای تو عرضه کننده انواع محصولات ماشینی با کیفیت و قیمت مناسب به سراسر کشور می باشد جهت اطلاعات بیشتر در مورد خرید مستقیم فرش از کارخانه کاشان با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای مشاوره و خرید انواع برترین فرش ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 

کانال تلگرام

%ق ظ، %05 %308 %779 ساعت %09:%آذر

فروش فرش سجاده ای در کاشان

همانطور که می دانید فروش فرش سجاده ای در کاشان و شهر های مختلفی از ایران انجام می شود لذا بافت سجاده فرش امروزه در شهر هایی نظیر اصفهان ، مشهد ، تبریز و تهران نیز انجام می شود.
اما عمده بافت مفروشه های مسجدی ماشینی در شهرستان کاشان و آران و بیدگل انجام می شود؛ از این رو شهر کاشان به عنوان مرکز بافت فرش سجاده مسجدی شناخته شده است.
در کارخانه های سجاده باف مفروشه های مسجدی توسط دستگاه های فرش بافی بافته می شوند و دارای کیفیت های مختلفی می باشند، جالب است بدانید که هر کیفیت بافتی که برای فرش ماشینی باشد برای فرش مسجدی نیز هم صدق می کند.
از این رو قبل از خرید فرش سجاده مسجدی باید مشخص کنید که چه کیفیتی از فرش های مسجدی را نیاز دارید؛امروزه در کارخانه های سجاده باف مفروشه های ماشینی از کیفیت های 500 شانه تا 1200 شانه بافته می شوند.

 

نکات مهم قبل از خرید فرش سجاده ای :

قبل از خرید فرش سجاده ای ماشینی باید به یکسری نکات توجه کنید تا مفروشه ای که برای مسجد خود خریداری می کنید دارای کیفیت و ماندگاری مطلوبی باشد.
از جمله عواملی که در فروش فرش سجاده ای ماشینی باید به آن توجه کنید عبارتند از :
۱) ابتدا طرح و نقش سجاده فرش مسجدی تعیین می شود.
۲) دوم رنگ سجاده فرش باتوجه به سلیقه و معماری مسجد مشخص می شود.
۳) سوم متراژ فرش سجاده ای مشخص می شود.
۴) چهارم کیفیت بافت سجاده فرش تعیین می گردد.
در ادامه ی مقاله در مورد هر یک از این عوامل بیشتر توضیح می دهیم و به راهنمایی شما عزیزان می پردازیم.

 

برای سفارش و خرید فرش سجاده مسجدی به لینک مقابل مراجعه کنید : سفارش فرش سجاده برای مسجد

 

شناخت طرح و نقش سجاده فرش ماشینی :

 

درست است که فرش سجاده ای توسط دستگاه های بافنده فرش ماشینی تولید می شود ولیکن دو تفاوت عمده با فرش های ماشینی دارند.
یکی تفاوت در اندازه و ابعاد است که بصورت رل های طول ثابت و عرض متغیر بافت زده می شوند و دومین عامل تفاوت در طرح و نقشه می باشد.
برای بافت سجاده فرش مسجدی ابتدا دستگاه بافنده فرش ماشینی در نقشه ی سجاده فرش و ابعاد فرش سجاده ای تنظیم می شود و دستگاه فرش ماشینی تبدیل به دستگاه سجاده باف می شود.
لازم است بدانید که نقشه ی فرش سجاده ای به تنوع نقشه ی فرش ماشینی نبوده و به طور کلی در بافت مفروشه های مسجدی دو طرح محرابی و تشریفاتی داریم.
با ما همراه باشید تا در مورد طرح و نقش مفروشه های سجاده ای اطلاعات بیشتر کسب کرده و هنگام فروش فرش سجاده ای مشخص کنید چه نوع طرحی را بیشتر دوست دارید.

 

anvae sajade farsh mashini

 

فرش مسجدی با طرح محرابی :

 

از نام این سجاده فرش مشخص است که در این نقشه ، طرحی از محراب و طرحی از مناره را خواهیم داشت.
بطوری که یک طرح محراب دار با گلدسته های زیبا و نقش و نگار هایی از گل و بوته در زمینه فرش سجاده ای محرابی مشاهده می شود.
سجاده فرش های ماشینی محراب دار مورد پسند هیئت امنای مساجد ایران می باشد به گونه ای که اکثر مساجد و مکان های مذهبی با این فرش سجاده ای پوشش داده شده اند.
در این طرح فرش سجاده ای با کمک نوک محراب جهت قبله برای نمازگزار مشخص می شود و جالب است بدانید که در مفروشه های محرابی صفوف نمازجماعت مرتب و منظم می باشد؛لذا هر نمازگزار داخل یک محراب مشخص قرار می گیرد.

 

فرش مسجدی با طرح تشریفاتی :

 

همان طور که از نام این سجاده فرش مشخص است، این سجاده فرش علاوه بر مصارف فرش مسجدی بعنوان فرش تشریفات مجالس مهم نیز انتخاب می شود.
این طرح فرش سجاده ای بسیار ساده تر از طرح فرش محرابی است و نسبت به سجاده فرش های محراب دار دارای طرح های خلوت می باشد.
در طرح فرش تشریفاتی یک یا دو حاشیه باریک قرار دارد که پاگرد نمازگزار است و صف های نمازگزار را مرتب می کند.
این حاشیه های نوار مانند جهت قبله برای نمازگزار نیز تعیین میکند و در جهت قبله نصب می شوند و کاربردی بسیاری دارند.
از فرش های تشریفاتی بعنوان فرش هتلی ، فرش راه رویی و راه پله ای و فرش قرمز مراسم تشریفاتی نیز استفاده می شود.

 

انتخاب رنگ فرش سجاده ای :

 

فرش های مسجد در رنگ بندی های بسیار متفاوتی بافت زده می شوند منظور از رنگ فرش سجاده ای رنگ زمینه ای سجاده فرش می باشد.
مفروشه های مسجدی به طور کلی در رنگ های آبی ، سبز ، لاکی ، گردویی ، سرمه ای ، کرم و ...بافته می شوند.
از آنجایی که سجاده فرش در مکان های شلوغ با پاخور بالا مفروش می شود باید از رنگ های تیره استفاده کنید که مدام هیئت امنای مسجد را به سختی نیندازد که رفع لکه از سجاده فرش رنگ روشن را انجام دهند.
لازم است بدانید که اگر رنگ بندی خاصی از سجاده فرش های ماشینی متناسب با معماری مسجد مورد نظر شما بود می توانید به از سایت فرش برای تو بخواهید تا بافت آن انجام شود.
شرکت های سجاده باف می توانند مفروشه های مسجدی را در طرح و رنگ های متنوعی بافت زده و تولید کنند.

 

palet rang bandi farsh

 

انتخاب متراژ فرش سجاده ای :

 

توجه داشته باشید که هنگام فروش فرش سجاده ای متراژ دقیق مساجد همراه با ستون های کار شده در مسجد و نیز جهت قبله در مسجد کامل باید در اختیار شرکت سجاده فرش قرار گیرد.
اگر بتوانید یک نقشه از مسجد مورد نظر ارائه دهید تا شرکت های سجاده باف طبق آن فرش سجاده ای را با توجه به ستون های مسجد و با توجه به نقاط کور مسجد ، طراحی می کند.
لذا اندازه های فرش سجاده ای بصورت رل هایی با طول ثابت و حداکثر صد سانت و عرض های متغیر است به همین دلیل فرش مسجدی باید به گونه ای باشد که بتواند کل سطح مسجد را پوشش داده و مفروش کند.
لازم است بدانید که دستگاه های فرش بافی مفروشه های مسجدی را در ابعاد های متفاوتی بافت میزنند از این رو هرچه متراژ مفروشه های مسجدی بالاتر رود قیمت این محصولات ماشینی بیشتر می شود.

 

در مورد فرش دستباف گونه و مفروشه های ماشینی اصیل بیشتر بدانید : فرش دستباف گونه


انتخاب کیفیت بافت :

 

و در نهایت کیفیت فرش سجاده ای که تا حدودی عاملی در تعیین قیمت فروش فرش سجاده ای موثر می باشد توسط هیئت امنای مسجد تعیین می گردد.
همانطور که می دانید کیفیت مفروشه های مسجدی به عوامل مختلفی بستگی دارد که از آن ها می توان به مهم ترین آن ها اشاره کرد.
• کیفیت نخ سجاده فرش
• کیفیت شانه فرش سجاده ای
• کیفیت تراکم فرش مسجد
• کیفیت پالت رنگ بندی سجاده
امروزه برای بافت مفروشه های مسجدی از الیاف های مصنوعی با درجه کیفی های مختلف استفاده می شود که در حال حاظر بهترین آن ها الیاف اکرولیک هیت ست شده می باشد.
شانه مفروشه های مسجدی گره های عرضی در بافت فرش مسجدی می باشد که در کیفیت ظاهری فرش سجاده ای نقش موثری دارد.
تراکم نیز گره های طولی در بافت فرش سجاده کاشان می باشد که در مقاومت و ماندگاری مفروشه های مسجدی نقش دارد.
و پالت رنگ بندی فرش سجاده ای به دستگاه های سجاده بافی بسته می باشد و به طور کلی از 5 رنگ تا 10 رنگ می باشد.

 

برای مشاوره و خرید انواع برترین فرش ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 

کانال تلگرام  

%ب ظ، %28 %746 %779 ساعت %20:%مهر

خرید فرش دستباف گونه

فرش دستبافتگونه یکی از شاخه های قالی ماشینی کاشان می باشد که به علت طرح های زیبا و متنوع مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است.
منظور از فرش دستباف گونه مفروشه های ماشینی است که دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و دارای طرح ونقشه های اصیل ایرانی می باشند.
همانطور که اطلاع دارید هرچه تراکم فرش ماشینی بیشتر شود فرش تو پر تر و سنگین تر می شود در نتیجه مقاومت و ماندگاری فرش افزایش پیدا می کند.
در بافت فرش هرچه شانه بیشتر شود گره های فرش با انسجام بیشتری کنار هم قرار گرفته و فرش ماشینی ریز نقش تر می شود .
در واقع می توان گفت که شانه فرش در دستباف گونه بودن فرش های ماشینی نقش موثری دارد، به گونه ای که مفروشه هایی که به صورت 1000 و 1200 و 1500 شانه بافته می شوند به فرش های دستباف گونه معروف می باشند.

 

فرش دستباف گونه :

فرش های ماشینی دستباف گونه به دلیل کیفیت بالا و طرح های اصیل و زیبایی که دارند مورد استقبال خریداران فرش قرار گرفته به گونه ای که از دسته فرش های پرفروش در کاشان می باشند.
قبل از هرچیز لازم است بدانید که عوامل مختلفی برای شکل گیری فرش ماشینی به فرش دستبافت گونه موثر می باشند که در این مقاله آن ها را توضیح می دهیم.
از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد :
• نوع نخ فرش ماشینی
• شانه و تراکم فرش ماشینی
• پالت رنگ بندی فرش ماشینی
• دستگاه بافنده فرش ماشینی دستبافت گونه

 

avamel moaser dar keyfiyat farsh

? نوع نخ فرش ماشینی :

برای بافت تمامی محصولات ماشینی از الیاف های مصنوعی استفاده می شود ، بنابر این در بافت فرش های دستباف گونه از الیاف های مصنوعی با کیفیت استفاده می شود.
در حال حاظر بهترین و با کیفیت ترین الیاف مصنوعی ؛ الیاف اکرولیک هیت ست شده می باشد.
برای بافت فرش های دستباف گونه از این الیاف مصنوعی که کاملا شبیه به الیاف طبیعی می باشد استفاده می شود.
الیاف اکرولیک حالت پفکی دارد و بسیار مقاوم و ماندگار می باشد این نخ مصنوعی دارای پرزبوده از این رو پاخور بسیار راحت و مناسبی دارد.
از آنجایی که مفروشه های ماشینی مرغوب باید ضد حساسیت باشند , از این رو کارخانه های فرش بافی الیاف اکرولیک را قبل از بافت هیت ست می کنند.
در مرحله هیت ست پرز های اضافی الیاف مصنوعی طی فرآیند هایی گرفته می شود و الیاف طی بخار قرار گرفته و مقاومت آن بیشتر می شود.

 

? شانه و تراکم فرش ماشینی :

مهم ترین عاملی که در دستباف گونه بودن مفروشه های ماشینی نقش موثری دارد میزان شانه و تراکم فرش ماشینی می باشد.
به گونه ای که هرچه در بافت فرش از شانه و تراکم بیشتری استفاده شود ، بافت فرش ماشینی ریز تر شده و اصطلاح فرش دستباف گونه می شود.
منظور از شانه فرش گره های عرضی و منظور از تراکم گره های طولی فرش ماشینی می باشد ، لازم است بدانید که شانه در طرح و نقش فرش و تراکم در کیفیت و مقاومت فرش موثر می باشد.
فرش های ماشینی به صورت 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه ، 1500 شانه تولید می شوند.
و دارای تراکم هایی نظیر 800 ، 1000 ، 1200 ، 1500 ، 2000 ، 2250 ، 2550 ، 3000 ، 3600 می باشند.
جالب است بدانید که یک فرش ماشینی دستباف گونه دارای شانه بالای 1000 و تراکم بالای 2550 می باشد.

در مورد خرید آنلاین فرش ماشینی کاشان بیشتر بدانید : خرید فرش آنلاین


? پالت رنگ بندی فرش ماشینی :

یکی از عواملی که در کیفیت بافت فرش دستباف گونه موثر می باشد پالت رنگ بندی فرش می باشد که در بافت فرش های ماشینی استفاده می شود.
هرچه پالت رنگ بندی مفروشه های ماشینی کاشان بیشتر شود، رنگ و لعاب فرش ماشینی بهتر می شود و فرش زیباتر می شود.
در کارخانه های فرش بافی محصولات ماشینی دارای پالت رنگبندی 6رنگ و 8 رنگ و 10 رنگ تولید و عرضه می شوند.
این تعداد نخ های رنگی در طراحی مفروشه های ماشینی نقش داشته و طرح محصولات ماشینی را زیباتر می کنند.
جالب است بدانید که هرچه پالت رنگ بندی فرش ماشینی بیشتر شود قیمت فرش ماشینی افزایش می یابد.
در بازار فرش کاشان مفروشه های ماشینی 10 رنگ طرح و رنگی خاص و جذاب دارند و مسلما قیمت بالاتری دارند.


? دستگاه بافنده فرش دستباف گونه :

برای تولید یک فرش مرغوب و اصیل باید از دستگاه بافنده خوب و با کیفیت استفاده کرد ، امروزه از دستگاه های متنوعی برای بافت فرش ماشینی استفاده می شود.
از بین دستگاه های فرش بافی تنها دو دستگاه وجود دارد که بافت مفروشه های ماشینی را به نحو احسن انجام می دهند.
از این دستگاه های مرغوب فرش بافی می توان به دستگاه شونهر آلمان و وندویل بلژیک اشاره کرد.
لازم است بدانید که برای بافت فرش های مرغوب و دستباف گونه از این دو دستگاه های ماشینی استفاده می شود.
محصولاتی که با دستگاه های وندویل و شونهر بافته می شوند کیفیت و ماندگاری بسیار مطلوبی داشته و از آن ها به عنوان بهترین فرش ماشینی یاد می شود .
امروزه خریداران به دنبال بهترین مفروشه های ماشینی برای منزل خود هستند اما همانطور که اطلاع دارید هرچه کیفیت فرش بالاتر رود قیمت آن ها نیز بیشتر می شود.

 

behtarin dastgah bafande farsh mashini

نحوه خرید فرش دستباف گونه :

از آنجایی که فرش های دستباف گونه دارای کیفیت و قیمت بسیار بالایی می باشند بافت آن در هر شرکتی انجام نمی شود.
به گونه ای که معدود شرکت هایی وجود دارند که دستگاه بافنده فرش دستباف گونه را دارند و محصولاتی با کیفیت و مرغوب را بافت میزنند.
لازم است بدانید که بافت فرش های دستباف گونه نیازمند مهارت و تجربه می باشد از این رو هر تولید کننده ای نمی توان این مفروشه های مرغوب را بافت بزند.
از جمله معتبر ترین برند هایی که در زمینه بافت فرش ماشینی دستباف گونه فعالیت دارند عبارتند از :
• فرش کاشان
• فرش فرهی
• فرش خاطره کاشان
• فرش مسجدی کاشان
• فرش بزرگ مهر
• فرش سورنا
• فرش نگین مشهد
• فرش مشهد
• فرش تبریز

در مورد برترین فرش ماشینی کاشان بیشتر بدانید : برترین فرش ماشینی کاشان

روش خرید مفروشه ماشینی مرغوب :

برای خرید یک محصول ماشینی خوب و مرغوب روش های مختلفی وجود دارد که شما عزیزان می توانید از آن ها استفاده کنید.
برخی از خرید ها به صورت حضوری و مستقیم انجام می شود به گونه ای که خریدار به درب کارخانه فرش مراجعه کرده و فرش خود را از نزدیک مشاهده می کند و فرش ماشینی را تهیه و خریداری می کند.
با خرید حضوری شما می توانید مفروشه های مرغوب را به قیمت ارزان و تولیدی از شرکت خریداری نمائید.
در صورتی که خرید حضوری از درب کارخانه های فرش بافی برای شما مقدور نبود می توانید از شرکت های معتبر خرید اینترنتی داشته باشید.
جهت خرید اینترنتی کافی است به وبسایت مربوط به شرکت تولیدی فرش معتبر مراجعه کنید و محصول مورد نظر را از سایت شرکت تهیه و خریداری کنید.
با خرید اینترنتی از فروشگاه های اینترنتی معتبر می توانید یک خرید آسان و کم هزینه را تجربه کنید؛ در خرید اینترنتی نیز می توانید محصولات را به قیمت ارزان و تولیدی تهیه کنید.
جهت اطلاعات بیشتر در مورد مفروشه های دستباف گونه و خرید مفروشه های ماشینی با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای مشاوره و خرید انواع برترین فرش ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 

%ق ظ، %20 %026 %-2638 ساعت %03:%

فرش کلاریس آشپزخانه

فرش کلاریس آشپزخانه یکی از انواع محصولات تولیدی در بازار فرش کاشان می باشد که فروش آن امروزه سرو صدایی به پا کرده است.
از آنجا که آشپزخانه یکی از مهم ترین فضا های منزل محسوب می شود مفروشه ای که در این مکان نصب می شود از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
برای خرید فرش آشپزخانه باید همواره به نکاتی توجه داشته باشید زیرا فرش آشپزخانه در معرض آلودگی قرار دارد و رفت و آمد در این مکان بیش از سایز مکان های خانه می باشد.
لازم است بدانید که برای فرش آشپزخانه باید به سراغ فرش هایی با کیفیت بالا و مقاوم و همچنین بدون پرز بروید.
آشپزخانه محل رفت و آمد و پخت و سرو غذا است پس انتخاب مفروشه ای که مناسب این مکان باشد بسیار مهم می باشد.
اکثر خریداران برای خرید فرش ماشینی آشپزخانه دچار استرس و نگرانی هستند و به دنبال مفروشه ای خوب و با کیفیت هستند.
در این مقاله برآن شدیم تا در مورد ویژگی های فرش مناسب آشپزخانه به راهنمایی شما عزیزان بپردازیم.

 

ویژگی های مناسب فرش آشپزخانه :

 

برای خرید فرش کلاریس آشپزخانه باید توجه کنید تا مفروشه ای با کیفیت و مرغوب تهیه و خریداری کنید.
از آنجا که آشپزخانه محلی است که مفروشه آن همیشه در معرض آلودگی و کثیفی است باید در خرید آن دقت و توجه کنید.
فرشی که برای آشپزخانه انتخاب می کنید، باید داری جنس خوب و کیفیت بالایی باشد تا در مقابل رفت و آمد زیاد و شست و شوی مقاوم باشد.
برای خرید فرش آشپزخانه بهتر است از مفروشه هایی که دارای پرز کوتاه هستند استفاده کنید زیرا فرش هایی که دارای الیاف بلند باشند بیشتر در معرض آلودگی قرار گرفته و اصلا برای شست و شوی مناسب نمی باشند.
فرش هایی که دارای پرزهایی بلند هستند محل تجمع میکروب و آلودگی می باشند از این رو اصلا پیشنهاد نمی شود که از این مفروشه های ماشینی در آشپزخانه استفاده کنید.
از نظر فروشگاه اینترنتی فرش برای تو فرش کلاریس آشپزخانه بهترین و مناسب ترین فرش برای پوشش دهی آشپزخانه می باشد.

 

در مورد خرید فرش آنلاین و یا خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان بیشتر بدانید : خرید فرش آنلاین


فرش ماشینی کلاریس :

 

یکی از جدید ترین مفروشه های ماشینی در بازار فرش کاشان فرش های ماشینی کلاریس می باشند که امروزه مورد استقبال خریداران فرش ماشینی قرار گرفته است.
طرح و نقش مفروشه های کلاریس متفاوت با فرش های ماشینی کاشان می باشد ، رنگ بندی فرش های کلاریس نیز بیشتر از فرش های ماشینی می باشد.
فرش های ماشینی کلاریس در کیفیت های مختلفی تولید و عرضه می شوند از این رو این محصولات ماشینی دارای قیمت های مختلفی می باشند .
مفروشه های کلاریس انواع مختلفی دارند به گونه ای که در کارخانه های فرش بافی به چند دسته مختلف تقسیم بندی می شوند از آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.
• فرش کلاریس مدرن
• فرش کلاریس کلاسیک
• فرش کلاریس اتاق کودک
• فرش کلاریس چهل تکه
• فرش کلاریس کهنه نما
• فرش کلاریس گرد

 anvae farsh kolaris

 

فرش کلاریس آشپزخانه :

 

به فرش های کلاریسی که برای مفروش نمود آشپزخانه استفاده می شوند فرش کلاریس آشپزخانه گفته می شود.
قبل از هرچیز لازم است بدانید که مفروشه های کلاریس در فضا های مختلفی از خانه استفاده می شوند و دارای طرح و نقشه های مختلفی می باشند .
از آنجایی که این محصولات ماشینی بسیار سبک بوده و در رنگ و طرح هایی متنوع بافته می شوند طرفداران مختلفی را به خود جلب کرده اند.
همانطور که اشاره کردیم فرش های کلاریس خود نیز به چندین دسته تقسیم بندی می شوند از این رو مفروشه های کلاریس در فضاهای مختلفی از خانه کاربرد دارند.
به عنوان مثال از فرش های کلاریس در اتاق خواب والدین ، اتاق خواب کودک ، فرش آشپزخانه ، فرش راهرویی و ... استفاده می شود.
شما می توانید این محصولات ماشینی را در ابعاد مختلفی سفارش دهید همچنین لازم است بدانید که شرکت های تولیدی فرش کلاریس می توانند هر طرح و نقشه ای را روی این محصولات ماشینی پیاده کنند.

 

در مورد فرش های ماشینی فانتزی کاشان بیشتر بدانید » فرش ماشینی فانتزی

 


ابعاد و طرح فرش کلاریس آشپزخانه :

 

در ابتدا لازم است بدانید که بافت فرش های کلاریس نیز مانند سایر محصولات ماشینی در شرکت های تولیدی فرش کاشان صورت می گیرد.
مفروشه های کلاریس در ابعاد و طرح های متنوعی تولید و عرضه می شوند به گونه ای که امروزه از جدید ترین محصولات ماشینی در بازار فرش کاشان می باشند.
فرش های ماشینی کلاریس دارای طرح های سنتی و فانتزی می باشند از این رو به راحتی می توان از آن ها در هر نوع دکوراسیونی استفاده کرد.
این مفروشه های ماشینی با طرح های بسیار خاص و شیک خود به صورت دایره و قلب و مستطیل و مربع و... تولید می شوند.
از آنجایی که مفروشه های کلاریس بیشتر جنبه تزئیناتی دارند در ابعاد های کوچک بافته و تولید می شوند و موجب زیبایی دکوراسیون منزل شما می شوند.
به طور کلی فرش های ماشینی کلاریس در ابعاد 1/5*1/5 و1/5*2/25 و 2*2 و 2*3 و 3*3 و 3*4 و... بافته و تولید می شوند.
نا گفته نماند که شما می توانید این محصولات ماشینی را در هر سایز دلخواهی سفارش داده و خریداری کنید.

 

 

 

farsh kolaric.7

 

 

 

 

نکات مهم هنگام تمیز کردن فرش آشپزخانه :


همانطور که در قسمت های قبلی اشاره کردیم ؛ آشپزخانه محلی پر رفت و آمد است که در آن پخت و سو غذا نیز انجام می شود از این رو تمیزی و نگهداری از فرش آشپزخانه کاری بس دشوار می باشد.
توجه داشته باشید قبل از شست وشوی فرش ماشینی حتما آن را غبارگیری نمایید شما به راحتی با استفاده از جارو برقی می توانید گردو غبار فرش را بروبید.
نکته ای مه در جارو کشیدن فرش های کلاریس مهم است این است که جارو برقی خود را در جهت خاب فرش قرار دهید همچنین هنگام جارو کشیدن بهتر است از برس های جارو برقی استفاده کنید با این کار هم خاک های سطحی و هم خاک های لابلای خاب فرش گرفته می شود.
قبل از استفاده از شامپو فرش حتما فرش های ماشینی را غبار گیری نمایید تا خورده های ریز در بین نخ های فرش گیر نکند.
سعی کنید برای شستشوی فرش ماشینی به هیچ وجه از آب خالی استفاده نکنید زیرا ریشه های فرش چسبنده شده و دیرتر خشک می شوند و دلیل آن رسیدن آب به ریشه های فرش می باشد و تکرار آن باعث پوسیده شدن فرش و در نهایت از بین رفتن فرش می شود.
پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که برای شستشوی فرش های ماشینی بهتر است آن ها را به قالی شویی ها ارسال کنید تا شست و شوی آن ها اصولی انجام شود.

 

farsh kolaric

 
 
خرید از فروشگاه اینترنتی فرش برای شما :

 

فروشگاه اینترنتی فرش برای شما (تو) یکی از معتبر ترین فروشگاه های آنلاین در شهر فرش کاشان می باشد که در زمینه بافت انواع محصولات ماشینی نقش موثری دارد.
امروزه با توجه به تورم های اقتصادی و هزینه های سفر کارخانه های فرش بافی اقدام به فروش اینترنتی فرش ماشینی کرده اند.
این کار باعث رفاه بیشتر خریداران فرش ماشینی شده است به گونه ای که امروزه اکثر خرید ها به صورت اینترنتی انجام می شود.
لذا با خرید آنلاین فرش می توانید محصولات ماشینی را با کیفیت واقعی و به قیمت خیلی ارزان از کارخانه های تولیدی فرش تهیه و خریداری کنید.
جهت اطلاعات بیشتر در مورد خرید فرش های ماشینی کاشان می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان فروشگاه اینترنتی فرش برای شما بهره مند شوید.

 

برای مشاوره و خرید انواع برترین فرش ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 

کانال تلگرام

 

%ق ظ، %24 %251 %-2664 ساعت %08:%

خرید فرش آنلاین

فرش یک کالای اصیل ایرانی می باشد که شناسنامه و ملیت فرهنگ ایرانی را تشکیل می دهد ؛ فرش ماشینی یک عضو ثابت از منزل هر ایرانی محسوب می شود.
از آنجایی که انواع مراکز خرید و تولید فرش ماشینی در ایران وجود دارد شناخت و تشخیص کیفیت مطلوب فرش ماشینی بسیار مهم می باشد.
روش های مختلفی برای خرید فرش ماشینی وجود دارد که خریداران می توانند برای خرید انواع محصولات ماشینی مورد نیاز خود از آن استفاده کنند.
امروزه با توجه به آنلاین شدن و اینترنتی شدن خرید ها ، بسیاری از کالا بصورت اینترنتی تهیه و خریداری می شوند.
فرش های ماشینی نیز از این فرضیه عقب نمانده است و شرکت های تولیدی فرش کاشان اقدام به فروش آنلاین کرده اند.
جهت خرید آنلاین فرش ماشینی باید در مورد مفروشه های ماشینی و کیفیت بافت این محصولات ماشینی اطلاعات کافی داشته باشید.
در این نوشته بر آن شدیم تا در مورد کیفیت فرش ماشینی و نحوه خرید آنلاین مفروشه های ماشینی به راهنمایی شما بپردازیم.

 

خرید آنلاین فرش ماشینی:

 

یکی از بهترین روش های خرید فرش ماشینی و سایر محصولات ماشینی، خرید به صورت اینترنتی و یا خرید فرش آنلاین می باشد.
ایران بزرگترین تولید کننده فرش ماشینی و فرش دستباف در کل دنیا می باشد بنابراین تولیدکنندگان و فروشندگان فرش ماشینی و فرش دستباف در ایران بسیار زیاد می باشد.
با توجه به اینکه بافت مفروشه های ماشینی در مراکز مختلفی صورت می گیرد شناخت فرش اصل و با کیفیت نکته ای بسیار مهم می باشد.
چرا که یکسری سودجویان و دلالانی در این میان بازار فرش وجود دارند که فرش بی کیفیت را به قیمت فرش با کیفیت به شما قالب می کنند.
بنابراین شناخت اولیه و تشخیص ابتدایی فرش اصل و با کیفیت بسیار مهم می باشد که باید به آن توجه کنید.
در روند شناسایی فرش دو عامل مهمی که باید به آن توجه کنید عبارتند از :
• تشخیص فرش اصل
• نوع خرید فرش اصل

❶ روند تشخیص فرش اصل :

 

همانطور که اشاره کردیم جهت خرید فرش آنلاین باید در مورد کیفیت و شناخت مفروشه های ماشینی کاشان اطلاعات کافی داشته باشید.
لذا امروزه مفروشه های ماشینی در کیفیت های مختلفی تولید و عرضه می شوند که جنس و کیفیت آن ها متفاوت می باشد.
در هنگام خرید فرش و شناسایی فرش ماشینی اصل نیز باید به دو نکته توجه کنید.
• جنس نخ مصرفی در فرش
• کیفیت بافت فرش ماشینی
در ادامه ی مقاله در مورد جنس نخ و کیفیت بافت مفروشه های ماشینی کاشان بیشتر توضیح می دهیم.
جهت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید و این مقاله را با دقت مطلالعه فرمائید.

 

 

nokat mohem dar shenasaei keyfiyat farsh

 

⚫ شناسایی نخ با کیفیت :

 

فرش های ماشینی با الیاف های مصنوعی مختلفی بافته و تولید می شود از این رو شناسایی نخ با کیفیت در زمینه فرش ماشینی بسیار اهیمت دارد.
بهترین کیفیتی که از الیاف های مصنوعی در بافت فرش انتظار می رود نخ اکرولیک هیت ست شده می باشد.
نخ اکرولیک درجه کیفی بالایی داشته و از بهترین الیاف های مصنوعی در کل دنیا می باشد که در بافت محصولات درجه یک استفاده می شود.
الیاف اکرولیک ویژگی های متنوعی داشته که تک تک آن ها باعث برتری این الیاف نسبت به سایر الیاف های مصنوعی در بازار فرش شده است.
ازجمله مهم ترین ویژگی های الیاف اکرولیک می توان به موارد زیر اشاره کرد.
• ظاهر آن براق تر و شفاف تر از سایر نخ هاست
• رنگ پذیری نخ اکرولیک بسیار بالا می باشد
• نخ اکرولیک مقاومت بالایی در برابر سوختگی دارد
• نخ اکرولیک مقاوم در برابر رطوبت و حرارت می باشد
• عدم سایش و کوبیدگی نخ اکرولیک نسبت به سایر الیاف ها
• عدم بوی نفت و مواد پلاستیکی در بافت فرش

 

در مورد قیمت فرش ماشینی و عوامل موثر در قیمت فرش به این لینک مراجعه کنید : قیمت فرش ماشینی

 

⚫ تشخیص کیفیت واقعی بافت فرش :

 

همانطور که می دانید مفروشه های ماشینی با توجه به شانه و تراکمی که دارند درجه بندی می شوند و همچنین قیمت آن ها تعیین می شود.
لذا تشخیص شانه و تراکم واقعی فرش بسیار مهم می باشد که باید در خرید فرش آنلاین به آن توجه کنید.
شانه و تراکم فرش تاثیر شایانی بر ظاهر و باطن مفروشه های ماشینی کاشان دارند و موجب زیبایی و ماندگاری هرچه بیشتر فرش می شوند.
منظور از شانه فرش ماشینی میزان گره هایی که در عرض فرش به کار میروند می باشد و تراکم در واقع گره های طولی فرش ماشینی می باشند.
زمانی که گفته می شود فرش شما ۱۰۰۰ شانه با تراکم 3000 است یعنی در هر یک متر از عرض فرش 1000 گره و در یک متر از طول فرش حدود 3000 گره می باشد.
برای شمارش گره های عرض و طول فرش ماشینی کافی است به پشت فرش ماشینی توجه کنید لذا در پشت فرش شمارش گره ها آسان تر می باشد.

 

شناخت فرش اصل در یک نگاه :

 

خیلی از شما عزیزان سوال می کنید که چگونه کیفیت مفروشه های ماشینی را تشخیص دهیم و یا اینکه فرش مرغوب دارای چه مشخصاتی می باشد.
پاسخ ما به شما این است که در خرید مفروشه های ماشینی به کیفیت فرش توجه کنید به گونه ای که عواملی که در کیفیت بافت فرش موثر اند را بررسی کنید.
در این قسمت ویژگی یک فرش درجه یک و با کیفیت را برای شما عزیزان ذکر می کنیم.
• استفاده از الیاف مصنوعی درجه یک
• رنگ پذیری فوق العاده نخ فرش
• خاب یک دست فرش ماشینی
• لطافت و نرمی فرش هنگام لمس کردن
• کیفیت واقعی شانه و تراکم فرش
• عدم سوختگی در فرش ماشینی
• عدم تیغ خوردگی در بافت فرش
• اندازه درست و بجای فرش
• پیاده سازی نقشه صحیح فرش
• عدم دو دستی در بافت فرش

 

در مورد برترین فرش ماشینی کاشان بیشتر بدانید : برترین فرش ماشینی

 

نحوه خرید فرش ماشینی :

 

یکی از عواملی که در کیفیت و نیز قیمت فرش اصل تاثیر گذار است، نوع خرید فرش ماشینی می باشد.
قبل از هر چیز باید بدانید که برای خرید مفروشه های ماشینی باید مراکز معتبر و برندهای معروف تولیدی فرش ماشینی را پیدا کنید.
براحتی با رجوع به درب شرکت و یا کارخانه و یا ارتباط گرفتن بصورت اینترنتی و آنلاین می توانید خرید فرش را انجام دهید.
همانطور که می دانید امروزه مفروشه های ماشینی به صورت حضوری و اینترنتی تهیه و خریداری می شوند.
برای خرید حضوری باید به آدرس کارخانه و تولیدی فرش ماشینی مراجعه کنید و کیفیت محصولات را از نزدیک شاهد باشید و محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنید.
جهت خرید آنلاین فرش باید آدرس فروشگاه های اینترنتی معتبر را پیدا کنید و با مراجعه به آن ها خرید آنلاین فرش را تجربه کنید.
در قسمت بعدی در مورد خرید فرش به صورت آنلاین و اینترنتی به راهنمایی شما عزیزان می پردازیم.

 

nahve kharid farsh mashini

 

نحوه خرید فرش آنلاین :

 

ابتدای امر باید بتوانید برند های معتبر فرش ماشینی را در گوگل و یا هر مرورگری پیدا کنید.
از آنجایی که امروزه خرید به صورت حضوری هزینه بر است اکثر خریداران خرید خود را اینترنتی انجام می دهند.
بافت فرش و سایر محصولات ماشینی در شهر های مختلفی از ایران صورت می گیرد اما شهر کاشان قطب اصلی در بافت فرش می باشد.
از این رو باید برند های معتبر در شهرستان کاشان که در زمینه بافت فرش فعالیت دارند را پیدا کنید.
با خرید اینترنتی می توانید در منزل بدون صرف هزینه راه و زمان خرید فرش آنلاین را انجام دهید.
در واقع اگر خرید فرش آنلاین بصورت معتبر و مورد اطمینان باشد بهترین نوع خرید فرش ماشینی می باشد .
ب گونه ای که شما می توانید فرش ماشینی را با کیفیت واقعی و به قیمت ارزان و عمده از تولیدی های معتبر خریداری کنید.

 

برای مشاوره و خرید انواع برترین فرش ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 

کانال تلگرام

%ب ظ، %19 %821 %779 ساعت %22:%شهریور

برترین فرش ماشینی

با تنوع کیفیت در بافت مفروشه های ماشینی تشخیص برترین فرش ماشینی نکته ای بسیار مهم در خرید فرش های ماشینی می باشد.
امروزه با پیشرفت صنایع ماشینی ، مفروشه های ماشینی از لحاظ طرح و نقشه و کیفیت بسیار متنوع شده اند.
بطوری که شما می توانید از هر نوع مفروشه ماشینی با کیفیت و طرح متنوع در فضا های منزل خود استفاده کنید.
خریداران باید هنگام خرید فرش ماشینی عواملی را که در کیفیت مفروشه های ماشینی موثر هستند را بررسی کنند.
تا مفروشه ای با بهترین کیفیت را برای خود تهیه و خریداری کنند و طرح و نقشه فرش را متناسب با دکوراسیون خود را انتخاب کنند.
گروه تحلیلی فروشگاه اینترنتی فرش برای شما عزیزان در این مقاله ویژگی بهترین فرش ماشینی را هم از نظر کیفی و هم از نظر ظاهری ذکر می کند.
پس جهت اطلاعات بیشتر در زمینه بافت و کیفیت فرش های ماشینی با ما همراه باشید.

 

برترین فرش ماشینی :

 

برای شناخت بهترین فرش ماشینی میبایست به عواملی که کیفیت فرش ماشینی را تحت تاثیر قرار می دهند توجه کنید.
امروزه فرش های ماشینی با کیفیت های مختلفی در بازار فرش کاشان تولید می شوند و دارای طرح و شانه و تراکم های متفاوتی می باشند.
از این رو نمی توان فرش های ماشینی را با قیمت یکسان تولید کرد زیرا مواد مصرفی و کیفیت محصولات ماشینی بایکدیگر متفاوت می باشد.
همانطور که می دانید کیفیت فرش ماشینی بسته به چندین عامل می باشد که مهم ترین آن ها عبارتند از :
• جنس فرش ماشینی
• شانه و تراکم فرش ماشینی
• دستگاه بافنده فرش ماشینی
• طرح و نقشه فرش ماشینی
در ادامه ی مقاله به شرح کامل این عوامل می پردازیم و شما را در زمینه کیفیت فرش ماشینی بیشتر راهنمایی می کنیم.
پس جهتاطلاعات بیشتر در مورد کیفیت مفروشه های ماشینی این مقاله را با دقت مطالعه فرمائید.

 

 anvae farsh mashini

 

❶ برترین جنس فرش ماشینی :

 

در ابتدا لازم است بدانید که در بافت فرش ماشینی از نخ های مصنوعی استفاده می شود و به هیچ وجه نمی توان از الیاف های طبیعی برای بافت آن استفاده کرد.
از این رو کیفیت مفروشه های ماشینی با کیفیت فرش های دستباف متفاوت می باشد و آن ها از نظر قیمت دارای اختلافات زیادی می باشند.
الیاف های مصنوعی انواع مختلفی دارند و کارخانه های فرش بافی از هریک از آن ها برای بافت محصولات ماشینی استفاده می کنند.
از این رو بافت مفروشه های ماشینی متفاوت می باشد و هنگام خرید فرش ماشینی باید بتوانید برترین فرش ماشینی را تشخیص داده و خریداری کنید.
از جمله متداول ترین الیاف هایی که در بافت مفروشه های ماشینی کاشان استفاده می شود عبارتند از :
• الیاف پلی استر
• الیاف اکرولیک
• الیاف پلی پروپیلن
در بین الیاف های نام برده شده بهترین الیاف مصنوعی اختصاص به الیاف اکرولیک هیت ست شده دارد.
جالب است بدانید که الیاف اکرولیک ، یک الیاف وارداتی محسوب می شود که در داخل کشور تولید نمی شود.

 

در مورد قیمت فرش ماشینی کاشان بیشتر بدانید : قیمت فرش ماشینی خوب

 


❷ برترین شانه و تراکم فرش ماشینی :

 

شانه فرش ارتباط مستقیمی با ظاهر فرش دارد، بگونه ای که با افزایش شانه فرش طرح فرش ماشینی زیباتر می شود.
در مفروشه های ماشینی هرچه میزان شانه فرش بیشتر شود کیفیت فرش مانند فرش های دستباف می شود.
تراکم فرش ماشینی نیز ارتباط مستقیمی با فشردگی نخ خاب فرش ماشینی دارد و در استحکام و مقاومت مفروشه های ماشینی نقش دارد.
بطوری که با افزایش تراکم طولی فرش ماشینی ، استحکام نخ خاب افزایش پیدا می کند و در نتیجه کیفیت بافت فرش مرغوب تر می شود.
برترین فرش ماشینی در بازار فرش کاشان مفروشه ای است که دارای شانه و تراکم بالایی می باشد.
امروزه فرش های ماشینی به صورت 500 شانه و 700 شانه و 1000 شانه و 1200 شانه و 1500 شانه تولید می شوند.
تراکم های 800 , 1000 , 1200 , 1500 , 2000 , 2250 , 2550 , 3000 , 3600 در بافت فرش استفاده می شود.

 

❸ برترین دستگاه بافنده فرش ماشینی :

 

بهترین دستگاه بافنده فرش ماشینی آن است که شانه و تراکم مورد نظر را بدون کاستی روی فرش ماشینی پیاده سازی می کند.
در حال حاظر بهترین کارخانه های فرش بافی از دستگاه شونهر آلمان و وندویل بلژیک برای بافت فرش ماشینی استفاده می کنند.
این دستگاه های فرش بافی شانه و تراکم مورد نظر را دقیقا روی فرش پیاده سازی کنند و کیفیت های متنوعی از فرش را بافت میزنند.
لازم است بدانید که بافت فرش های ماشینی نیاز به مهارت خاصی دارد و باید بافت مفروشه های ماشینی اصولی انجام شود.
اگر برترین دستگاه بافنده فرش را داشته باشید ولی تخصص بافت فرش را نداشته باشید مطمئن باشید که فرش ماشینی با کیفیتی نخواهید توانست تولید کنید.
مفروشه های بافته شده از دستگاه های واندویل و شونهر بهترین کیفیت و ماندگاری را دارند.

 

❹ طرح و نقشه فرش ماشینی :

 

به قطع نمی توان گفت که برترین فرش ماشینی از نظر و نقشه کدام است چرا که طرح و نقشه مفروشه های ماشینی کاملا سلیقه ای می باشد.
آنچه که مهم تراز طرح و نقشه در فرش ماشینی میباشد پیاده سازی دقیق طرح و نقشه روی فرش ماشینی می باشد.
در کارخانه های فرش بافی محصولات ماشینی با طرح و نقشه های متنوعی بافته و تولید می شوند.
هنگام خرید فرش ماشینی باید مشخص کنید که فرش ماشینی را برای چه مکانی می خواهید زیرا مفروشه های ماشینی برای هر فضایی جداگانه بافته می شوند.
برای مثال برای اتاق نشمین و اتاق مهمان باید از فرش های با شانه و تراکم بالا استفاده نمایید.
برای اتاق خواب و نیز فرش اتاق کودک از فرش های فانتزی و فرش مدرن استفاده نمایید.
برای مکان های شلوغی مانند مساجد و نمازخانه از سجاده فرش های ماشینی استفاده کنید.

 

anvae tarh farsh mashini

 

برترین برندهای فرش ماشینی :

 

بافت مفروشه های ماشینی در شهر های مختلفی از ایران انجام می شود در این قسمت برترین برند های فرش ماشینی را برای شما ذکر می کنیم.
• فرش ماشینی خورشید اردهال
• فرش فرهی
• فرش خاطره کاشان
• فرش مشهد
• فرش ماشینی مشهد
• فرش تبریز
• فرش ماشینی تبریز
• فرش نگین مشهد
• فرش زمرد مشهد
• فرش کاشان
• فرش ماشینی کاشان
آنچه که در خرید فرش های ماشینی اهمیت دارد نوع خرید مفروشه های ماشینی کاشان می باشد.
بهترین نوع خرید فرش ماشینی خرید به صورت اینترنتی می باشد در این روش از خرید می توانید محصولات ماشینی را به قیمت بسیار مناسبی خریداری کنید.

 

در مورد خرید فرش ماشینی خوب بیشر بدانید : خرید فرش ماشینی مرغوب

 

روش های خرید فرش ماشینی کاشان :

 

جهت خرید فرش ماشینی کاشان به چند روش می توانید عمل کنید از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.
• خرید حضوری درب کارخانه تولیدی فرش
• خرید از طریق نمایشگاه های فرش
• خرید آنلاین فرش ماشینی کاشان
خرید حضوری از شرکت های تولیدی فرش کاشان بهترین روش خرید برای خریداران می باشد به شرطی که شما به کارخانه تولیدی نزدیک باشد زیرا در غیر این صورت هزینه و زمان بسیاری را باید تلف کنید.
خرید از طریق نمایشگاه های فرش ماشینی برای کسانی خوب است که به کارخانه های تولیدی فرش کاشان دور می باشند.
خرید آنلاین فرش ماشینی بهترین روش برای خریدارانی است که به دنبال فرش ماشینی خوب و ارزان قیمت هستند.
زیرا با خرید اینترنتی می توانید محصولات را به قیمت عمده و تولیدی تهیه و خریداری کنید و یک خرید آسان را تجربه کنید .

 

برای مشاوره و خرید انواع برترین فرش ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 کانال تلگرام

%ب ظ، %03 %714 %779 ساعت %19:%شهریور

خرید گلیم فرش از کارخانه

خرید گلیم فرش از کارخانه یکی از بهترین روش های خرید گلیم فرش ماشینی مدرن می باشد.
گلیم فرش های ماشینی از جمله محصولات تولیدی در فروشگاه اینترنتی فرش برای شما (تو) می باشند.
گلیم فرش های ماشینی از دسته فرش های ماشینی فانتزی و مدرن در بازار فرش کاشان می باشند که دارای طرح های متنوعی می باشند.
همانطور که می دانید برای خرید محصولات ماشینی امروزه روش های مختلفی وجود دارد که انتخاب آن ها به نظر شما عزیزان بستگی دارد.
اما به طور کلی خریداران برای خرید گلیم فرش از کارخانه های تولیدی به دو صورت خرید مستقیم و خرید اینترنتی اقدام می کنند.
در خرید حضوری باید به آدرس کارخانه های تولیدی مراجعه کرده و سپس محصولات مورد نیاز خود را از شرکت خریداری کنید.
جهت خرید اینترنتی گلیم فرش باید به فروشگاه های اینترنتی مربوط به شرکت مراجعه کنید و خرید خود را اینترنتی انجام دهید.

 

انواع گلیم فرش :

 

در ابتدا لازم است بگوییم که گلیم فرش نیز مانند فرش به دو صورت دستباف و ماشینی بافته و تولید می شود.
گلیم فرش های دستباف هنر دست بوده و مانند فرش های دستباف توسط دار های قالی بافته می شود اما گلیم فرش های ماشینی توسط ماشین آلات پشرفته بافته می شوند.
در بافت گلیم فرش های دستباف از الیاف های طبیعی استفاده می شود ؛ اما برای بافت گلیم فرش ماشینی از الیاف مصنوعی استفاده می شود.
بافت گلیم فرش های دستباف مانند فرش های دستباف ممکن است ماه ها طول بکشد اما بافت گلیم فرش های ماشینی خیلی سریع صورت می گیرد.
بافت گلیم فرش های ماشینی بسته به صف بافت دستگاه های ماشینی تقریبا 10 روز طول می کشد.
جالب است بدانید که گلیم فرش های دستباف دارای قیمت بالایی هستند اما گلیم فرش های ماشینی نسبت به فرش های ماشینی از قیمت کمتری برخوردار می باشند.

 

برای مشاهده انواع گلیم فرش های ماشینی به این قسمت مراجعه کنید : انواع گلیم فرش

 

ویژگی های گلیم فرش ماشینی :

 

گلیم فرش های ماشینی از جمله مفروشه های بدون پرز در بازار فرش کاشان هستند که توسط دستگاه های ماشنیی تولید می شوند .
گلیم فرش های ماشینی نسبت به فرش های ماشینی کاشان بافت ساده تری دارند و قیمت ارزان تری دارند.
در بافت گلیم فرش نمی توان از شانه و تراکم های خیلی بالا استفاده کرد از این رو این مفروشه ها دارای ضخامت کمی می باشند.
لازم است بدانید که در بافت گلیم فرش ماشینی نیز از الیاف های مصنوعی نظیر اکرولیک و پلی استر استفاده می شود .
گلیم فرش های ماشینی دارای طرح و نقشه های متنوعی می باشند اما به طور کلی دارای طرح های سنتی و فانتزی می باشند.
طرح گلیم فرش های ماشینی به دکوراسیون منزل شما و همچنین مکانی که قرار است در آن استفاده شود بستگی دارد.
به عنوان مثال برای فرش آشپزخانه بهتر است از گلیم فرش هایی که دارای طرح هایی مناسب آشپرخانه هستند استفاده کنید.

 

کاربرد گلیم فرش :

 

گلیم فرش های ماشینی به دلیل قیمت مناسبی که دارند در فضا های مختلفی از منزل استفاده می شوند.
جالب است بدانید که گلیم فرش های ماشینی برای مکان هایی چون راه رو ها ، راه پله ها و آشپزخانه استفاده می شوند.
کاربرد مفروشه های ماشینی از مهم ترین عواملی است که قبل از خرید مفروشه های ماشینی باید به آن توجه کنید.
اکثر خرید گلیم فرش از کارخانه برای مفروش نمودن آشپزخانه استفاده می شوند زیرا این محصولات ماشینی بیسیار سبک می باشند و شست و شوی راحتی دارند.
همانطور که می دانید آشپزخانه مکانی است که رفت و آمد در آن زیاد است و مفروشه ای که در آن استفاده می شود همیشه در معرض آلودگی می باشد.
از این رو گلیم فرش های ماشینی از آنجا که بدون پرز هستند انتخاب مناسبی برای آشپزخانه می باشد.
این مفروشه های ماشینی با توجه به کیفیت بالایی که دارند دارای قیمت های بسیار مطلوبی می باشند.

 

karbord gelim farsh

 

عوامل موثر در قیمت گلیم فرش :

 

در خرید گلیم فرش از کارخانه شما می توانید این محصولات ماشینی را به قیمت ارزان و تولیدی تهیه و خریداری کنید.
همانطور که می دانید محصولات ماشینی با توجه به کیفیتی که دارند قیمت گذاری می شوند پس عامل اصلی در تعیین قیمت فرش های ماشینی کیفیت محصول می باشد.
همانطور که می دانید عوامل مختلفی در کیفیت گلیم فرش های ماشینی موثر می باشند که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم.
• جنس نخ در گلیم فرش
• دستگاه تولیدی گلیم فرش
• پالت رنگ بندی گلیم فرش
• وزن گلیم فرش ماشینی

 

تاثیر نخ در قیمت گلیم فرش کاشان :

 

برای بافت گلیم فرش های ماشینی از الیاف های مصنوعی با میزان کیفیت های مختلفی استفاده می شود.
لازم است بدانید که این محصولات ماشینی هرچه با الیاف بهتری بافته شوند دارای کیفیت و در نتیجه قیمت بالاتری خواهند بود .
در بازار فرش کاشان از الیاف های مختلفی برای بافت محصولات ماشینی نظیر فرش و گلیم فرش استفاده می شود .
نخ اکرولیک هیت ست از جمله متداولترین الیاف های مصنوعی که برای بافت محصولات ماشینی کاشان استفاده می شوند عبارتند از :
• شده
• نخ پلی استر
• نخ پلی پروپلین
• نخ ورژن
• تک نخ
در بین الیاف مصنوعی نام برده بهترین کیفیت را نخ اکرولیک هیت ست شده دارد از این رو بهترین گلیم فرش های ماشینی با این الیاف بافته و تولید می شوند .
جالب است بدانید که الیاف اکرولیک نسبت به سایر الیاف های مصنوعی نام برده شده کیفیت و قیمت بالاتری دارد .

 


دستگاه بافنده گلیم فرش ماشینی :

 

برای تولید و بافت گلیم فرش کاشان چندین نوع دستگاه تولیدی وجود دارد، بافت گلیم فرش های ماشینی توسط همان دستگاه هیا ماشینی که بافت فرش را انجام می دهند صورت می گیرد.
دستگاهی که بتواند شانه و تراکم و کیفیت بافت خوب و دقیقی به گلیم فرش بدهد از بهترین دستگاه بافت گلیم فرش می باشد.
در بافت گلیم فرش باید از بهترین دستگاه های ماشینی استفاده کنید که بتواند نقشه ی گلیم فرش را بخوبی و بدون کاستی اجرا کند .
در کارخانه های فرش بافی اکثر گلیم فرش های ماشینی با دستگاه های شونهر و واندویل بافته و تولید می شوند.
زیرا این دو دستگاه مقدار نخ بیشتری به گلیم فرش داده و موجب استحکام هر چه بیشتر گلیم فرش می شود.
هرچه بافت گلیم فرش های ماشینی بهتر باشد در نتیجه کیفیت فرش بهتر شده و بافت فرش مرغوب تر می شود.
هنگام خرید گلیم فرش از کارخانه توجه داشته باشید که بهترین کیفیت فرش ماشینی را تهیه و خریداری کنید.

 

 

behtarin dastgah gelim farsh

پالت رنگ بندی در قیمت گلیم فرش :

 

پالت رنگ بندی گلیم فرش یعنی نخ های رنگی که در بافت گلیم فرش استفاده می شوند.
هر چه که نخ رنگی گلیم فرش بیشتر باشد ظاهر گلیم فرش بهتر خودش را نشان می دهد و در نتیجه طرح گلیم زیبا تر می شود.
جالب است بدانید که پالت رنگ بندی گلیم فرش ماشینی به گستردگی پالت رنگ بندی فرش ماشینی نیست.
به گونه ای که حداکثر پالت رنگ بندی برای یک گلیم فرش ماشینی حدود 8 رنگ می باشد.

 

در مورد گلیم فرش های ماشینی کاشان بیشتر بدانید : گلیم فرش ماشینی

 


وزن گلیم فرش در قیمت گلیم :

 

جالب است بدانید که وزن گلیم فرش نشان از استحکام و مقاومت گلیم فرش دارد چرا که هرچه وزن گلیم فرش بیشتر باشد ، در نتیجه در بافت فرش از نخ بیشتری استفاده شده است.
از آنجایی که بافت گلیم فرش نازک است اگر وزن گلیم فرش را نیز هم کم شود این محصولات ماشینی خیلی نازک می شوند ؛ به همین دلیل باید در بافت گلیم فرش از نخ بیشتری استفاده شود تا وزن گلیم فرش مطلوب شود.
در خرید گلیم فرش از کارخانه توجه داشته باشید که وزن گلیم فرش متفاوت می باشد به همین دلیل نمی توان وزن مشخصی برای گلیم فرش ها در نظر گرفت.

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 

کانال تلگرام

 

%ب ظ، %01 %518 %779 ساعت %14:%شهریور

قیمت تابلو فرش تصویری

در ابتدا لازم است بدانید که در تعیین قیمت تابلو تصویری و تابلو فرش های سفارشی عوامل مختلفی دخالت دارند.
در واقع قیمت این محصولات ماشینی به متراژ تابلو فرش های سفارشی و همچنین میزان کیفیت آن ها بستگی دارد.
همانطور که می دانید تابلو فرش از جنس فرش می باشد و از وسایل های تزئینی در منزل می باشد؛ که از آن ها بسیار استقبال شده است.
این محصولات ماشینی در سایز های کوچکتر از فرش ماشینی بافته می شوند و به دیوار آویخته می شوند.
تابلو فرش های ماشینی انواع مختلفی داشته و در آن ها کیفیت های متفاوتی مشاهده می شود از این رو در بازار فرش کاشان شاهد کیفیت های مختلفی از تابلو فرش هستیم.
برخی از تابلو فرش های ماشینی دارای طرح های عمومی می باشند و برخی از آن ها به صورت سفارشی بوده و دارای تصویر های شخصی می باشند.
در ادامه روش های بافت تابلو فرش تصویری و سفارشی را به طور مفصل برای شما عزیزان توضیح می دهیم.

 

⚫ تابلو فرش دستباف :

 

از آنجایی که در گذشته بافت فرش به صورت دستباف انجام می شد ، بافت تابلو فرش نیز به صورت دستباف انجام می شود.
نخستین بار تابلو فرش های دستباف در شهر تبریز بافته شدند و جالب است بدانید که تابلو فرش های تبریز شهرت جهانی دارد.
دلیل مشهور شدن تابلو فرش های دستباف تبریز، استفاده از نخ ابریشم در بافت تابلو فرش می باشد.
همانطور که اطلاع دارید از آنجایی که تابلو فرش های دستباف هنر دست هستند دارای قیمت بسیار بالایی می باشند.
بافت تابلو فرش دستباف مانند بافت فرش دستباف روی دارهای قالی صورت می گیرد برای بافت تابلو فرش و فرش دستباف از الیاف های طبیعی استفاده می شود.
از آنجایی که قیمت تابلو فرش های دستباف بیشتر از تابلو فرش های ماشینی می باشد امروزه کمتر از آن ها استفاده می شود.

 

⚫ تابلو فرش ماشینی :

 

با گذشت زمان و تولید فرش های ماشینی توسط دستگاه های ماشینی ، بافت تابلو فرش نیز به صورت ماشینی صورت گرفت.
در کارخانه های فرش بافی کاشان علاوه بر بافت فرش ماشینی و تابلو فرش های ماشینی بافته و تولید شدند.
لازم است بدانید که نحوه بافت تابلو فرش های ماشینی با فرش های ماشینی متفاوت می باشد و بافت آن باید تخصصی انجام شود.
ماشین آلات دارای عرض 12 متر می باشند ؛ در مواقعی که دستگاه بافت فرش های 9 متری را انجام می دهد 3 متر از دستگاه باقی می ماند.
این سه متر باقیمانده را اختصاص به بافت تابلو فرش های سفارشی می دهند و تابلو فرش های تصویری را به صورت جفت یعنی خاب زیر و رو بافت میزنند.
جالب است بدانید که برای بافت تابلو فرش های سفارشی از الیاف های مصنوعی استفاده می شود از این رو قیمت تابلو تصویری ماشینی کمتر از تابلو چهره دستباف می باشد.

 

برای مشاهده انواع تابلو فرش های سفارشی بافتی به لینک مقابل مراجعه کنید : تابلو فرش بافتی

 

⚫ تابلو فرش چاپی :

 

گونه ای دیگر از تابلو فرش های تصویری در بازار فرش کاشان تابلو فرش های چاپی می باشند که روش بافت متفاوتی با تابلو فرش های ماشینی دارند.
تابلو فرش های چاپی روش بافتی متفاوتی داشته و نسبت به تابلو فرش های ماشینی قیمت مناسب تری دارند .
دستگاه های چاپ اتویی برای تولید تابلو فرش های سفارشی چاپی استفاده می شوند به گونه ای فرش سفید رنگ و خام وارد دستگاه شده و رنگ به فرش تزریق می شود.
تابلو فرش های چاپی دارای طیف گسترده ای از رنگ های می باشند در بافت این محصول ماشینی از الیاف پلی استر استفاده می شود.
تابلو فرش های چاپی به تابلو فرش کلاریس و سابلیمیشن معروف می باشند که جالب است بدانید که از پرفروش ترین محصولات ماشینی در بازار فرش می باشند.
در حال حاظر قیمت تابلو تصویری چاپی کمتر از سایر تابلو فرش های چهره سفارشی می باشد.

 

tablo farsh chehre chapi

 

بهترین روش برای بافت تابلو فرش کدام است ؟

 

همانطور که مطالعه کردید برای بافت تابلو فرش چهره از روش های مختلفی استفاده می شود که ما در این مقاله هر سه روش بافت تابلو فرش را برای شما ذکر کردیم.
اینکه بگوییم کدام نوع از روش هاغی بافت تابلو فرش بهتر هستند کاملا به سلیقه شما عزیزان بستگی دارد.
شما بر حسب کاربرد و نوع سلیقه ای که دارید می توانید از هریک از تابلو فرش های سفارشی استفاده کنید.
بعنوان مثال تابلو فرش دستباف برای منازل با سبک سنتی و کلاسیک مناسب است و افرادی که قصد خرید این تابلو را دارند باید بودجه ای کافی داشته باشند.
تابلو فرش های ماشینی برای منازل به سبک مدرن و امروزی مناسب است و افرادی که کیفیت تابلو فرش برای آن ها مهم است باید به سراغ این محصولات بروند.
تابلو فرش چاپی بسیار مناسب برای تابلو فرش های سفاشی هستند و از آنها بیشتر به عنوان کادو و هدیه استفاده می شود.

 

عوامل موثر بر قیمت تابلو تصویری :

 

منظور از تابلو فرش تصویری همان تابلو فرش سفارشی چهره می باشند که امروزه از آن ها به عنوان هدیه ای ارزشمند یاد می شود.
تابلو فرش های سفارشی گونه ای از محصولات ماشینی در بازار فرش می باشند که با روش های متنوعی بافته و تولید می شوند.
از آنجایی که قبل از خرید و سفارش تابلو فرش چهره قیمت آن سوال می شود باید در مورد عوامل های موثر در قیمت تابلو فرش اطلاعات کافی داشته باشید.
گروه تحلیلی فروشگاه اینترنتی فرش برای تو در این مقاله قصد دارد به بررسی قیمت تابلو تصویری بپردازد.
همانطور که می دانید قیمت تابلو فرش های ماشینی تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد که در زیر مهم ترین آن ها را نام می بریم.
• سایز و ابعاد تابلو فرش
• نوع بافت تابلو فرش
• نخ مصرفی در تابلو فرش
در ادامه در مورد هر سه عامل نام برده شده بیشتر توضیح می دهیم.

 

در مورد قیمت تابلو فرش های سفارشی بیشتر بدانید : قیمت تابلو فرش سفارشی

 

❶ سایز و ابعاد تابلو فرش :

 

تابلو فرش های ماشینی مانند فرش های ماشینی در ابعاد های مختلفی بافته و تولید می شوند.
جالب است بدانید که متراژ تابلو فرش های ماشینی با قیمت آن ها رابطه ای مستقیم دارد.
به گونه ای که با افزایش ابعاد و سایز تابلو فرش های ماشینی قیمت تابلو تصویری افزایش می یابد.
دستگاه های تولیدی تابلو فرش این محصولات ماشینی را در ابعاد های متفاوت بافت میزنند که رایج ترین آن ها عبارتند از :
۳۵ * ۵۰
۵۰ * ۷۰
۷۰ * ۱۰۰
۱۰۰ *۱۵۰

 

❷ نوع بافت تابلو فرش چهره :

 

همانطور که در قسمت های قبلی اشاره کردیم روش های مختلفی برای بافت تابلو فرش چهره وجود دارد که در این مقاله آن ها را تک تک برای شما توضیح دادیم.
به طور کلی بافت تابلو فرش چهره به سه روش صورت می گیرد ؛ از جمله روش های بافت تابلو فرش می توان به موارد زیر اشاره کرد.
• بافت ماشینی
• بافت دستبافت
• بافت چاپی یا کلاریس

 

anvae tablo farsh chehre

 

❸ نخ تابلو فرش :

 

نخ تابلو فرش از جمله مهم ترین عواملی است که در قیمت تابلو تصویری کاشان موثر می باشد.
هنگام سفارش و خرید تابلو فرش چهره سعی کنید از بافته شده های اکرولیک استفاده کنید.
بدلیل تنوع الیاف مصنوعی که در بازار فرش وجود دارد تشخیص مرغوبیت نخ بسیار مهم می باشد.
در یک کلام بهترین الیاف مصنوعی که در بازار فرش و تابلو فرش وجود دارد نخ اکرولیک هیت ست شده می باشد.
زیرا این نخ از نظر ظاهر مانند ابریشم طبیعی نازک و براق است و از نظر کیفیت باطنی شبیه به پشم طبیعی می باشد و مقاومت بالایی دارد.
لازم است بدانید که محصولاتی که با الیاف اکرولیک هیت ست شده بافته می شود کیفیت و مقاومت بیشتری دارند.

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 

کانال تلگرام  

%ق ظ، %26 %110 %779 ساعت %05:%مرداد

خرید سجاده فرش قیمت مناسب

خرید سجاده فرش قیمت مناسب و ارزان یک پیشنهاد وسوسه انگیز برای خریداران و هیئت امنای مساجد می باشد.
زیرا هیئت امنای مساجد با توجه به بودجه مالی که دارند اقدام به خرید مفروشه های ماشینی با کیفیت های مختلفی می کنند.
از این رو آن ها همواره به دنبال مفروشه ای با کیفیت و ارزان قیمت می باشند همانطور که می دانید مفروشه های مسجدی دارای کیفیت های متنوعی می باشند.
لازم است بدانید که کیفیت محصولات ماشینی در واقع میزان قیمت سجاده فرش های مسجدی را مشخص می کند.
کیفیت مفروشه های ماشینی مسئله ای بسیار مهم می باشد که باید به آن توجه کنید زیرا اگر مفروشه های ماشینی کیفیت مطلوبی نداشته باشند خیلی زود از بین میروند.
خریداران برای خرید مفروشه خوب و درجه یک باید به شرکت های تولیدی سجاده فرش مراجعه کنند.
زیرا در تولیدی های سجاده فرش از مواد اولیه خوب و مرغوب برای بافت محصولات ماشینی استفاده می شود.

 

فرش سجاده ماشینی :

 

فرش سجاده ماشینی گونه ای از مفروشه هایی است که به صورت متری بافته می شود و در مساجد و اماکن مذهبی استفاده می شود.
با شکل گیری مساجد کارخانه های فرش بافی سعی در تولید بهترین فرش مسجدی کرده و بهترین سجاده را برای این مکان های تولید کردند.
لازم است بدانید که قبل از پیدایش فرش های سجاده ای از همین فرش های ماشینی معمولی برای مفروش نمودن مساجد استفاده می شد.
فرش های سجاده ای نیز از جنس فرش ماشینی می باشند و لازم است بدانید که این محصولات دارای کیفیت های فرش ماشینی می باشند.
مفروشه های سجاده ای از آنجایی که طرح و رنگ بندی متنوعی دارند پاسخ گوی نیاز های مختلف جامعه می باشند.
در کارخانه های سجاده باف مفروشه های سجاده ای با طرح های مذهبی بافته و تولید می شوند.
جالب است بدانید که بافت این مفروشه های ماشینی به صورت متری انجام می شود و به همین دلیل کل سطح مکان مفروش می گردد.

 

 

farsh sajadei

 

انواع فرش سجاده مسجدی :

 

همانطور که در ابتدا ذکر کردیم فرش های سجاده ای ماشینی که در مکان مذهی مورد استفاده قرار می گیرند.
در بازار فرش کاشان مفروشه های مسجدی از نظر طرح و نقشه به سه دسته کلی تقسیم بندی می شوند.
ازجمله این فرش های سجاده ای می توان به فرش های محرابی و تشریفاتی و یکپارچه اشاره کرد.
سجاده فرش های مسجدی با طرح های متفاوتی که دارند در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.
جالب است بدانید که در قیمت فرش های مسجدی و سجاده فرش های ماشینی طرح سجاده نماز موثر نمی باشد.
در این صورت فرش های مسجدی محرابی و تشریفاتی و یکپارچه دارای فرق قیمت نمی باشند در واقع قیمت این محصولات به کیفیت مفروشه های ماشینی بستگی دارد.
برای خرید سجاده فرش قیمت مناسب می بایست به کارخانه های تولیدی سجاده فرش کاشان مراجعه کنید.
زیرا بافت فرش های سجاده ای مسجدی در شهر فرش کاشان و در کارخانجات سجاده باف صورت می گیرد.

 

برای مشاهده انواع سجاده فرش های مسجدی به این قسمت مراجعه کنید : سجاده فرش مسجدی

 

فرش مسجدی محرابی :

 

سجاده فرش های ماشینی در طرح های مختلفی بافته می شوند گونه ای از آن ها دارای طرح محراب مساجد می باشند که به آن ها سجاده فرش محرابی می گویند.
این محصولات ماشینی بسیار کاربردی هستند و از دسته فرش هایی هستند که در اغلب مکان های مذهبی استفاده می شوند.
لازم است بدانید که این محصولات ماشینی اغلب در مساجد و تکیه ها و نمازخانه ها استفاده می شوند.
مفروشه های محراب دار ؛ دارای ابعاد استاندارد می باشند اغلب آن ها دارای ابعاد 65*125 می باشند.
برای خرید سجاده فرش قیمت مناسب نیازی نیست طرح خاصی را انتخاب کنید لذا در قیمت فرش های سجاده ای طرح و نقشه فرش موثر نمی باشد .
بافت سجاده فرش های ماشینی توسط دستگاه های ماشینی فوق پیشرفته صورت می گیرد این مفروشه های ماشینی در کل رول سجاده ای دارای طرح محراب می باشند.
برای مشاهده انواع سجاده فرش های محرابی می توانید در سایت فرش برای تو به قسمت فرش مسجدی مراجعه کنید.

 

فرش سجاده ای تشریفاتی :

 

گونه ای از مفروشه های سجاده ای که در کارخانه های سجاده باف تولید می شوند سجاده فرش های تشریفاتی نام دارند .
فرش های تشریفاتی بدون محراب هستند و در آن ها نوار هایی با اشکال هندسی مختلف مشاهده می شود.
سجاده فرش های تشریفاتی به صورت رولی بافته می شوند و دارای عرض ثابت 125 سانتی متر می باشند.
از آنجا که طراحی بافت مفروشه های سجاده ای تشریفاتی ساده است از این مفروشه های ماشینی در مکان های مختلفی استفاده می شود.
در مساجد اهل تسنن از این محصولات ماشینی استفاده می کنند زیرا آن ها روی سجاده فرش شلوغ نماز نمی خوانند.
همچنین برای مفروش نمودن حسینیه و عبادتگاه ها و راهرو هتل ها و ... از فرش تشریفاتی استفاده می شود.
دستگاه بافنده این مفروشه های ماشینی با دستگاه بافنده فرش های محرابی یکسان می باشد از این رو کیفیت آن ها یکسان می باشد.

 

kyfiyat sajade farsh

 

سجاده فرش یکپارچه :

 

گونه ای از محصولات تولیدی در کارخانه های سجاده باف سجاده هایی هستند که بیشتر برای اماکن تاریخی استفاده می شوند.
این مفروشه های ماشینی در متراژ های بالایی بافته می شوند از این رو به آن ها فرش های یکپارچه می گویند.
لازم است بدانید که بافت فرش های مسجدی یکپارچه دقیقا مانند فرش های مسجدی محرابی و تشریفاتی می باشد.
در کارخانه های تولیدی سجاده فرش این محصولات ماشینی بیشتر طبق سفارشات بافته و تولید می شوند.
و از آنجایی که باید این محصولات ماشینی طراحی شوند هزینه طراحی نیز به بافت آن ها اضافه می شود و مسلما قیمت آن ها افزایش می یابد.
و به طور کلی می توان گفت که قیمت سجاده فرش های یکپارچه از سایر سجاده فرش های ماشینی بیشتر می باشد.
مفروشه های مسجدی یکپارچه به کشور های همسایه نیز صادر می شوند و از آن ها برای مفروش نمودن مکان های تاریخی و مذهبی استفاده می شود.

 

جهت سفارش و خرید سجاده فرش قیمت مناسب به لینک مقابل مراجعه کنید : سفارش فرش مسجدی

 

خرید سجاده فرش قیمت مناسب :

 

امروزه جهت خرید سجاده فرش و فرش سجاده ای از روش های مختلفی استفاده می شود که ما در این قسمت آن ها را ذکر می کنیم.
بهترین روش های خرید سجاده فرش خرید به صورت حضوری و خرید به صورت اینترنتی می باشد.
نکته ای که قبل از خرید فرش های مسجدی باید به آن توجه کنید تشخیص کیفیت مطلوب و واقعی سجاده فرش می باشد.
زیرا امروزه کیفیت های متنوعی از فرش مسجدی در بازار فرش وجود دارد که ممکن است کیفیت و مرغوبیت مطلوب را نداشته باشند.
از این رو در هنگام خرید فرش سجاده مسجدی باید کیفیت فرش را بررسی کنید و سپس بهترین مفروشه را برای مساجد خود تهیه و خریداری کنید.
جهت خرید سجاده فرش قیمت مناسب و ارزان باید به تولیدی سجاده نماز مراجعه کنید زیرا در شرکت های تولیدی این محصولات ماشینی به صورت عمده تولید می شوند.
شما می توانید فرش های سجاده ای را با کیفیت واقعی و به قیمت مناسب و ارزان تهیه و خریداری کنید.

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش :09135640350
مدیریت :09103261040

 

کانال تلگرام

%ب ظ، %24 %836 %779 ساعت %22:%مرداد

خرید تابلو فرش ماشینی

خرید تابلو فرش ماشینی خوب و با کیفیت امروزه یکی از دغدغه های خریداران می باشد زیرا تابلو فرش نیز مانند فرش های ماشینی از اصلی ترین کالای منزل هر ایرانی محسوب می شود.
بافت تابلو فرش های ماشینی در کارخانه های فرش بافی صورت می گیرد و جالب است بدانید که دستگاه بافنده آن ها همان دستگاه های فرش بافی می باشد.
لازم است بدانید که تابلو فرش های ماشینی نیز به دو دسته تقسیم می شوند و به تابلو فرش های ماشینی بافتی و تابلو فرش های چاپی معروف می باشند.
نکته ای که لازم است بدانید این است که کیفیت و نحوه تولید این تابلو های ماشینی با یکدیگر متفاوت می باشد.
تابلو فرش های ماشینی دارای طرح و رنگ بندی متنوعی می باشند و از آن ها به عنوان کالای تزئینی استفاده می شود.
در این مقاله بر آن شدیم تا در مورد خرید تابلو فرش های ماشینی ب راهنمایی شما عزیزان بپردازیم.

 

کیفیت تابلو فرش ماشینی کاشان :

 

تابلو فرش های ماشینی در کیفیت های مختلفی تولید می شوند ، تشخیص تابلو فرش ماشینی خوب هنگام خرید تابلو فرش ماشینی مسئله ای بسیار مهم می باشد که باید بدان توجه کنید .
زیرا هرچه کیفیت بافت تابلو فرش های ماشینی بهتر باشد ماندگاری و مقاومت آن ها نیز بیشتر می شود.
همانطور که می دانید در کیفیت مفروشه های ماشینی و تابلو فرش های ماشینی عوامل مختلفی دخالت دارند .
از جمله عوامل موثر در کیفیت تابلو فرش ماشینی می توان به موارد زیر اشاره کرد .
• جنس نخ تابلو فرش ماشینی
• شانه و تراکم تابلو فرش ماشینی
• دستگاه بافنده تابلو فرش
• پالت رنگ بندی تابلو فرش
• نقشه تابلو فرش
با ما همراه باشید تا در مورد عوامل موثر در کیفیت تابلو فرش های ماشینی اطلاعات بیشتری دریافت کنید .

 

برای مشاهده انواع تابلو فرش های ماشینی کاشان اینجا کلیک کنید : انواع تابلو فرش ماشینی

جنس نخ تابلو فرش :

 

در شرکت های بافنده تابلو فرش ماشینی برای بافت تمامی محصولات ماشینی از الیاف مصنوعی استفاده می شود.
الیاف های مصنوعی انواع مختلفی داشته و هر یک دارای ویژگی و کیفیت متفاوتی می باشند ازجمله الیاف هایی که در بافت تابلو فرش استفاده می شود می توان الیاف اکرولیک ، پلی استر ، پلی پروپیلن و... را نام برد.
الیاف مصنوعی اکرولیک از بهترین و با کیفیت ترین الیاف های مصنوعی در کارخانه های فرش بافی است که در بافت محصولات ماشینی استفاده می شود.
از مهم ترین ویژگی های نخ اکرولیک می توان به درخشندگی و انعطاف پذیری و مقاومت و ماندگاری بالا اشاره کرد.
بهترین تابلو فرش های ماشینی در بازار فرش کاشان با الیاف اکرولیک بافته و تولید می شوند.
هنگام خرید تابلو فرش ماشینی توجه داشته باشید که تابلو فرشی که خریداری می کنید از جنس اکرولیک باشد.
جالب است بدانید که مفروشه هایی که با این نخ بافته می شوند کیفیت و قیمت بالایی نیز دارند.

 

 

alyaf tablo farsh

 

 

شانه و تراکم تابلو فرش ماشینی :


شانه و تراکم بیشترین تاثیر را در کیفیت بافت تابلو فرش ماشینی دارند به گونه ای که امروزه تابلو فرش هایی با کیفیت متنوع بافته و تولید می شوند.
شانه به گره ها عرضی که در یک متر از بافت تابلو فرش زده می شود می گویند که در ظاهر و زیبایی محصولات ماشینی موثر می باشد.
تراکم نیز به گره هایی که در یک متر از طول تابلو فرش زده می شود می گویند که در باطن تابلو فرش های ماشینی نقش دارد.
لازم به ذکر است که بدانید شانه باعث زیبایی طرح و نقشه فرش و تراکم باعث استحکام و ماندگاری تابلو فرش می شود.
تابلو فرش نیز مانند فرش های ماشینی به صورت 500 شانه و 700 شانه و 1000 شانه و 1200 شانه و 1500 شانه تولید می شوند .
و همچنین در آن ها از تراکم های800 ، 1000 ، 1200 ، 1500، 2000 ، 2250 ، 2550 ، 3000 ، 3600 و ...استفاده می شود.

 


دستگاه بافنده تابلو فرش ماشینی :


همانطور که در ابتدا گفتیم دستگاه بافنده تابلو فرش های ماشینی دقیقا همان دستگاه های بافنده فرش ماشینی می باشد.
دستگاه بافنده هر چه پیشرفته تر باشد محصول بافته شده از آن نیز کیفیت و ماندگاری بیشتری دارد.
دستگاهی برای بافت تابلو فرش خوب است که بتواند هم تراکم و شانه فرش را دقیقا بدون کمبود و کاستی اجرا کند و هم اینکه تراکم و فشردگی نخ تابلو فرش را افزایش دهد .
بهترین دستگاه های فرش بافی در کارخانجات بافنده فرش دستگاه های مدرن واندویل و شونهر می باشد.
که برای بافت انواع محصولات ماشینی نظیر فرش ، پادری ، تابلو فرش ، تابلو چهره و ... استفاده می شود.
تابلو فرش های ماشینی به صورت بافتی و چاپی تولید میشوند و لازم است بدانید که دستگاه بافت هر دو متفاوت می باشد.
برای بافت تابلو فرش های ماشینی بافتی از دستگاه های بافنده فرش استفاده می شود اما برای بافت تابلو فرش چاپی از دستگاه های مخصوص سابلیمیشن استفاده می شود.

 


پالت رنگ بندی تابلو فرش ماشینی :

 

یکی از عوامل مهم در کیفیت تابلو فرش ماشینی کاشان که هنگام خرید تابلو فرش ماشینی باید به آن توجه کنید پالت رنگ بندی تابلو فرش می باشد .
جالب است بدانید که رنگ بندی تابلو فرش های ماشینی اثر مستقیمی بر ظاهر تابلو فرش های ماشینی دارد.
به تعداد نخ های رنگی بکار برده شده در بافت تابلو فرش های ماشینی ، پالت رنگ بندی تابلو فرش می گویند.
دستگاه های فرش بافی محصولات ماشینی را با رنگ های متنوعی بافت می زنند به گونه ای که محصولات ماشینی دارای 10 رنگ می باشند.
لازم است بدانید که در تابلو فرش های ماشینی چاپی از طیف رنگی بیشماری استفاده می شود تابلو فرش های چاپی دارای رنگ های بسیار زیبایی می باشند.
شما خریداران عزیز می توانید به سلیقه خود از هر یک از تابلو فرش های ماشینی استفاده کنید.
توجه داشته باشید که تابلو فرش های ماشینی هرچه رنگ بندی بیشتری داشته باشند قیمت بالاتری نیز دارند.

 

palet rang bandi farsh


انواع تابلو فرش های ماشینی :


همانطور که می دانید تابلو فرش های ماشینی دارای طرح و نقشه های متفاوتی می باشند و در کیفیت های مختلفی تولید می شوند .
لازم به ذکر است که تابلو فرش های ماشینی کاشان از نظر طرح و نقشه به چند دسته تقسیم بندی می شوند.
در بازار فرش کاشان این محصولات ماشینی به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند.
• تابلو فرش قرآنی
• تابلو فرش گل و گلدان
• تابلو فرش منظره
• تابلو فرش مییناتوری
• تابلو فرش ایران باستان
• تابلو فرش فرانسوی
• تابلو فرش حیوان
• تابلو فرش تندیس
• تابلو فرش چهره

 

 

برای مشاهده انواع طرح های تابلو فرش ماشینی آیات قرآنی اینجا کلیک کنید : تابلو فرش آیه

 

خرید تابلو فرش ماشینی کاشان :

 

همواره خریداران هنگام خرید تابلو فرش ماشینی به کیفیت و قیمت این محصولات ماشینی توجه می کنند.
به گونه ای که بدنبال بهترین کیفیت از تابلو فرش های ماشینی بوده و همچنین سعی دارند تابلو فرش های ماشینی را به قیمت عمده و تولیدی خریداری کنند.
در این قسمت باید ذکر کنیم از آنجایی که روش های مختلفی برای خرید تابلو فرش وجود دارد ابتدا باید روش خرید خود را مشخص کنید.
شما می توانید با مراجعه به کارخانه های تولیدی تابلو فرش این محصولات را به قیمت ارزان خریداری کنید و همچنین می توانید با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی این محصولات را به قیمت عمده تهیه کنید.
برای خرید انواع محصولات ماشینی کاشان می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش برای شما مراجعه کنید و انواع محصولات را در این فروشگاه به صورت آنلاین سفارش داده و خریداری کنید.

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش :09135640350
مدیریت :09103261040

 کانال تلگرام